табелка за кола "Baby on board"

  • 4 451
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Къде мога да намеря табелка за кола с надпис "Baby on board" или нещо подобно? Конкретно ме интересуват едни дето са като малки дрешки на закачалчица - например бебешко боди или блузка - виждала съм ги по доста коли в София. Някой знае ли къде се продават?

Иначе имам лепенка за стъклото отвътре но на мойта кола не става защото е хеджбек и стъклото е много наклонено...

# 1
  • Мнения: X
Виждала съм да се продават такива в Jumbo.

С наклонено задно стъкло обаче простряното боди изглежда още по-странно според мен.

# 2
  • Мнения: 330
Jumbo - 3.99 струва и имат сини и розови боденца.

# 3
  • Мнения: 278
На мен ми подариха такава лепенка, в един детски магазин , в който си позарувах.
Но не ги ли забраниха  newsm78, аз затова и не смея да я залепя още.

# 4
# 5
  • Мнения: 98
..Конкретно ме интересуват едни дето са като малки дрешки на закачалчица - например бебешко боди или блузка - виждала съм ги по доста коли в София. Някой знае ли къде се продават?
...

Моето е подарък и доколкото знам е от Джъмбо, колата е Тойота Версо, задното стъкло е леко наклонено, но като намерих правилното място за лепката изглежда (много) добре  Mr. Green Относно лепенките - не знам дали са забранени, но според мен не са особено практични - бебето е бебе само за кратко, а тези лепенки с времето "остаряват" и е супер грозно...според мен  Peace

# 6
  • Мнения: X
За мен въпросът е какъв точно е смисълът на тези стикери или закачалчици, които информират, че в колата има бебе? Но това е друга тема, съжалявам за спама.

# 7
  • Мнения: 98
За мен въпросът е какъв точно е смисълът на тези стикери или закачалчици, които информират, че в колата има бебе? Но това е друга тема, съжалявам за спама.

Защото гордите родители искат да кажат на всички за рожбата си?! newsm47 smile3503

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
по-точно смисъла е, като знакът за млад шофьор - другите шофьори да те пазят малко повече.

# 9
  • Мнения: 98
по-точно смисъла е, като знакът за млад шофьор - другите шофьори да те пазят малко повече.

Разбира се, че е точно това, но се съмнявам, че някой наистина пази колите с такива табелки....за съжаление!

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
не, всъщност мъжът ми отказа да сложи такава табела, защото каза, че при нея и при млад шофьор нарочно ти бибкали и те засичали и не знам си какво..което е егати простотията, ако  е така....

# 11
  • Мнения: 98
Аме както казах по-нагоре ние имале "висулка" - не съм забелязала някакво предимство да ни дават....

# 12
  • Мнения: X
Според мен единствената функция на табелките е точно тази, която АР полушеговито посочи. Но практическа полза не виждам - така или иначе като шофьори би трябвало да пазим всички останали автомобили, не само тези, в които има бебета. А и автомобилите, които возят бебета и деца, не са със специален режим на движение, последното само би объркало още повече трафика.

Общи условия

Активация на акаунт