Препоръчайте ютия

  • 6 290
  • 18
  •   1
Отговори
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Моля ви препоръчайте ми ютия, не много скъпа до към 100лв.
Някой има ли впечатление от силата на парата, да може да глади вертикално по- деликатни тъкани. Блузите на дъщеря ми са мъка за гладене, едни какива с много набор, ластик и разни други. Нямаме дъска за гладене и за това търся ютия с мощна пара за вертикално гладене.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Моята е Тефал. Купувана преди около 1г.Струва около100-110лв., не помня вече.
Хубава е, глади добре, но аз гладя на дъска.
Когато си я купувах имаше и по- скъпи, те мисля, че са с по- силна пара и стават за вертикално гладене, но тогава не обърнах внимание, защото имам място за дъска и не ми трябва по-силна пара.
Ако имаш място по-добре една дъска, моята е от най-евтините и я имам от 10години вече Laughing
 Тази е http://www.technomarket.bg/products/09030277/tefal-fv-5210

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 10:09 от don domat

# 2
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Благодаря, don domat. Нямам място никакво за дъска. Гладя на кухненската маса. Затова разпитвам за ютия със силна пара.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 30
Моята пак е на Тефал, но тази: http://www.technomarket.bg/products/09071091/tefal-fv-3510
Препоръчвам я горещо, защото не залепва изобщо. Има три нива на парата, на мен лично третото ми идва много силно  Confused но пък ако изрично търсиш силна пара би трябвало да ти е ок Simple Smile Има много добра система за самопочистване - профилактиката е веднъж месечно. За вертикално гладене съм я ползвала 1-2 пъти - добре се справи. Имам я вече от година и не бих я заменила  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Mary_S и на моята не залепва нищо, на Тефал покритието им е много хубаво. Когато аз си купувах ютия ми препоръчваха друга марка в магазина, но аз си държах на Тефал, понеже в стария апартамент на свекърва ми е такава и гладеше страхотно и без никакво залепване.
Ти как правиш профилактика на твоята?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 843
Моята е на Philips. Отскоро е, струва средно 60-70 лв. Много съм доволна. Покритието й е хубаво, за мен това е важно, както и като гладя с пара да не капе вода. Парата е силна, нямам оплаквания. Не бих си купила по-скъпа ютия, преди имах Rowenta за 120 лв, която изтървах и се разтроши на хиляди парченца. После се зарекох, че ще си взема най-евтината и така направих. Нямаше разлика в гладенето с пара между евтината ютия и скъпата Rowenta, но покритието отдолу си е важно. Затова си купих среден вариант на  Philips. И нямам забележки.

Ето я.

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 11:57 от РРР

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 30
Mary_S и на моята не залепва нищо, на Тефал покритието им е много хубаво. Когато аз си купувах ютия ми препоръчваха друга марка в магазина, но аз си държах на Тефал, понеже в стария апартамент на свекърва ми е такава и гладеше страхотно и без никакво залепване.
Ти как правиш профилактика на твоята?

Както си пише в книжката - пълниш с вода, оставяш да загрее до макс. и после махаш иглата против варовик. Изтръскваш я над мивката докато изпадат всички отлагания. Самата игла на 1-2 месеца я кисна в лимонов сок. Елементарна процедура, обаче обещават по-дълъг живот на ютията ако се прави редовно.  Peace

# 7
  • Мнения: 7 987
Аз бих си взела Тефал.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
аз съм твърдо за ТЕФАЛ ,много съм доволна  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 990
Моята е Филипс, като преди това имах един друг Филипс, който не си знаеше годините. Старата отиде при свекърва ми и тя продължава да я използва. Сегашната е с някаква йонизираща пара, позволява вертикално гладене, автоматично изключване и ударна пара. За жалост, не помня модела. Имам я от около 2-3 години, не капе вода и не е създавала проблеми.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Имам ровента и мога да кажа че съм супер доволна.Парата е супер,не тече,глади перфектно Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Ровента с иноксово покритие е най -добрия вариант според мен Peace
имала съм и Тефал и Филипс

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 30
Ровента е пак на СЕБ Груп, които произвеждат Тефал, така че би следвало да е хубава Simple Smile Аз съм си заплюла една прахосмукачка на Ровента  Rolling Eyes

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 30 142
имала съм ТЕФАЛ и ФИЛИПС. Сега съм с РОВЕНТА, няма база за сравнение. Ровентата е супер  Peace

ROWENTA DW9020

Общи условия

Активация на акаунт