39 ОДЗ "Пролет".......72 ЦДГ Усмивка............161 ЦДГ Ласка- овча купел.

  • 2 610
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
моля ви дайте ми отзили за тези градини. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 21:02 от kika_86

# 1
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Дъщеря ми е в 72 ЦДГ филиала.Мога да дам само добри отзиви.Преподавателите са добри,имат си двор за игра,къщата е заобиколена с висока,тъмна ограда и не влизат външни лица вътре.
За централа не мога да кажа същото нещо.Там базата е доста голяма,имат огромен двор,но мирише лошо заради общежитието и често има външни деца вътре,както дори кучета.Иначе обучението е на ниво,не мога да се оплача Peace.Надявам се синът ми да бъде приет следващата година.Може да не изглежда като в приказките,но все пак е ДГ.

# 2
  • Мнения: 169
твоята дъщеричка е била на на 2те места ли?
ама външни деца има и когато децата от детската градина са навън ли? Confused
то свободните места са за централата, така че няма голям избор.
за мен е важно госпожите да са добри, че за някой детски градини чувам че ги пошляпват децата  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 47
Ние сме в 72 ЦДГ Усмивка - централа. Общо взето сме доволни от начина, по който се грижат за детето ни. За съжаление, това което наблюдаваме вече втора година е, че сякаш не им достигат детските учителки. Пък и е малко тесничко през зимата. В топлия сезон извеждат често децата навън - а там е широко. Има хубава градинка, достатъчно голяма за да не се смесват децата от различните възрастови групи. Малко шокираща е близостта на един изтърбушен блок от общежитията за бежанци, но от миналата година е започнал сериозен ремонт и се надявам скоро да отремонтират и частта от блока, която граничи с детската площадка.
Това, което най-много ни харесва е отдалечеността на градината от интензивния трафик по Монтевидео. Детето ни е с астма и това, че въздухът наоколо е чист си остава най-голямото предимство за нас. Само заради това сме склонни да си затворим очите за другите дребни неуредици.

# 4
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Да,и на двете места е била.Лятото местят децата от филиала в централа.Когато децата са навън няма външни,явно не съм се изразила правилно.Госпожите определено са добри,доволна съм.Радвам се,че е започнат ремонт на общежитието.Така е малко стряскащо.

# 5
  • Мнения: 169
благодаря ти , Grinning Heart Eyes
дано и за др детски се включи някой Praynig

Общи условия

Активация на акаунт