Отговори
  • Мнения: 287
Здравейте!
На 27.11 /неделя/ от 16 часа, ще има представяне на ПИЛАТЕС във фитнес център "Елиас", който се намира в кв. "Лозенец", ул. "Лозенец" 15. Посещението е безплатно!  За предварителни записвания тел. 02/ 963 04 78. За повече информация: http://www.elias-sport.com/index.php?p=info&loc=75   и http://www.pilatess.hit.bg.
Заповядайте! Simple Smile

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тамън се зарадвах,че е в Надежда,а то в Лозенец. Sad Незнам дали ще мога да дойда,за мое съжаление.

Само да попитам-събра ли се групичка желаещи за съботно-неделен пилатес ?

# 2
  • Мнения: 4 371
Какво направи, бе душа?
Сега до Лозенец ли трябва да се разкарвам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 228
какъв екипп е необходим за това удоволствие newsm78

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за поканата, но не знам дали ще се спретна да дойда чак до Лозенец.

Иренка, и аз чакам за съботно-неделна група. Ако се събере, свиркайте.

# 5
  • Мнения: 5 317
еееее, жалко че съм толкова далеч.

# 6
  • Мнения: 8 462
Ако направите група в неделя и аз ще дойда- в Надежда.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 470
Ще ми се много и аз да дойда! Wink
Дано успея за тогава! Simple Smile

P.S. Ковнах темичката, че да може да я видят повечко момичета. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 287
От януари месец заниманията по пилатес в Културен Дом "Надежда" 2, ще се провеждат във вторник от 18.30 и събота от 10.30 часа. До тогава си остава сегашния график: вторник и петък от 18.30 часа.
Заниманията във фитнес център "Елиас" ще бъдат: в понеделник и сряда от 16 часа и в неделя от 10.30 часа.
Ако настъпят някакви промени, то те ще бъдат отразени на тези места: http://www.pilatess.hit.bg/ и http://www.elias-sport.com/ Simple Smile
какъв екипп е необходим за това удоволствие newsm78
Екипът трябва да се състои от спортни дрехи, които трябва да са ти удобни. Аз лично игаря боса, но ако ти е студено, можеш да си с чорапки или гуменки/маратонки. Simple Smile
Какво направи, бе душа?
Сега до Лозенец ли трябва да се разкарвам Rolling Eyes
Е, ако имаш желание и до Лозенец идвай- тъкмо имаме нужда от "душата на компанията", която обаче много разваля дисциплината  Laughing
Ще ми се много и аз да дойда! Wink
Дано успея за тогава! Simple Smile

P.S. Ковнах темичката, че да може да я видят повечко момичета. Simple Smile
Копче, ти си страхотна! Благодаря ти за помощта! Много ще се радвам, ако се видим най-накрая!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 596
 newsm78 и, к`во - изчезват петъчните занимания от януари месец, а?!
И ще имаме съботни занимания за махмурлии  #Crazy hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 287
ЕЕЕЕ, ти и махмурлийка да си, упражненията пак няма да ти се опрат  Wink

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В съботните от Януари наистина ще се включа.Със сигурност.
А за тази неделя все още незнам. Утре може ли да се записва все още и до колко часа?

# 12
  • Мнения: 4 371
Е, ако имаш желание и до Лозенец идвай- тъкмо имаме нужда от "душата на компанията", която обаче много разваля дисциплината  Laughing

Благодаря, благодаря bowuu
Обаче как не те е срам да кажеш, че развалям дисциплината? Това не е вярно Joy
Я питай Смърфи дали не съм й стимул, хо хо хо hahaha

# 13
  • Мнения: 287
А за тази неделя все още незнам. Утре може ли да се записва все още и до колко часа?
Мисля, че може. Ако не ти представлява трудност, обади се направо да говориш с рецепционистката, защото те със сигурност трябва да знаят. Simple Smile
Поздрави! Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 9 470
Аз се обадих и ми казаха, че не е необходимо записване.  newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 847
Чудесна възможност! Аз съм наблизо и ще отида, друг от вас ще ходи ли - кажете да се запознаем. Играла съм Пилатес вкъщи, страхотно е.

# 16
  • Мнения: 287
Аз се обадих и ми казаха, че не е необходимо записване.  newsm78
Хммммммммм, последно се разбрахме, да се записват хората, за да не стане така, че да не успеят всички да се съберат в залата. Явно нещо друго са решили...  newsm78

p.s. Непременно ми се обади утре:)

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз днес забравих да се обадя Embarassed,но виждам,че не е необходимо.
Кои мами ще ходят?

# 18
  • Мнения: 10 758
Няма да мога да отидааааа newsm45.От онзи ден точа лиги, а  днес ми дойде.Ма....ка му.Нищо другите дни ще ходя.Който ходи днес, моля да каже как е, защото никога не съм ходила.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 470
p.s. Непременно ми се обади утре:)
O.K. Непременно! Grinning

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Еееееееееееее, аз сега я видях ooooh!

