Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 64 974
  • 746
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 334
Во истина воскресе!

Купа, честита рожба! Да сте все усмихнати и щастливи, като в тези първи дни!

# 406
  • Мнения: 1 427
Честито бебче на Купа!

И честито Возкресение Христово!

# 407
  • Мнения: 185
Честито Воскресение Христово! Много здраве и любов на вас и семействата ви!

Инка, много е сладък Боби и много е пораснал!

# 408
  • София
  • Мнения: 553
Честит Великден ! С пожелание всички да сме живи и здрави ! Simple Smile

# 409
  • София
  • Мнения: 2 883
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ



НЕКА ИМА СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА В СЕМЕЙСТВАТА ВИ

# 410
  • Мнения: 690
Во истина воскресе! Нека никой да не се оплаква от отсъствие на здраве!

# 411
  • Мнения: 254
Момичета, честит празник! Искам да ви питам, вашите деца как са ориентирани - повече към мама или повече към тате? Ние имаме проблем, че дъщеря ни повече в мен иска, а и двамата имаме свободно време, не е да не вижда баща си или да не не му се занимава с нея, напротив, той много иска, а тя все - мама, мама! Ужас! И ooooh! на мен ми тежи, и на не го му е гадно...

# 412
  • София
  • Мнения: 1 946
период... по едно време яна даже му викаше "отивай на работа , махай се"... но това май защото й е конкуренция за тв Simple Smile

# 413
  • София
  • Мнения: 553
Вчера бях на фетална морфология. Всичко ни е наред и лекарят каза, че най-верояно пак ще си имаме момиченце  Mr. Green

Ама защо не пишете, бре ?!  Laughing

На Дея вчера й купихме нови пантофи и маратонки. Толкова си ги хареса пантофките, че само повтаря цяла вечер колко са сладки и хубави и накрая за капак пожела да спи с тях Simple Smile Аз като заспа се опитах да й ги махна, но тя ме усети, та така днес спа с пантофки и чувалче  Heart Eyes

# 414
  • София
  • Мнения: 1 902
Оооо Нинче,честита 3-та мома,пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и на финала една малка сладка кукла Heart Eyes

# 415
  • Варна
  • Мнения: 441
Честито Нинче  Laughing, поне всичко си имаш от каките  Wink. Таткото как се чувства?
На мен пък ми потвърдиха мъжкия пол вчера  Wink.

# 416
  • Мнения: 185
Нинче, честита ви мома!

Инка, честит ви мъж на вас  Simple Smile

# 417
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Нинче, честита девойка, ние сме 4 сестри, най-голямото ми богатство, невероятно е да си имаш дружки, на които винаги можеш да разчиташ  Peace

Инка, честит младеж на теб, не се доредихме с теб до една девойка и това е  Crossing Arms

# 418
  • София
  • Мнения: 2 883
Да се бяхте обърнали към мъжа на Нинчето Mr. Green Там изглежда  грешки няма  Joy
Честити ви бебенца, момичета , момчета, няма значение. Дано толкова да ви радват, че да се чудите след време как сте искали да  са били от другия пол , като са най-прекрасните деца на земята Heart Eyes

# 419
  • Мнения: 479
Хехе, чудесни новини  Hug Да са живи и здрави и да ви радват много  Grinning Пък който много иска и друго, да не губи кураж за следващия тираж  Mr. Green

Честито и на класираните за градина!

Аз вече с нетърпение чакам септември и Катето да тръгва  Crazy
Никак не ще да се занимава сама и ако не играя с нея, иска само детски да гледа. Успокоявам се, че е временно.

И тук да се похваля, че за моя изненада, ми хареса козунаците. Не че е преяла с тях, но си хапна. Та скоро пак ще правя.

Борим с нощното напикаване. Стигнах до извода, че ключово е вечерното поемане на течности и гледаме да внимаваме.

Общи условия

Активация на акаунт