Отслабване с помощта и на ЗАХИР - дайте мнения!

  • 13 250
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
ЗАХИР
Свойства:
L-carnitine - подпомага транспорта и изгарянето на мазнините вътре в клетката, и адекватно да ги оползотворява като мощен енергиен източник.По този начин драстично повишава метаболизма и насърчава здравословното редуциаране на теглото като цяло.
 
Биоактивен хром - отлично контролира нивата на кръвния холестерол и кръвната глюкоза като регулира апетите и желанието за за прости захари.Поощрява загубата на мазнини и предпазва от загуба на мускулна маса.
 
Зелен чай - силен антиоксидант, понижава холестерола, стимулира имунната система, предпазва зъбите от разваляне, регулира кръвната захар, премахва умствената умора, забавя процеса на стареене на клетките.
 
Листа от бреза - един от най полезните и естествени диуретици. Диуретичния му ефект предотвратява задържането на вода под кожата, което е и основна причина за образуването на целулит. Стимулира кръвообращението и подпомага елиминирането на отпадните метаболити.
 
Дозировка:
2 пъти по 2 капсули на ден, приети с достатъчно количество вода.

От два дни освен хранителен режим започнах да приемам и ЗАХИР. Искам да отслабна от 5 до 10 кг нито грам повече, но досега все не успявах. Тренирам активно, интензивно, но промяна няма. Сега съм 65 кг при височина 164 см, а съм изглеждала на 60  Rolling Eyes (според други), ала аз не мисля така. Страшно много желая да се освободя от тези излишни килограми.
Ако някой е ползвал ЗАХИР нека да изрази мнението си!  Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 713
И аз си купих и го пия от 2 дни. Ще докладвам за резултати... Досега не съм ползвала никакви продукти за отслабване. Имам 2-3 упорити килца, които искам да махна. Освен това пише, че влияе и на целулита - дано!

# 2
  • Мнения: 13
Аз също го пия, но засега ефект няма относно килограмите Simple Smile. Ще си изпия опаковката и ако нямам резултат повече няма да се занимавам с хапове. Чакам твоя резултат, а и аз ще пиша ако усетя нещо каквото и да е  Simple Smile ...

# 3
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз се чудя дали да си го взема,гледам постояяно рекламата му,изглежда примамливо(като всяка реклама разбира се).Двоумя се защото пих Витаслим почти 3 месеца и нямах никакъв резултат и сега ме е страх да хвърлям още пари на вятъра. Thinking

# 4
  • Мнения: 621
Аз го пих миналата година без резултат в килограмите. Тогава ми се стори, че ми намали малко целулита по бедрата - може би има диоретичен ефект та за това ми позаглади краката.
Дано при вас даде по-добър резултат Peace

# 5
  • Мнения: 120
Изпих една опаковка и нямаше никаква промяна.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 462
Не си давайте парите за този продукт. Поредния боклук без ефект. Пих го преди няколко години. Ефекта е нулев!

Общи условия

Активация на акаунт