Пък и съм на работа!!!!!!!!!!!

Пишете как е, защото съм много заинтересована и мисля също толкова активна Grinning

# 21
  • Мнения: 1 391
Ей, беше супер!!
Щом такова дърво като мен го казва, повярвайте ми значи!  Grinning
Голямо чекорене падна, ама разбрах, че съм имала и мускули тук таме... които дълбоооко са закърняли... и се нуждаят от раздвижване...
Цяла неделя много бях изморена от работната седмица и зверски ме мързеше - но 1 час преди да почне, изведнъж се надъхах спортно и заминах към заветния клуб!

Хич не съжалявам, а напротив даже - много одобрих тоя мити пилатес, а Краси е супер инструкторка! най-яката!  Grinning Hug, Надявам се да спретне едни по лицеприятни хора от нас, за известно време занятия! Станах върл фен и смятам да ходя....

Айде малко сеир за любопитните
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1407&AlbumId=31299

Ама не ни се смейте много де...  Joy hahaha, сега се търкаляме като топки, ама след някой друг месец, ще участваме в конкурси за красота  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Големи сте сладури!
Виждам, че добре сте изкарали и сте се "зарибили", гимнастиката е много готина и прави страхотно тяло.
И аз искам да ходя  Cry, и аз! Ама като няма сутрин занимания, а детето не е кротко, да го туря в един ъгъл и да си го прибера после (ако не съм забравила, де  Mr. Green).

# 23
  • Мнения: 1 391
аз си мечтая за занятия в 8ч сутринта през седмицата, защото съм на работа и мога само през уикенда, а един път седмично, доста бааавно ще ми извае тялото....
Така че вече мислят за подобна група... ако има навитаци като мен, току виж сформирали!

# 24
  • София
  • Мнения: 847
И аз ходих, беше малко трудничко, но много разтягащо и приятно. Само че часовете през седмицата никак не ме устройват - на работа съм до 17.30.

Колибри, очевидно никак не ме помниш от една среща на Южния, аааа! Повъртях се около вас, повъртях се, пък си тръгнах, нещо не събрах сили да се представя.

Не знаех, че Краси, която пусна темата, е всъщност инструкторът. Иначе щях да я поздравя - как ги прави тези неща, направо невероятно.
А аз бях най-отзад до огледалото със зелен суитчър и май единствената с маратонки.

 Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 9 470
Пилатеса на Краси наистина беше много приятно изживяване и много приятно прекарано време за мен.  Laughing
Има какво да се види и да се научи при нея. Самата тя е много симпатичен човек! Simple Smile
Обаче аз съм леко схваната сега Rolling Eyes. И ме боли опашната кост Embarassed. Нещо не съм правила, както трябва, май. Embarassed Rolling Eyes
Радвам се много, че се видяхме in real момичета! Grinning bowuu

# 26
  • Мнения: 1 391
Абе , Куйййййннн... помня те! даже като прочетох в темата, ама след като се върнах вкъщи, че си ходила, бая се зачудих дали не съм те видяла... ама пусто му . бях толкова омагьосана от пилатеса, че не можах да разгледам присъстващите!

а ти си за бой! щото трябваше да се обадиш - после ходихме на кафе и беше приятно - аре, другата неделя ще се поправим!!!!

Така де, купон да става!

И аз имам леееки разтежения тук таме схващания - но ми е много приятно и пак ще ходя

Аз събирам ентусиасти за сутрешна група - за работещи - да ни станат поне 2 пъти седмично с неделята. От 8ч - има ли желаещи...? остава и Краси да може де  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 9 470
О, ходили се на кафе после, а?! #Cussing out
А мен що ме пропуснахте, ааааа?! #2gunfire #Cussing out Mr. Green

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мога сутрин в осем.  Grinning Въпросът обаче сега е къде се провеждат часовете?

# 29
  • Мнения: 1 391
ами ти, толкова бързо изчезна, че аз направо си реших, че си имаш някаква работа....
то кафето и без тва беше много задимено... за другия път ще трябва да помислим за някое по-приятно местенце  Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 9 470
Ами никой нищо не каза и аз реших, че си тръгваме.Embarassed Rolling Eyes
Карай. Друг път.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 287
Ееее, момичета много се радвам, че ви е харесало и ви благодаря от сърце за хубавите думи! Heart Eyes
Копче, много съжалявам, че сме пропуснали да ти кажем за кафето, но ние май го решихме в последния момент, ако не ме лъже паметта. А опашната кост те боли сигърно от търкалянията.Ако не е бил заоблен хубаво гърба.  А и  като нямаш никакви подкожни уплътнения /като сланинки например/...
Вас с Йоана ще ви вземем за рекламни лица на фитнеса. Направо ни скрихте шапката с тези страхотни тела. Ехххххх..... Simple Smile

# 32
  • Мнения: 287
Колибри, очевидно никак не ме помниш от една среща на Южния, аааа! Повъртях се около вас, повъртях се, пък си тръгнах, нещо не събрах сили да се представя.

