Детски торти - мнения и съвети

  • 173 280
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
Тортите им са ужас. Пълен боклук! Съжалявам за крайните думи. Даже на външен вид им са супер зле. Никакво качество. Не бих си купила отново!

# 751
  • Мнения: 1
Здравейте видях че изразявате мнение относно различните сладкарници и реших да се включа , за да ви разкажа . Реших да заведа малката си племенница на сладкарница , бяха ми разказвали за някаква на име Бордо в Горна баня и реших да я посетим . Единственото което мога да кажа е , че това ми беше грешката . Отвън изглежда доста добре но до там , времето беше лошо и се качихме на втория еташ , чакахме да ни обслужат 20 минути и още 20 за да ни го донесат , но да изключим това . Тортата която донесоха на малката беше суха и отвратителна , мисля че беше нещо със боровинки , моята сметана се пресече в кафето ,а ореховките бяха твърди и наситени със черупки от орехите . И това не е всичко всеки знае как децата тичат и пипат на всякаде малката бутна масата и под нея какво да видия хлебарка която явно притеснихме . Това беше капака на всичко грабнах малката и мисля да не стъпя повече там ! Sick

# 752
  • София
  • Мнения: 23 080
Има нова тема.

# 753
  • софия
  • Мнения: 25 446
Отново безкрайно доволна от Гаврош  Heart Eyes. Бяха направили чудесна торта. Всички си изядоха парчетата, а някои искаха и допълнително. Пълнежът беше бисквитен със сладко от боровинки. Предвид него, нямаше голяма възможност за правене на много специален вид. Но детето си я хареса, а и празнеството беше на място, което предполагаше по-семпли неща.
Скрит текст:
Всичко уточнявахме по телефон. Донесоха я точно и на време. Никаква забележка.

# 754

Общи условия

Активация на акаунт