Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 031
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 324
Гнидка, честит рожден ден и тук   bouquet

Мая, честито! Мнооого добре те разбирам, и при нас стана точно така. Такъв „железен” план си имах, но младежа избърза с около 7-8 месеца. Ама и през ум не ми е минало да го върна, де  Mr. Green
Желая ти лека и безпроблемна бременност и една сладка девойка на финала(или младеж, де, не знам за какво се борите)  Hug

# 676
  • Мнения: 222
а бе за девойка се борим уж, ама и пишле да има няма да го върнем  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 79
Мая, прекрасна новина, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и здраво бебе  Hug

Гнидка, жива и здрава , много късмет много любов и послушно Кате.

# 678
  • Мнения: 195
Гнидка, честит рожден ден! Пожелавам ти много щастие, здраве, късмет и най-вече любов! Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност!  bdbaloni

Мая, честита бременност!  bouquet Нека е лека и безпроблемна до края!

# 679
  • София
  • Мнения: 334
Гниде, честит рожден ден! Много радост и любов вкъщи, успешна работа, да те радват много Катето и съпругът! Simple Smile

Освен да честитя на всички чакащи следващо дете  Mr. Green Че пак се започва някаква епидемия гледам  Laughing Фио, Мая, лека и щастлива бременност ви желая!
Села_ви, леко раждане със здраво и сладко бебе на финала Simple Smile

Много се зарадвах на всичко, което сте споделили за дечицата newsm76 Вече са толкова чаровни, забавни и умни! И Дарина току пуска по някой бисер, ама не всички са за разпространяване  Mr. Green Много общителна е станала, постоянно си търси другарчета, с които да играе, надявам се наесен в детската градина да си намери много приятели и да се чувства отлично Simple Smile

# 680
  • Мнения: 790
Мая, честито и от мен. Да мине леко и да гушкаш здрав бебок на финала!  Hug

# 681
  • Мнения: 17
Мая,честито!Да мине безпроблемно и щастливо! Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 553
Мая, честито ! Лека и безпроблемна бременност ти желая ! Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 2 884
Влизам само за секунда, защото изглежда бременеенето тук е заразно  Mr. Green
Мая, честито и от мен  Hug

# 684
  • Мнения: 79
Влизам само за секунда, защото изглежда бременеенето тук е заразно  Mr. Green
Мая, честито и от мен  Hug

Кети, то и за малко може да прихванеш  Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 2 884
Влизам само за секунда, защото изглежда бременеенето тук е заразно  Mr. Green
Мая, честито и от мен  Hug

Кети, то и за малко може да прихванеш  Mr. Green

Ти още ли си тук бе  Laughing

П.п.  пу-пу, пепел ти на езика  Joy

# 686
  • Мнения: 479
Благодаря за поздравите!  Hug

Мая, лека и безпроблемна бременност  Simple Smile

Никой от тези, дето са научили детето си да подрежда играчките, нищо не каза  newsm78 Хайде някой да сподели опит или мнение.

# 687
  • София
  • Мнения: 334
Гнидке, снощи й обясних как ще изхвърля всички играчки на боклука, ако не ги подреди. Подейства.
Хубаво де, не е най-педагогичното, признавам, но само от обяснения за разхвърляното или молби за помощ не се затрогна  Mr. Green

Кетито, дано не е заразно, че в момента хич не съм на вълна бременност и бебе  Embarassed

# 688
  • Мнения: 479
Джули, мерси. Всякакви заплахи съм прилагала - от изхвърляне до заключване на стаята. Нищо не действа. Даже от детски я лиших трайно без резултат.

Пробвам и с добро. Примерно, като си търси нещо и не може да го открие, защото е сред някоя купчина на пода, й обяснявам, че ако не бяха така, щеше да е лесно да се открие.

Въпросът, като цяло е принципен, и се свежда до осъзнаването на разликата между "искам" и "трябва", според мен.

# 689
  • София
  • Мнения: 2 884
Ами Гниде, аз я знам провилтата формула, но 5 години вече не мога да намеря време и нерви да я прилагам  Embarassed Чак като погледна назад и ме е яд, че ей така минава всичко и все се мотам  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт