Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Готово - гласувах.  Peace Грабо ми е любимият сайт - просто като функционалност и като удобство е най-добрият.  Peace

И на мен много ми харесва сайта им, от трите, които съм ползвала, е най-добър. Ще посъбера повечко опит, преди да гласувам. Peace

Някакви отзиви за Mery Beauty Studio? Гледам, че има изгодна оферта за там:
http://bg.kolektiva.net/varna/

И това ме изкушава:
http://www.klik.bg/offer.php?id=185328

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 01:10 от chockolina

# 16
  • Мнения: 2 298
...Ще водя и зверуната в Пъзел за първи път на фризьор и много се радвам на добрите отзиви, че моята е такъв дивак и ми е леко притеснено (за фризьора, де.)

zvanche, момичетата в салона бяха много мили, внимателни и търпеливи. Намират си тема с децата, пускат им филмче, и те се кротват, докато им работят по главите  Mr. Green отделно  падна голяма игра в къта за игри  Peace Днес "събирахме" комплименти от непознати, които се възхищаваха на прическата.  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 979
Относно анкетата:
грабо и наполовина
досега съм купувала ваучери от: имасделка, далавера, наполовина, грабо и диълс

# 18
  • Мнения: 2 186
След преглед на извлечението по кредитната ми карта - "Грабо" обират точките (и мен Simple Smile ),
но по петите ги следва "Дийлс" Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Номер 1 за мен са Грабо!   bouquet Нямам лоша сделка с тях!!!  Heart Eyes
На второ място са ми Deals.bg и не знам защо ги няма в анкетата...  Thinking  Wink

От Лапни аз лично имам 2 покупки - несбъднатото чистене с Fresh&Clean ми е от тях (чакам отговор как ще процедираме...) и "крио" масажа при Belize (студеното и вехто според мен студио)...  Crazy Вече станах суеверна и ще ги избягвам... явно не ми върви с тях.  Tired

# 20
  • Мнения: 1 178
Още един глас за Грабо  Heart Eyes. Причините вече са ги обобщили преди мен.  Hug

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 1 709
Грабо и Дийлс, също имасделка !

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Ама много похвали за Грабо, още една и от мен Peace
Ако четат тук, много ми се иска оферта за химическо за Пловдив.Пу-пу  Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 38
Мahidevran , благодаря за изчерпателно споделеното мнение, полезно е!

 И аз дадох своя глас за Грабо, на второ място Задружно, следвано от Дийлс и Колектива.

Към админитраторския екип на Голдън Дийлс съм с много лоши впечатления до момента, още ми създават проблем без решение  и отговор за сега!

# 25
  • Мнения: X
Аз да дам отчет за Варна Бюти Студио / салон Арлет /.
Вчера / неделя/ отидох с ваучера. Подраних с цял час, но ме приеха веднага.
Измиха ми косата, сложиха ампула-като ме питаха имам ли някакви проблеми с косата,за да преценят. Увиха ме с еднократна хавлийка и стоях на апарат 10 минути. След това пак изплакване, балсам..Подстригването с изсушаването беше час и десет минути  Peace
Много,много съм доволна и отново ще отида. Девойката беше една мъничка, нежничка .. Hug

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте, пуснах новата тема аз, защото исках да ви споделя впечатленията си от Троян Плаза, ходих с лапни и останах много доволна. Прекарахме си много добре, дори ще си взема още един ваучер сега, гледам че ги имаше и в друг сайт.



Онзи ден търсех мнение, ще ми се на нещо с топъл басейн, но ... ще поумувам още малко.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
 Грабо и Има сделка  Peace

# 28
  • Мнения: 89
Благодаря за новата тема. Супер е  smile3525
А относно анкетата, аз отговорих с Грабо, понеже те единствено пускат за Бургас

# 29

Общи условия

Активация на акаунт