Как можа да не се обадиш! Аз заподозрях, че си от нашите хора /нашето гардже си е най-хубаво:)/, но реших, че ако е така, ще ни се обадиш! А пък ти не го направи:(
А за сутрешната група, съм навита, защото мъжа ми тръгва на работа към 10.30, така че ако започваме в 8 часа, ще имам време да се прибера и няма да се разправям пак с бавачки. Да не говорим, че денят ни ще започва мноооого приятно Simple Smile

# 33
  • Мнения: 287
Въпросът обаче сега е къде се провеждат часовете?
Има часове в "Надежда" 2 в Културния Дом-вторник и петък от 18.30 часа и във фитнес "Елиас" на ул. "Лозенец" 15 /намира се от другата страна на булеварда до музея "Земята и Хората" - сряда и петък от 16.00 и неделя от 10.30 часа Simple Smile

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Виждам ,че добре сте си изкарали и ви завиждам благородно Grinning и снимките разгледах и много ви се радвах. Аз не успях да дойда Cry,нямаше кой да гледа детето.

# 35
  • Мнения: 877
И аз идвам.
Гледам и че балет "Модел" се подвизава там. Ани преподава ли нещо. Танцували сме заедно и ми се иска да я видя.

# 36
  • Мнения: 287
Нямам представа дали преподава.  Ти колко време си тренирала балет? И какъв по-точно?

# 37
  • Мнения: 877
Не питай, че с тези килограми хич няма да ми повярваш. Над 10 години съм се занимавала с модерен балет. Преди това с малко класика.  Blush

# 38
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Въпросът обаче сега е къде се провеждат часовете?
Има часове в "Надежда" 2 в Културния Дом-вторник и петък от 18.30 часа и във фитнес "Елиас" на ул. "Лозенец" 15 /намира се от другата страна на булеварда до музея "Земята и Хората" - сряда и петък от 16.00 и неделя от 10.30 часа Simple Smile
Ако се направи една групичка от осем сутринта в "Елиас", ще идвам и хоро ъ-ъ-ъ, "Пилатес" исках да кажа, ще играя.  Grinning

# 39
  • Мнения: 287
Не питай, че с тези килограми хич няма да ми повярваш. Над 10 години съм се занимавала с модерен балет. Преди това с малко класика.  Blush
10 години са много време и дори и сега, както твърдиш, да имаш няколко килца отгоре, едва ли ще могат да прикрият хубавото тяло и добрата физическа форма. Ще трябва да ни покажеш какво да правим, за да сме грациозни дами Simple Smile Аз  поне имам нужда от това Simple Smile

Ако се направи една групичка от осем сутринта в "Елиас", ще идвам и хоро ъ-ъ-ъ, "Пилатес" исках да кажа, ще играя. Grinning
Ако се появи още някой желаещ, ще задвижа нещата за сутрешна група, защото и на мен ми се играе по това време

Последна редакция: вт, 29 ное 2005, 12:48 от krassym

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък ще кажа на приятелки!  Hug

# 41
  • Мнения: 287
Ще бъде страхотно! Grinning

# 42
  • Мнения: 4 371
Вижте какво, тази неделя няма да се оттървете от мен Crazy

# 43
  • Мнения: 877
И аз ще дойда! Но, имам едни записчета на Пилатес и ми беше супер трудно.
Последно за колко часа остава, че неделята ми е единственит свободен ден и трябва всичко да струпам за тогава..

# 44
  • Мнения: 287
В неделя сме от 10.30 часа Simple Smile А ако някое упражнение ти е трудно, винаги има и по-леки варианти за изпълнение, така че няма от какво да се притесняваш Simple Smile

Дуци, тъкмо ще покажеш новата кола в неделя Simple Smile Wink

# 45
  • Мнения: 1 391
една моя колежка се нави за неделята, а може да стане фен и на сутрешната група от 8ч! така че ставаме все повече за нея!

# 46
  • Мнения: 287
Супер! Сега говоря да преместя единия час от 17.30 и ако направим един сутрешен, ще се получи много добре Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 391
да, ако направиш час от 17.30 също става да идвам 1 път седмично  Grinning

# 48
  • Мнения: 4 371
Еее, разкъсахте я Краси Laughing  Wink

# 49
  • Мнения: 287
Разкъсвайте ме, цялата съм ваша Simple Smile Sunglasses

# 50
  • Мнения: 1 391
еееми, заслужава си!  Grinning Grinning Grinning Hug

# 51
  • Мнения: 1 391
еееми, заслужава си!  Grinning Grinning Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт