ДЪРВЕНИ щори от къде ?

  • 5 309
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Има една стара тема и затова пускам нова за мнения и отзиви.
Имам оферта от Арексим и се чудя от къде да искам друга. Четох във форума добри отзиви за тях и се чудя за друга фирма  newsm78
Ако имате добри отзиви за фирми с дървени щори ще се радвам да ги споделите.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 411
 Виждала съм в Гершман

# 2
  • Мнения: 6 275
IKEA, LINDMON - има различни размери и разцветки.
Нямам, но съм чувала добри отзиви. За повече подробности може да попиташ в темата за Икеа.

# 3
  • Мнения: 8 999
Ролпласт, Алекса.
Потърси в Гугъл "дървени щори" и ще ти излязат доста предложения.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Ролпласт, Алекса.
Потърси в Гугъл "дървени щори" и ще ти излязат доста предложения.

излезнаха доста фирми, и в предната тема се бях записала да следя, но искам по скоро лични отзиви за фирми.
Май ще си поръчам от Арексим  Peace
Обадих се в Лефо, една кисела лелка едвам ми отговори.

Офертата хич не е евтина и искам да е качествено и да са сериозни  Peace

# 5
  • Мнения: 198
Моите са от Арексим, поръчвала съм ги преди една година, направиха ми 10% отстъпка. До сега не съм имала проблем, въпреки че са електрическо задвижване и дистанционно, досега всичко работи безупречно. Изпълниха поръчката за 2 седмици, монтажът отнема около 1 час. Успех. Имам снимки, но никога не съм качвала, ще трябва да разуча как става. Може би довечера.

# 6
  • Мнения: 0
Малко късно,но съм на 100% за щорите на IKEA , наистина страхотно качество!Съветвам всеки,които има възможност да отиде до Солун и да си ги купи ако все пак не иска да изчака до Септември! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Отдавна поръчах, даже вече са сложени  Hug
Станаха преди срока, направиха ни 20% , много са хубави  Embarassed

А тези от Икея , не може да се сравняват с тези дървените на Арексим. Имам приятелка мъж и донесе от Икея уж дървени , ами има голяма разлика, и в цената има де.

# 8
  • Мнения: 1 210
Дайте снимки да погледнем  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 714
Да споделя, че днес бях в Цветно http://cvetno.com/ за плисе. Цените им са добри за плисето.
Имат и дървени щори, според сайта, дават 10% ТО.
Може да провериш и там.
А, освен това цените на пердетата им са също много добри. Дори се замислям за едно  newsm78



П.П. Кимболина, подреди ли кухнята?

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 23:12 от geryger

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
geryger ти ходили до магазина на Плиска за перде да видиш.
Кухнята в четвъртък, сложиха чекмеджето дето го преправиха и дръжките ми сложиха, утре отивам да чистя и с мъж ми имаме да сложим още една стена тапети и в неделя правя снимки и ще кача.
Ще снимам и щорите много хубаво седят, аз в началото се дърпах, ама мъж ми надделя и сега съм доволна , че го послушах за първи път  Mr. Green

п.п. даже току що качих на компа едни снимки от апарата за да мога да снимам кухнята.

# 11
  • Мнения: 2 241
Kimbolina, може ли снимки?
Искаш да кажеш, че тези на Арексим са по-хубави от икейските, така ли?
Някакви цени горе- долу?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
F_Diamond ще снимам в неделя като оправя и кухнята, защото са ми дневна и кухня заедно.
Има огромна разлика , икейските са някаква имитация на дърво седят изкуствено, макар, че на снимки няма как да видиш разликата, определено са доста по хубави  Peace
Ами размера на холните прозорци ми е 3бр. х 1290/1675 - цената е  806лв. - 20% = 644лв.

Само за справка ако трябваше да слагам перде , бях харесал едно тънко 38лв. л.м. Дължината на прозорците е около 5м. х 2 за перде е 10м. х 38лв. = 380 + ширит и ушиване 450лв. + още толкова за дебело. Остана ми само балконската врата , там още се чудя тънко перде ли да сложа или пак щори  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 714
Макар осъзнат спам...
Кимболина, според мен този магазин на плиска е гола вода. Едни цени до небето, а и нищо не ми допадна. Може би нямаме еднакъв вкус?
Но тези днес много ме впечатлиха. Аз обикалям от мин. год. за пердета по Екзарха, Пиротска и т.н. За по 20-25лв има страхотни тънки пердета, аз за подобни на Екзарха дадох 38лв. Чак ме хвана яд.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
geryger кои са те впечатлили ? Аз в този магазин харесах само тези де  Mr. Green по 38лв.   , а в ДОм Хармония бяха над 40лв. същите. То и зависи кой какво търси, аз не съм обикаляла, тези ми харесаха като модел за хола. Ето тук също има избор, не знам какви са цените http://www.decorcollection.net/

Ние засега оставаме без тънки пердета, по натам мисля да сложа едни за да мога да вдигам щорите.

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 08:37 от kimbolina

Общи условия

Активация на акаунт