въпрос за болките в гърдите

  • 2 909
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 987
Само мен ли никога не са ме боляли гърдите? Като чета по форумите, как всички ги болят гърдите, запомвам да се притеснявам.

# 1
  • Мнения: 266
не си само ти, боляли са ме веднъж и тогава бях бременна  Simple Smile иначе не ме болят, не ми се уголемяват!

# 2
  • Мнения: 7 987
Благодаря! Simple Smile Успокои ме и ще знам, че ако ме заболят, значи съм бременна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 403
Пак не е гаранция; аз преди да родя - бях като теб, но сега и без да съм бременна едни болки едно чудо - ежемесечно  #Crazy !!!

# 4
  • Мнения: 54
Мен понякога ме болят, а понякога не, но като цяло сякаш винаги има напрежение преди менструация, но може би при всеки е индивидуално.

# 5
  • Мнения: 142
И от какво има да се притесняваш  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 при всеки е индивидуално, повечето от момичетата който искат бебе тук мисля че имаме по-големи проблеми от болките в гърдите,но и ти имаш право да попиташ....

# 6
  • Мнения: 4
И аз абсолютно никога не съм имала болки в гърдите и също като теб забелязах, че доста хора тук пишат, че имат, а също така са и признак на наближаваща менструация. Аз дори не мога да си представя какво е чувството да те болят гърдите.

Мисля, че трябва да се считаме щастливки, че имаме една болка по-малко, от всичките други болки - в яйчниците, кръста, гърба и т.н. които жените изтърпяват.

# 7
  • Мнения: 14
Мен не ме болят но стават твърди ...

# 8
  • Мнения: 97
Болките в гърдите са много странно нещо...болят ме през месец, стават доста по-големи и твърди. Но не мога да си обясня на какво се дължи това, че болката се появява през месец.

# 9
  • Мнения: 54
Болките в гърдите са много странно нещо...болят ме през месец, стават доста по-големи и твърди. Но не мога да си обясня на какво се дължи това, че болката се появява през месец.

Би трябвало да те болят около седмица преди да ти дойде цикъла, може и малко по-малко или малко повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 158
Болят ме почти всеки път, няколко дена преди да ми дойде.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 695
при всеки човек е различно, при мен допреди година-две, гърдите не ме боляха и не влияеха от нищо, но напоследък са по чувствителни  Grinning

# 12
  • Мнения: 4
Болките в гърдите са преди всичко на хормонална основа и това, че болят през месец е свързано с овулацията на яйцеклетката, които се редуват от всеки яйчник през месец.За това през месец от който яйчник отделяш яйцеклетка.Няма нищо страшно от това, съвсем нормално е. А и е сигурен признак, че яйцеклетката в момента е в овулация.

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
И на мен ми се е случвало да ме болят, но рядко. Но не мога да го определя точно от какво всъщност случвало ми се е когато съм в оволация, преди цикъл, след цикъл ......... ма както написаха доста от дамите при всеки е различно  bouquet

# 14
  • Мнения: 81
И мен не винаги ме болят,случва се рядко.

Общи условия

Активация на акаунт