Любители на котки - тема 48

  • 45 571
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 359
Ох, реших и аз да пробвам новата опция с клипа, ама като не знам как се качва в ю тюба... Laughing

Естел, този кадър с печката го имаме и ние. Ми топли се животното, кво, а и манджата наглежда! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 510
Бях решила, че само моят Рижко е толкова палав.
Той спи сега, но сутрин в 4 е вече на линия.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 086
Олеее, каква приятна изненада!

MissNellie, благодаря за темичката и за честта да сме коте на броя Hug!

Благодаря ви момичета за загрижеността и положителната енергия  Hug При нас новините са повече от добри.Преси вчера вечерта поиска да яде,сложих и малко,че не беше яла 3 дена и всичко си излапа,после скача и игра...На сутринта пак хапна с апетит,и на обед и сега ,за вечеря Grinning Ходихме пак при вет и пак и биха инжекция и ни казаха ако утре всичко продължава да е наред,да не идваме повече! Сега трябва да изчакаме 10-тина дена да мине действието на антибиотика и ще я заведем за втора ваксина.
Катюша, веднага погледнах езичето да няма ранички,но не видях нищо обезпокоително.
Дидитка, Преси се изходи  днес и по голяма нужда  Crazy, явно не е запушване,слава Богу!
Всъщност,така и не разбрахме какво точно и беше....Но важното е, че се оправя животинчето!
Страхотни сладурчета сте показали всички! Heart Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Много се радвам, че се оправя малката красавица Hug

# 34
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Напълниха ми се очите с толкова много снимки - супер са.

Алекс, няма проблем - както стане. То ще се чуе, ако стана котешка баба.  Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 6 311
Браво на принцеска Преси!
Нещо ме бодна и мен притеснението.Грей спи или дреме от обяд,апатичен е.Друг път като се прибере детето от училище и спретват една луда игра,а днес котето не ще  да играе.Муцунката ми се струва влажна,ама не мога да преценя дали е топла,че на мен са ми все студени ръцете.Ял е преди обяд и друг път е нареден все до хладилника...Какво им става на тези котета напоследък. Sad
Грей не е повръщал.Утре ще видим как е и дали ще ходим на лекар. Cry

# 36
  • Мнения: 339
Ей ме и мен с таксата  Mr. Green
Случайно ги щракнах на покрива на едно заведение на Бачковския манастир. Бяха се гушнали и спинкаха.  Heart Eyes



Пожелавам по-бързо оправяне на болните.  Hug

# 37
  • България
  • Мнения: 490
MissNellie, благодаря за темата!

# 38
  • Мнения: 3 622
tasia много се радвам че котанчета се оправя

Estell прекрасни снимки  Grinning

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
kikaha1,
не се шашкай. И аз като чуя за болно коте започвам да откривам симптоми в Кетя и всяко омърлушване да ме тревожи. Но все пак и те са живи същества, и на тях понякога просто не им се яде, не им се играе, също както и на нас хората. Надявам се, че Грей вече е добре Hug
Cheburashka,
големи сладури Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 510



Мисля за болните котета.
Каква марка храна използват? Ходят ли на вън?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 086
Привет! Simple Smile

Ами Преси не е излизала на вън,в апартамент сме.За храната....,купувам и консерви и паучове на различни марки,а на обед и давам суха храна за малки котета.Не знам...,като повърна първия път вечерта и бях дала от току що отворена консерва от ЛИДЛ.И аз си помислих да не е от нея нещо...,изхвърлих я както си беше пълна почти и повече няма да взимам от нея,може да не е била тя причината ама...
Иначе мога да кажа,че вече е съвсем добре,тая сутрин само като видя,че отварям око и почна да врещи неистово за храна Grinning,така както си правеше и преди,много е лакома милата!Сега,аз пиша ,а тя ми е седнала в скута и ме гледа влюбено и мъркааа. Simple Smile Душица,дано повече никога не ми боледува.

kikaha1, дано днес всичко да е наред и просто да е било някакво временно неразположение. Hug

# 42
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 234
Предполагам, че отворената суха храна може да е заразена покрай грипната вълна. Никак не одобрявам тези отворени чували, влизат здрави-болни-кихащи-кашлящи. Радвам се да прочета, че Преси е добре.
Снеже, да ти имам рижавата сладост Joy

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Радвам се, че Преси е по-добре .
И аз вече не купувам суха храна от отворени чували. Последният път взех 1кг от една храна с риба за кастрирани котки (кети я харесваше преди). Уж ми я сложиха в пакет с цип - отварям да и дам и в последният момент видях, че цялата храна е проядена и на дупки и вътре гъгрици  Sick Хвърлих я и не посмях и на уличните котки да я дам.
Оттогава купувам само на РК в затворени пакети по 400гр. Стига ми за седмица един пакет. Онзи ден реших да й разнообразя менюто и дадох Уискъс месни хапки (телешко в кремообразен сос). Кети облиза соса и тръгна да заравя останалото.

  Кети с любимата пръчица за скачане. Преди имаше пера, но бързо им видя сметката. С тази пръчица по команда скача около 2 метра високо.

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 10:00 от Топъл дъжд

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ужас, гъгрици Sick И аз май ще спра да купувам от чували, и без това рядко го правя, вземам само от един магазин, ама знам ли кога ще има изненадка ooooh! Напоследък Кетя яде от ДМ - разфасовка 0,5 кг - 4,39 струва, като чета състава е доста добър, а и на нея много и харесва.

Общи условия

Активация на акаунт