Na pat sam da se otkaja da karmia...

  • 482
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Zdraveite mami, tolkova sam umorena veche i sigurno za tova mi minavat takiva misli prez glavata........

Pak li sme v skok na razteja neznam ????/...uj se e naiala i sled chas reve , hrania ia otnovo i taka cial den napravo vecher sam smazana e viarno che pravi nostna pauza 6-7 chasa, , ne moga da razbera stiga li i karma ili ne?? Sledia mokrite pampersi  3-4 , akame na 2-3 dni vednaj obilno/.
 
Pak revnahme ....Blagodaria predvaritelno na vsichi procheli i otgovorili na temata mi

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 603
И аз миличка не съм спала за цяла нощ от 26 май - деня, в който ни изписаха...а вече ходя на работа, но бебо цока нощем по няколко пъти и се събужда кум 5 и започва да дудне...Споко, ще издържиш, тук ще намвриш подкрепа  Hug

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 334
а аз от 26 февруари  Grinning ми то е още мъничко, може и колики да има...ама разбирам те де..

# 3
  • Мнения: 11 304
Не се притеснявай изобщо.
Така както го описваш и като гледам лентичката ти май си е скок в растежа
Спокойна бъди, давай му всеки път като заплаче и след няколко дена нещата ще се наместят
Има бебета които както и Кроче писа, са нощни птици и си вземат повечето хранения през нощта.
Това не бива да те притеснява - щом си решила да кърмиш, просто е необходимо ти самата да се пренастроиш вътрешно, че няма да има спокойни нощи, ако и твоето бебе е  от нощните птици.
Подкрепа ще получиш тук винаги, когато има проблем винаги споделяй навреме, за да получиш навреме съвети и да се оправят нещата.
Успех!

# 4
  • Мнения: 463
Моят съвет е почивай си когато можеш,през деня като бебето спи и ти лягай,зарязвай всичко и почивай.Давай да суче всеки път като поиска,най вероятно е криза и ще премине.
Щом има достатъчно памперси пълни значи си хапва добре.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 148
Здравей и как си? Дано да са влезли нещата в релси! Толкова ми е познато това, за което пишеш! И при мен горе долу по същото време имаше дни в които имах чувството, че не ставам от леглото, а само седя и кърмя  Sad.  На всичкото отгоре все се шашках дали и стига, дали наддава и т.н. Но мина! Дръж се сигурно малко остава! Просто си знай, че всичко е в реда на нещата - нали бебчето ти прави нощна пауза(нещо, за което аз само мечтая Simple Smile), памперсите също са наред. Само ти не се предавай!  Hug Поздрави!

# 6
I nie sme taka.Nie sme samo na 11 dni,a az veche sam skapana.
Ne spiraj karmata.....she se spravish Peace

# 7
  • Мнения: 980
Щом и нощна пауза прави - само можем да завиждаме Simple Smile
Сигурно има колики, милото. При тях имаше принцип в продължение на 3 часа да кърмиш от една и съща гърда, за да се избягва пренасищане с "горното" мляко. То засилва перисталтиката и от там коликите. Ще мине... Растете и се радвайте на хубави зимни разходки!  Heart Eyes

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Имаш непрекъснат сън 6-7 часа?! Темата оплакване ли е всъщност?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт