Bubble (Tulip) skirt - Полата-лале

  • 560
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 847
Полата лале тази есен е описвана като Полата на сезона (полата с главна буква). Хубаво де, ама откъде да си я купим? Днес обиколих добре магазините в София, но никъде не видях (само в Капаска, но там е карирана - на мен ми трябва по като за парти - а и не беше с особено голям набор)
Ето тук една от H&M.



Ех, мечтая си за 5 часа на Oxford Street!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 457
Като гледам, всяка клоширана пола с вмъкнат ластик отдолу, би изглеждала така. Whistling Crossing Arms

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Като гледам, всяка клоширана пола с вмъкнат ластик отдолу, би изглеждала така. Whistling Crossing Arms

Да, може би, ама то да не е току така да се пришие ластик  Crazy  Laughing
Така или иначе много ми харесва, ще се надявам някой да е виждал някъде и ще продължа да търся.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, мечтая си за 5 часа на Oxford Street!
Мечтай си, мечтай си!  Mr. Green
Абе, виждах такива поли, ама къде? Аз, като един мразител на пазаруването и обикалянето от магазин на магазин, гледам да претупам това досадно задължение. Знаеш ли какво, пиши ми на лични размерите и цвета на полата, пък аз ще погледна. Живея в центъра и мога да надникна и да питам.  Hug
Спомням си, че такива поли бяха модерни през осемдесетте, изтупаните каки се пускаха с такива. Не съм влизала в таквоз нещо, ама ми се струва, че отива само на висока и слаба мадама.  newsm78
А виж, H&M си ги бива. Заедно със Стела Маккартни.  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 9 457
В РУМ-а на Младост 2 горе на 2-ят ет. има едно магазинче на БГ производител, ама не помня името newsm78.
Ще те изненадам, ама там такава пола беше за 20лв. в тъмно кафяво. Peace Simple Smile
Аз си взех панталон и яке от тях- много готини Grinning.
Та доста и се чудих тогава на тази пола newsm78, ама накрая ми мина горепосочената мисъл и се отказах. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт