Слънце грее, дъжд вали - Януарчето прави безброй бели

  • 31 083
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честит рожден ден на Деси !Да си здрава ,щастлива и обичана- другото по банков път Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 389
Сватя, дано е вече само на оправяне Делянчо. Много гадно изживяване. Тя и Елия сега е сополива, дано се оправи до понеделник, да си влезем в ритъм с ясла и работа...

Ралче, Елия става в 7 сутрин, заспива към 21ч. А тръгване в първи клас на почти 8 ми се вижда късно, макар, че аз съм била така, винаги съм била една от най-големите, бях абитуриентка на 19 навършени. Предпочитам да е по-раничко...

Уффф, и тук заваля...

# 32
  • София
  • Мнения: 120
Привет красавици Hug
 newsm59 newsm67Честит рожден на Деси Hug HugМного много любов и радост Hug Hug
Леле, Бубс Hug Дано да се оправя Дели Praynig Praynig
Радостчо, хич да не ти е съвестно за разходката-хубавите дни тепрва предстоят, важното е ти да се чувстваш добре Hug Hug
Ралче, и двамата с мъжа ми не ядем месо. Сега само той пости, аз съм го правила само веднъж, но не от религиозни съобрежение, по-скоро за изчистване на организма. А месо просто не обичам Laughing, иначе ям риба с удоволствие Simple Smile Честно казано, не съм мислила по въпрса за училището newsm78 А за ставането- Преслав става в 10 Embarassed Embarassed, но заспива към 00:00 ч., това е ако не ходи на ясла, ако ходи, с много зор става рано Hug
Люби Praynig Praynigза Кари Hug
Целувки Heart Eyes
Не сме опитали тортата, че още не се прибрал от работа моят любим.
Пак ще пиша, да се похваля Hug

# 33
  • Мнения: 774
Всички болнички дечица да се оправят бързо! Да отминават и неразположенията при бременните!  Hug

Деси, честит рожден ден! Да си жива и  здрава и много щастлива!   bouquet
Дони, разби ме с историята за капките! Да не се случват повече такива неща, че то забавно звучи, ама си представям какво си преживяла!  Hug
Данинце, голяма калпазанка си отглеждаш, каква майка си!  Mr. Green Да те успокоя, че и моята хубосница не пада по-долу. Онзи ден й казвам "лека нощ", а тя ми отговаря ф*к ю и ми се хили!  Shocked С батко си слушат една песен на Лили Алън... Лошото е, че днес в магазина, за малко да го каже на една леля...  Embarassed Laughing
Ралче, не се ядосвай на мъжа ти, те мъжете са от друга порода, не могат да разберат напълно майчините тревоги!  Hug

Сега като ви чета, поне се успокоих, че и Ивайла е от късно заспиващите...

# 34
# 35
  • Мнения: 925
Честит рожден Деси   bouquet Всичко най-хубаво ти желая  Hug
Радостчо и аз мисля, че изобщо не бива да се чустваш виновна  Peace като се сетя аз какъв парцал бях в първите месеци на бременността ... На всички бременни с деца и на тези с по две и повече, трябва да им строят паметник приживе  Peace
Ралче да ти кажа честно мъжете на моменти са страхотни дебили, без извинение  Peace И мен моят ме гледаше странно като трябваше да се върна за 10 дни на работа, сигурно така и не разбра  какво ми беше през тези десет дни  ooooh! Аз никога до този момент не се бях делила от Делян за повече от 2-3 часа. Сега като се замисля, че през септември трябва да го оставям на ясла /градина, направо лудвам. Реално погледнато обаче, кофти са само първите един -два дни. След това свикваш, и се приспособяваш - на мен даже почна и да ми харесва  Whistling А пък и честно казано вече си мисля, че и на децата ни тотално им е писнало от нас и по - скоро плачат от непознатото, отколкото от някаква страшна мъка по нас  Mr. Green
При нас днес беше същински ад  ooooh! Само пера и простирам, ама вече не ми е кеф  ooooh! ooooh! ooooh! Сутринта ревна, че баща му отива на работа и така два часа... След това явно от напъните повърна, и заспа. Стана след един час, хапна един банан и пак повърна  ooooh! Утре пак на доки, защото ме съмнява, че са му дозирали неправилно суметрулима. Аз патката едва сега се зачетох, че на листовката пише за деца от 2-6 години от 8 до 14 мл., а на Делян са му предписали само 5 мл. А като взех предвид и килограмите му, които отговарят поне за 4 годишно дете, си му дадох 8мл. Да видим утре дали докторката пак ще си бие главата в бюрото от мен  Crazy
Давайте идеи какво да му правя за ядене /не, че яде особено/ защото и на него му писна да хрупа солети, сухари и бисквити, да яде картофено пюре с вода с различна гъстота, и по някоя препечена филийка със сиренце за разкош. А да, и ябълки и банани давам и безмлечна оризова и ябълкова каша, ама до там ми се изчерпва въображението.
Много дълго стана Whistling Whistling Whistling
Лека  Hug

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 22:39 от bubSSSSSSS

# 36
  • Мнения: 387
Bubssssssssss за повръщане или за диария не помня точно беше полезен чая от шипки...като цяло когато на мен ми е такова пия и ям кисели неща...ама ом има апетит му давай всичко...и бързо да се оправяте, че да дойдете да покарате колело с нас...

ето една снимка специално за Ягодка...и е време и тя да пусне на малката чаровница Simple Smile

# 37
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ми наздраве като сте рекли  Mr. Green
Бубс бързо оздравяване Hug и май всичко за случая си го изброила newsm78
Лориничестито колело.Ще купуваме и ние някой ден- само чакам да прояви интерес иначе се спрях на това

По въпроса за връщане на работа -мен ме стегна шапката още януари ,нищо че до септември има време- у дома всички са запознати с моите "депресивни "състояния когато ми предстои промяна(трябваше да ме видите при първият ми полет със  самолет hahaha)така че не правят изявления от рода :"Ама то е нормално , ще свикнеш"-знам ама не искам да свиквам Crossing Arms
yagodka -това с  ф*к ю ме разби,Ивко пък само повтаря бов моя-Любов моя и Пиятен ден и хората си умират от смях.
Май всички заспиват късно newsm78 изключая ,онези които са на ясла.Аз се старая да му изтощавам батерийките,но нещо не ми се получава.
Ралче за у-ще не ми се мисли от сега,въпреки че ,растат толкова бързо.Тези които са напред с материала ще дават акъл-няма да изброявам кои Rolling EyesЛека нощ от мен искаше ми се и утре да е така sweating но май няма изгледи.

# 38
  • Мнения: 774
Бубс, варен ориз и варени моркови също може да яде, печени ябълки, друго и аз не се сещам. Може би можеш да му свариш макарони, или юфка със захар примерно. Давай му да пие много течности, това е най-важното!  Бързо да се оправя!  Hug
Лорини, много голяма изглежда Катерина и като гледам май успява да завърти педалите, а? Благодаря за снимката! Да не си помислите, че нарочно не искам да си направя фейсбук, ама като знам колко време губя във форума дневно, т. е. ... цял ден  Rolling Eyes, то ако имах фейсбук, означава за нищо да не ми стига времето.
Ралче, за въпроса ти за училището, не мисля че има някакво значение. Така че както на теб ти е удобно - така.  Wink
Тобито, тя и Ивайла е много учтива, наляво и надясно казва "хало" и "тчюс" и хората й отговарят, ама едва ли влага нещо в оня израз, просто слуша батко си, няма как, и повтаря като папагал, а ние се смеем и тя затова го повтаря пак. Ей сега пак обяснявах няколко пъти, че това е лоша дума и не се казва, ама доводът ми ще издържи, докато пак чуе батко си ...

Баткото здраво ми къса нервите, две седмици е във ваканция и сме по цял ден заедно, не ще да излиза навън и само виси на компа(моя комп  Rolling Eyes)... Ей това пубертетът бил страшно нещо, а сме само в началото... ! Confused

# 39
  • Мнения: 19
честит рожден ден , деси ! пожелавам ти цялото щастие на земята!!!



Бубс , дано се оправи малкия . И ние го изкарахме това , най- важното е да не се обезводни както ти е казала и Ягодка . Пиши после как е Делян .

Дани , много хубаво , че се появяваш !

ще пиша после пак , че съм  с нов комп и нещо кирилицата ми и главните букви изчезват  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 06:25 от natali81

# 40
  • Мнения: 80

Ралче, за въпроса ти за училището, не мисля че има някакво значение. Така че както на теб ти е удобно - така.  Wink

Абсолютно същото щях да напиша, ако не ме беше домързяло Crazy

Тоби - такова колело имаме и смятам, че не е удобно и юзърфрендли. Дечицата с колело като на Катерина се научават много по-бързо да карат, да балансират и прочее умения, отколкото с такъв тип триколка. Стандартния начин за въртене на педалите е по-интуитивен, отколкото триколчестия. По моему. Омалява наистина бързо, докато с другото може да се махат помощни, да се вдига седалка - повече "живот" е заложен. Simple Smile

Хайде дадох меродавното си мнение - приятен (ви) ден!  bouquet

# 41
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро!
Тенкю за съвета Lang   bouquetОсвен да отскочим до Лорини и до врътнем едно кръгче за проба Grinningще носим и и моркови Hug
Спахме до 9 и сега ми е едно криво,на вън мрачно но,слава богу поне не вали така ,че замислям излизане с фъстъка.
Комшийката -онази с 2 деца ,днес пропусна чистене с прахосмукачка в 7 и 30 та поспахме.Ей тази жена не се спря.Вчера се хвали как Вики вече на 8 месеца изяла цяла паница с пържен боб,а за следобедна закуска кренвирш #Crazy И една горда с постиженията на щерка си.
Толкова за сега ,че мама ме вика на кафенце - Хубав ден дами!
 

# 42
  • Мнения: 524
Мацки влизам на бързо да пожелая бързо оздравяване на Дели и на останалите болнички дечица  Hug Praynig.
Бубе, много неприятно това с повръщането  Sad, но ще оправи юначето, няма как. За храненето - ами във вашата ситуация ти май даваш това, което може да се измисли и да е подходящо. Много чайчета, компот от боровинки е много подходящ за стомашни истории.
По темата за правото - и на мен наказателното ми е много приятна материя, но от контактите ми с адвокати, определено си мисля, че бих се занимавала с гражданско.

ЧРД на Деси, жива и здрава и много щастлива   bouquet  bouquet  bouquet

Лорини, голяма сладурка е Катерина, честито ви колело, леко и безаварийно  Wink Wink Wink

Дани, радвам се, че се разписа, много е сладка Йоанка. Изобщо децата ни сега са толкова интересни, и Александрина всеки ден ни изненадва и искрено забавлява. Ама и тя калпазанка си пада - вече ги реди - остави ме на мира, пречиш ми, а като се изцепи на майка ми " затваряй си устата"  Shocked потънах направо. А тази сутрин оставям Ники в нейното легло, това ни е новия ритуал сутрин - гушкат се много сладко, и ми вика - мамо, излез от стаята да си играем на сКапойствие ( спокойствие)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Оставям ви, че пак изпит имам след седмица, ама ви хвърлям по едно око всеки ден  Hug

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 14:06 от elli_g

# 43
  • София
  • Мнения: 120


Благодаря, Копривке!!!Не само красива, но и много вкусна:)))Прекрасно лакомство за постещи и не само:)))Да е жив и здрав рожденика!

# 44
  • София
  • Мнения: 120
Елииииииии, няма да се уморя да ти казвам, че имаш страхотно децица  Hug Hug HugИ Преслав им е фен:))))

Общи условия

Активация на акаунт