При кой хомеопат да заведа детето?

  • 1 553
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Днес излизаме за пореден път от болница,където лекувахме ларинготрахеит.Предишните 2 пъти беше пневмония.Преди 3 месеца 2 отита ,един след друг.И какво ли още не.Вече ми се иде да се гръмна.Всички лекари ми казват да го пазя от вируси.Как да стане това питам аз??????
Искам да го заведа при хомеопат,но при кой?
Препоръчайте ми,моля ви,защото вече съм отчаяна и обезверена.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Днес излизаме за пореден път от болница,където лекувахме ларинготрахеит.Предишните 2 пъти беше пневмония.Преди 3 месеца 2 отита ,един след друг.И какво ли още не.Вече ми се иде да се гръмна.Всички лекари ми казват да го пазя от вируси.Как да стане това питам аз??????
Искам да го заведа при хомеопат,но при кой?
Препоръчайте ми,моля ви,защото вече съм отчаяна и обезверена.

Що пусна отделна тема като има Въпроси към хомеопати Rolling Eyes Пиши и питай там...ще ти препоръчат някой,но...преди това ако не си запозната с този вид лечение не е лошо да прочетеш малко инфо за хомеопатията като наука!
 Peace

# 2
  • Мнения: 309
добри отзиви за център Фитолек - пусни търсачка и разгледай сайта им. Аз там смятам да заведа бебка. Но бих те посъветвала същото като polina-malina - информирай се малко повече за хомеопатията като цяло, за да знаеш всъщност какво е това и как помага  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Добрите и Истински/класически/ хомеопати работят самостоятелно,а не в центрове...не ходете при Боаронци!Запомнете,че винаги трябва да ви изпишат 1 единствено лекарство!Прочетете преди да рискувате здравето си!

# 4
  • Мнения: 753
Тандонова ме е изпреварила.
Първо се запознайте какво е това хомеопатия, за да не ви се наложи да сменяте няколко такива.
Наистина в повечето центрове са Боаронци, може и класически да има.
Моят си е наел кабинет и работи самостоятелно.

# 5
  • Мнения: 4
ZDRAVEI NAPALNO TE RAZBIRAM I AS IMAM SA6TIQ PROBLEM EDVA NA 7 MESECA SME I VE4E 2 PATI BQXME V BOLNICA I OTDELNO O6TE EDIN PAT V KA6TI S ANTIBIOTIK,RAZBRA 4E V XADJI DIMITAR IMA XOMEOPAT,KOITO BIL MNOGO DOBAR KAZVA SE PETKO I E SOBSTVENIK NA APTEKI HERA,NO NEMOGA DA NAMERQ KORDINATITE MU VSE O6TE,KATO GI NAMERQ MOJE DA TI PI6A,SA6TO TAKA SI MISLQ DA ZAPO4NA ZAKALQVANE NA MALKATA,NE6TO ZA ZASILVANE NA IMUNNATA SISTEMA I PRO4ETOX 4E IMALO PREGLEDI NA IMUNNATA SISTEMA I SE RAZBIRALO DALI IMA IMUNEN DEFICIT,DANO VSI4KO E NARED 4E S TEZI VIRUSI NQMA SPASENIE

# 6
  • Мнения: 263
Записвам се, че и ние сме на същия хал ooooh!

# 7
  • Мнения: 32
Здравейте, нашето семейство се лекуваме в Хирон, където мога да твърдя, че се практикува класическа хомеопатия. Не мога да съм убедена за всички, но нашата лекарка определено не е Боаронец. Големите центрове, които са регистрирани като такива, имат своите преимущества, като болнични и фактури.

# 8
  • Мнения: 263
Здравейте, нашето семейство се лекуваме в Хирон, където мога да твърдя, че се практикува класическа хомеопатия. Не мога да съм убедена за всички, но нашата лекарка определено не е Боаронец. Големите центрове, които са регистрирани като такива, имат своите преимущества, като болнични и фактури.
Би ли споделила координати и впечатления от вашата лекарка Rolling Eyes Може и на ЛС.Предварително благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт