БИВША САМОТНА МАМА

  • 986
  • 2
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Здравеите моми4ета!Била сам самотна ,цели 10г.Сега сам на 30.Искам да ви кажа 4е не си заслужава да се разправяте с боклуци.Когато го напуснах бях на 20 с 1 дете.Искам да ви кажа 4е си направих живота песен.                                                -изкарах книжка,по4нах работа,хванах си гадже,бях при на6те и те ми помагаха.Ве4е имам собсвен бизнес,но това няма6е да стане ако бях с него.Сега имам мъж до мен които ме уважава и даржи на мен и децата.Но това след 10 г.Всяко зло за добро.УСПЕХ Hug Peace

# 1
  • Мнения: 1 809
Привет и от мен!Аз също съм сама с детенце вече 5 години и честно казано   беше ми доста тежко.Чувствах се самотна и депресирана.На 32 съм вече и мога да кажа,че не съжалявам за това че се разведох.Дори се чувствам като преродена.Имам си хубава работа,страхотни колеги,които ме уважават,родители,които много ми помагат...Е,все още нямам сериозен мъж до себе си,но знам че и това ще се случи:)Аз също искам да апелирам за това да не си съсипвате живота с разни безотговорни,егоистични смотаняци!Не е лесно,когато си сам,но усилията си заслужават!Вярвайте в себе си!Успех и кураж!! Simple Smile

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Браво на бившите самотни мами. Така доказвате, че жените успяват НАПУК на мъжете. Дано повече пишат в тази тема.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт