Коя гърда е по-голяма при вас?

  • 6 017
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 056

При мен по-голяма е лявата гърда.

И двамата ми сина никак не я харесват, не я обичат и я недолюбват Crazy

При вас как е?

# 1
  • Мнения: 2 220
Лявата ми е по-голяма. Така си остана още от първото кърмене, макар че и двамата ми сина не са предявявали претенции.  Peace

# 2
  • Мнения: 80
  И при мен лявата като че ли е малко по-голяма.Ама дали защото самото зърно е по-голямо от това на дясната и така ми изглежда или наистина е малко по-голяма незнам.Децата си ядът от нея,не че я недолюбват просто така си мисля.А и аз стриктно редувам на всяко кърмене гърдите,защото при мойта майка е силно изрзено това.Беше ме страх да не се получи и при мен така.

# 3
  • Мнения: 154
Лявата, и сина ми я обожава, ще е цицоман като баща си  Joy (шегувам се) В началото нямаше никакви мераци към дясната.

# 4
  • София
  • Мнения: 22
И при мен лявата. Дъщеря ми я предпочита, защото пуска повече - на около 10-ина струйки, а и повече като количество има в нея (при цедене).

# 5
  • София
  • Мнения: 1 056
И при мен лявата. Дъщеря ми я предпочита, защото пуска повече - на около 10-ина струйки, а и повече като количество има в нея (при цедене).

Деси, мойте трътки точно затова не я харесват, защото им шурти прекалено силно и ги дави. (баткото в минало време, де, да не си помислите, че са тандем hahaha hahaha hahaha)

Брей, моите синчета ще дойдат много трудолюбиви - предпочитат да дърпат половин час малкото(и в повечето случаи изглеждащо празно) буре, отколкото да им се излива наготово в гърлото от кацата Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 7
izviniavam se za latinicata, no niamam izbor tuk.
Pri men e liavata oshte ot puberteta, no niama razlika v kolichestvoto mliako ili struiki i dushteriata niama pretencii, mliako da ima Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
Лявата е по-голяма, но беше любимата на Ев  Grinning.

# 8
  • София
  • Мнения: 357
При мен винаги дясната е била малко по-голяма, май само аз съм така Simple Smile

# 9
  • Мнения: 154
Бери, не си само ти, има още 5 такива като теб Wink Между другото, случайно да си левичарка, или ако някой знае, кое определя коя страна (лява/дясна-ръце, крака) ще е по-голяма.

# 10
  • Мнения: 99
И при мен е лявата, има и повече мляко!

# 11
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
При мен е дясната и на Ева тя и е любима,винаги е по-пълна и пуска повече.Но като че ли когато започнаха да се развиват тя беше първа.

# 12
  • Мнения: 120
МОите гърди са еднакви и може би затова синът ми си ги харесва и двете. Интересното е, че дясната произвежда по-лесно мляко от другата - от самото начало е така.

# 13
  • Мнения: 2 286
При мен е дясната. А след като се кърмим тази разлика е още по-изразена. Сина ми обаче от първият си ден на кърмаче предпочита лявата(тогава нямаше такава разлика)

# 14
  • Мнения: 6
Лявата. Забелязала съм даже , че като смуче от дясната от лявата винаги тече, даже струйката по някой път е толкова силна, че се изстрелва нагоре като фонтан и къпе и мен и малкия и се налага да я притискам с подплънката отгоре. А когато суче от нея пък, от дясната даже не винаги капе мляко. Но не съм забелязала да има предпочитания към едната или другата, защото винаги се нахвърля като мечка стръвница  :lol

Общи условия

Активация на акаунт