Нова седмичка:28.11-04.12

  • 1 552
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Рано сутрин ви пускаm седмичната тема, защото искам да ви помоля нещо.
Когто пускате нова тема  въпрос, моля ви опитайте се да бъдете по-конкретни, защото на този въпрос някой може да ви отговoри надълго и нашироко, но да не намерите точно това, което ви интересува.
Благодаря и успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 28 ное 2005, 08:01 от Ва

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Весела предколедна седмичка момичета Hug
Нали знаете...по Коледа стават чудеса...аз вярвам в тях...повярвайте и вие Heart Eyes
Ва как си? Ще ходите ли в Пловдив?

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Горе-долу съм , ще ходим в Пловдив, но май ще е другата седмица. Тази седмица ще трябва да отидем до плевен, че наизскочиха няколко неща от там и трябва да ги видим.
Та така

# 3
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, предлагам да редактираш заглавията на неконкретизираните нови теми, например с тире и уточнение.
Наистина е по-удобно, когато заглавието е конкретно.

Последна редакция: пн, 28 ное 2005, 08:20 от Lali

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 199
да, няма проблеми и това да правим!

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, момичета!Дано наистина започнат да се случват чудеса. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Успешна нова седмичка! Днес ми е 14 ден. Стискайте ми отсега палци утре на прегледа да се окаже, че имам все пак ову... Praynig
Момиче, продължавам да стискам сиилно палци за теб!
Някой друг да има нужда от стискане?

# 7
  • Мнения: 3 010
Добро утро и от мен, сладки маменца! Ние всички ще бъдем такива, нали!  Hug
Херка не само на Коледа - всеки ден се случват чудеса, само трябва да повярваме и да знаем, щом не стане този месец, не му е дошло времето.
Пожелавам на всички Ви да имате голяма вяра, за да се задвижи чудото в живота Ви!
Момиче, какво става с теб? Не пишеш как си!
lea, стискаме палци!
Успех на всички!

# 8
  • Мнения: 1 029
Добро утро и от мен, сладки маменца! Ние всички ще бъдем такива, нали! Hug
Херка не само на Коледа - всеки ден се случват чудеса, само трябва да повярваме и да знаем, щом не стане този месец, не му е дошло времето.
Пожелавам на всички Ви да имате голяма вяра, за да се задвижи чудото в живота Ви!
Денди202uu
Леа,то всички май имаме нужда от палци!хи-хи
Успех на прегледа! Big Ups

# 9
  • Мнения: 1 419
Успешна седмичка и от мен.
Успех на всички, които чакат или не чакат   bouquet

Аз не влизам много често, защото съм попаднала в някаква водовъртежна лудница - едва си надигам главата от бачкане и като дойде края на деня единственото нещо за което си мисля е да се прибера при милото  Heart Eyes

Но ви мисля всичките и проверявам кога ще се похвалите  Hug

# 10
  • Мнения: 3 010
Хехе, Aya, тез "лудници" -хм.... айде да се похвалиш скоро, че тез "лудници" май помагали, за да не мислим и без да очакваме - хоп  EFP

# 11
  • Мнения: 1 419
Дай Боже, само дето не ми помага да не мисля за бебче Blush

# 12
  • Мнения: 1 320
Момиче, какво става с теб? Не пишеш как си!

Денди, пиша, ама вие не четете Simple Smile Шегичка!
Добре съм, благодаря за стиснатите палци. Аз съм в периода на двуседмичното чакане-новини при мен ще има в началото на декември. Чувствам се прекрасно иначе, пък ще видим.

Леа, успех с прегледа!

# 13
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен! Весела седмичка на всички!
Стискам палци на lea и Момиче!
Аз съм в трескава подготовка за пътуването в сряда. Цялата преливам от щастие. Не знам дали това е много хубаво, но имам добро предчувствие.
Докато съм в София няма да мога да влизам често, но знайте че се моля за Вас.  Praynig
И аз очаквам моето "чудо" да се случи скоро.
Искам да Ви благодаря за подкрепата през изминалите месеци. Излизането от "черната дупка", в която бях попаднала се дължи на Вас. От Вас научих толкова много неща.
Обичам Ви всички!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 086
Мила, с теб сме, да знаеш! Хубаво е, че си така положително настроена- давай в същия дух и дано се върнеш с добри новини! Целувки и много стиснати палци от всички fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Лилия успех мила  bouquet
Ва какво е това горе - долу бе...Искам те само горе Mr. Green Нали знаеш...който слуша и лалка му прави лазаня Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде, Лили! Само така! И аз имам добро предчуствие за теб  bouquet
От мен чакайте отчет в късния следобед. Изгарям от нетърпение вече! В 14,45 ч. ми е часът за прегледа. Дано имам все пак ову Praynig

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Херка, за лазаня щом е хайде от мен да мине.
Истината е, че утре ще имам повече информация и може би ще бъда по-добре от днес, стиснете едни палци!
Леа, имаш седни силни палци!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
И ти имаш моите, Ва! И на ръцете, и на краката!

# 19
  • Мнения: 7 716
Споко, бе, Ва-ва.
Установена ли е причината, считай проблема за решен. Laughing
Ще знаеш с какво да се бориш. Laughing

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ва и Лея стиснала съм и ръцете и краката...абе изобщо всичко де се стиска е стиснато за вас. Успех момичета  bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
И аз стискам девойки , нали знаете ?!

# 22
  • Мнения: 1 029
Лилия,Ва и Леа ,и от мен палци!
Ва и аз днес имам новини от Конова.Не са прекрасни,но ще правим имуностимулиращи и още изследване...ще чакаме и генетичните.Тя каза,че напоследък има доста открити генет.проблеми на повтарящите се аборти.
Ва,каквото и да се случва ще се оправи,ще видиш.Тези неща вече се оправят,ще видиш!!!Това е"тъпият" Blushживот-борба!Сигурна съм,имам хубави предчувствия и много ти стискам палци! Praynig Hug

Последна редакция: вт, 29 ное 2005, 11:15 от danidan

# 23
  • Мнения: 105
Няма да се цепя от колектива на стискащите я  LaughingЗа това и аз стискам и то яко. Praynig Hug Peace  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Отчет от мен: видя се фоликул 16мм, докторът ми провери и ЦС и каза, че вероятно ще имам овулация. Препоръча ми днес да не правим секс, а през следващите 2 дни. В събота пак съм на преглед, за да се види пукнал ли се е фоликула. Дотук добре. Но лекарят каза, че това, че имам ову е и добро и лошо. Лошо е в смисъл, че сега не се знае причината за незабременяването ми и вероятно ще са нужни куп изследвания...Но вече съм готова на всичко! Началото е сложено. Ще се боря! Прегръщам ви Hug и благодаря за стиснатите палци!

# 25
  • Мнения: 7 716
Фоликул може да има, но овулация - не.
Затова като стане фоликулът над 18 мм искай да ти изследват естрадиола, за да се види дали има вътре яйцеклетка.
После, искай преглед да видиш дали се е спукал, защото може да бъде задържан.
После - на 6-7 ден след овулацията искай изследване на прогестерон.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, мерси за съвета! Но аз съм на преглед в събота и ако фоликулът се е пукнал тогава, няма да може да ми изследват естрадиола, нали? А ако не се е пукнал, как ще го изследват в събота или неделя newsm78 Дали ще работи някоя лаборатория Rolling Eyes За прогестерона задължително ще искам изследване. Ох, трябва да взема да си записвам, за да не пропусна нещо на прегледа...все така се случва, че за въпросите се сещам след прегледа.

# 27
  • Мнения: 1 029
Но вече съм готова на всичко! Началото е сложено. Ще се боря! Прегръщам ви Hug и благодаря за стиснатите палци!
Браво,успех! Hug

# 28
  • Мнения: 7 716
Има работещи лаборатории в събота и неделя.

# 29
  • Мнения: 3 010
lea , радвам се за теб, дано имаш ову, а днес кой ден ти е? Аз утре ще ходя на фоликулометрия - изпих си Клостилбегита и сам хепи! Не, честно да Ви кажа нямаше нищо страшно, нямах никакви отризателни ефекти - напротив бях много щастлива. Щото аз си викам - малиииии сега едни депресии, едни 4удеса. Ама, не!
Успех на всички моми4ета!

# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро Grinning Днес вече съм по-спокойна и по-философски приемам нещата.
Денди, стискам палци днес за прегледа! На мен днес ми е 16 ден, но явно този месец овуто ще е по-късно. Като си помисля и миналия месец М. ми дойде на 32 ден, та и тогава сигурно съм била с късна овулация newsm78
Желая ви приятен ден, момичета Hug

# 31
  • Мнения: 147
Късмет момичета
стискам ви силно палци с вас съм.
Поздрави

# 32
  • Мнения: 1 320
Я да питам: в понеделник ми сложиха 5000 ед. прегнил. Ако сега направя тест за бременност дали ще е положителен заради прегнила?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Момиче дали сега ще е положителен заради него или друго незная ( а и кой ден ти е не зная , не че има значение де в случая )  , но изобщо има ли смисъл да правиш тест , като прегнила дава отражение ...се чудя  Thinking .

# 34
  • Мнения: 1 320
Моренка, благодаря за отговора.
Всъщност, зададен по-общо, въпросът би звучал така: Кога прегнилът спира да дава отражение върху теста за бременност?

Абе може и да ми се накарате сега, ама пусто нетърпение! Simple Smile. Даже и аз самата не мога да отговоря защо пък точно сега искам да знам станало ли е Simple Smile

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Амииии  newsm78  седмица или 10тина дни , доколкото си спомням  Thinking .

# 36
  • Мнения: 7 716
5000 единици - една седмица.
1500 едининици - два дни.

# 37
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
На мен прегнил 1500 на четвърти ден ми дава втора черта на теста за бременност.Доста съм експериментирала/имам 6 инсеминации/.Така,че не си губи времето,парите и нервите Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 320
Благодаря за отговорите!
Тя работата почва да се прояснява-днес ми поспадна температурата, сигурно ще ми дойде  Sad. Въпреки това си пих поредния Дуфастон, което вече ми се струва  напълно безсмислено, ама хайде да спазя лекарската препоръка...

# 39
  • Мнения: 147
Момиче
докато не ти дойде надежда винаги има.Запази спокойствие и си мисли за хубави неща.Лично аз това спокойствие го нямах и бях УбедеНа в неуспеха.Тестове изобщо не съм правила ,  защото аз се познавам и знаех че ще ми дойде.
Прегръщам те и ти стискам силно палци. Hug

# 40
  • Мнения: 1 320
Аааааа, спокойна съм аз. Ако не е станало другият месец пак и така. Каквото-такова. Рано или късно ще стане, няма къде да ходи.

Общи условия

Активация на акаунт