колко см. са от значение за вас?

  • 14 962
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 217
Това беше за татко Експрес - нещо се изложих с цитата Embarassed

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Две приятелки:
 - На моя пък му е 12см !
 - Хи, хи, хи !
 - Не хи, мила, ами ФИ! Heart Eyes Mr. Green


Хи-хи, правилно - Фи-то е важно! Хи-хи!

# 47
  • Мнения: 2 759
   Ами споделете и за Ø-то де

# 48
Ако някой е присъствал в часовете по биология Simple Smile ще знае че така наречената g-spot се намира на 5 см навътре във влагалището така че правете си сами извода колко см. са необходими Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5 577
Ако някой е присъствал в часовете по биология Simple Smile ще знае че така наречената g-spot се намира на 5 см навътре във влагалището така че правете си сами извода колко см. са необходими Simple Smile

Каква биология си учил ти?
Аз не съм учила това, явно съм по скапаната учебна програма.  hahaha

# 50
  • Мнения: 3 861
Ако някой е присъствал в часовете по биология Simple Smile ще знае че така наречената g-spot се намира на 5 см навътре във влагалището така че правете си сами извода колко см. са необходими Simple Smile

Каква биология си учил ти?
Аз не съм учила това, явно съм по скапаната учебна програма.  hahaha
Явно и аз по нея съм учила Joy

# 51
  • Мнения: 415
Важното е да му става....на кокалче! Embarassed
И да на са прекалено много см, защото когато си сложих спирала, в най - интересните моменти много кофти се драскаше в нея... #Crazy

# 52
  • Мнения: 7 474
Понеже баба знае и 2 и 200 съм на мнение ,че златната среда е най-добрия вариант, но задължително с добри умения! smile3521 Въпросът е не колко е голям , а колко често получаваш оргазъм!!!другото са празни приказки!!!Нали знаят мъжете ,че повечето жени го симулират?!

# 53
  • Мнения: 2 672
Въпросът е не колко е голям , а колко често получаваш оргазъм!!!другото са празни приказки!!!Нали знаят мъжете ,че повечето жени го симулират?!

а така Wink
ние 4 години сме заедно и с ръка на сърцето признавам , че само 1 път не съм получавала Mr. Green ама бях много наджазана Crazy

# 54
  • Мнения: 138
   За мен има значение любовта
Peace

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 18 679
Нали знаят мъжете ,че повечето жени го симулират?!
Е, що за глупост?Ако не се получава, по-добре да покажеш на мъжа си как, отколкото да си играете на котка и мишка с години ShockedНе мога да повярвам, че има интелигентни жени в днешно време, които се минават по този начин #Crazy

# 57
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ух, че си алчна  Twisted Evil, на мен 16-17 ще ми стигнат, но е важна и дебелината все пак. По дебело по добре.  Embarassed yes

# 58
  • Мнения: 3 423
ne e vajno kolko e debel ili dulug,
dali e kilnat naljavo ili nadjasno,
vajnoto e da e tvurd.

# 59
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ФИ-тоооо, ФИ-то не е за подценяване!    smile3521

Общи условия

Активация на акаунт