Ето пролетта дойде, радва й се АВГУСТоВСКОТО дете !

  • 25 847
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 685
Марти, бързо да се оправяте и двамата. И да нацелуваш Дани Mr. Green
И аз я мисля Или, някой няма ли нейни координати, да се чуе с нея Praynig

# 16
  • Мнения: 3 388
Честита първа пролет и честито на Димяни   bouquet

Боб4е, много неприятно, дано с пролетта ви се случват ве4е само хубави неща  Hug

Ния, позабравила съм ве4е какво беше преди 3.5 години, но емоциите наистина бяха несравними. Само не знам как родих тогава, че да взема пример и сега  Mr. Green  

Стискаме палци за Ния и Или  Praynig

Кой каза разширени вени?? На мен ми се появиха едни на десния крак отзад на прасеца и малко отгоре!!! Ужасниии са, никога съм нямала такова нещо, а съм сложила мин. кг, не знам откъде се появиха. Дано не са опасни за раждането и после се махнат, ако не сигурно ще трябва да се чудя как да ги отстранявам  Outta Joint

Тук днес времето е разкошно, ние ще излизаме след малко, ще водя Сами при педиатъра, че след отита и антибиотик 7 дни, му се върна Т, сега ве4е няма / след дни на Нурофен и парацетамол /, но все си пипа ушенцето  Tired  Аз пък съм все с болно гърло и на Биопарокс и Хомеовокс. Дано бебето ми всичко му е наред, че с тези болести последните месеци множко ми дойде. Дано с идването на пролетта само весели да са мислите и живота ни  Grinning
И се скъсах да чистя и пера, ако тръгна да раждам, всичко вкъщи да е оправено  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 361
И аз да се запиша Hug

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!


И аз все надничам за вести от Или.Дано всичко е наред Praynig

Ния,стискаме палци  Peace

Марти и Ивон винаги когато иска да яде нещо или и се ака ми казва,че я боли корема. Laughing

Ивон пак ми е със сополи.Аман вече.Този път обаче,аз я настинах.В Събота я изведох,като си мислех,че не е много студено,а то беше направо замръзващо,плюс влагата....Някой да знае илач за хрема от настинка Thinking

Сонитка,малко остана.Надявам се с др.проблеми всичко да е наред HugЧакаме скоро щъркела да донесе сините новини HugЛеко и безболезнено  раждане Hug

# 18
  • Мнения: 564
И Неди ми е болен, и аз като Ади сама си го разболях  Tired С едно сядане в пицария-вън, уж на въздух, а се смразихме просто и на другият ден с Т  ooooh! Чудя се сега, да му дам ли нещо противотемпературно с 37.4 е, не иска да яде и нервничи  Tired Май по-скоро не нали?

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ние пък в сряда сме на тържество.  Mr. Green Май няма да има какво да разказвам, защото моят хулиган продължава да се инати. Сега отказал да казва каквото и да е и той единствен няма да има нито реплики, нито нищо в тържеството, само ще стои за красота сред децата. Абе диване. Mr. Green Явно е в някакъв свой си период. А знае много неща и у дома всичко казва. Та ще пробвам довечера да го прилъжа с нещо - тоест ще има подкуп, ако спре с ината. Ама ми се струва, че ще ударя на камък. Whistling Mr. Green
Болничките бързо да оздравяват.  Hug

# 20
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро.

И Марти започна да кашля Tired
Фети, може да му даваш Нурофен 3Х5 или 3Х7,5мл. Виж в коя графа влизате на опаковката Peace

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Фета, виж по вашите аптеки дали имате ОТОWOVEN. това са хомеопатични капки, разтварят се във вода, 3 пъти на ден се дават. Те са точно за начално настиване и разболяване, предотвратяват понататъчно развиване на отит и други гадории  Peace Знам, че в Бг ги няма, поне лятото питах моя приятелка, която има аптека и ми каза, че нямат такива капки  Peace

# 22
  • Мнения: 514
Zdraveite mili moi!

DNES MOETO MALKO MOMI4ENCE STAVA NA CELI 2 GODINKI!!!BOJE KOGA MINA TOVA VREME I KAK RASTAT DECATA
!
Eto edna skromna po4erpka ot nas za zdrave i kasmet godini napred


   e zasega  tova e ot nas ........do posle.....
i 6tqh da zabravq ---4ESTITA PARVA PROLET NA VSI4KI S POJELANIQ ZA MN.USPE6NI DNI

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Дивена, Честита ти рожденничка. Много да те радват и двете принцеси.

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дивена, честит рожден ден на малката кукла! Да е много, много здрава и щастлива!

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ДИВЕНА, ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИЧКА! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА РАСТЕ УМНО И КРАСИВО ДЕТЕ!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета  Hug
Дивена честито на малката сладурка,порасна и тя.Да ви е здрава и много да ви радва.
Честита първа пролет.
И ние сме в отбора на болните.
Водих Стилиян ,миналата седмица четири дни на градина и веднага се разболя и то сериозно.Пие антибиотик от вчера.Уж нямаше болни деца в групата.
Сонита много ти е пораснало коремчето,като гледам лентичката.Съвсем малко ти остава.
Леко раждане и здраво бебче ти желая и бъди смела.Нали второто по-лесно се раждало.
Ния стискам палци.
Или ако четеш,драсни два реда.Дано всичко е наред  Praynig.
Фети не е много висока температурата,може да не му даваш нищо,но ако е много кисел Неди-Нурофен.Аз давам 3 по 6мл.,но Стили вдига 38-38,4.
Марти голям сладур ти е Дани  Simple Smile
На нас ни се размина пак тържеството.А така се надявах да присъства Стили.Научи две стихотворения с голямо желание.Казвал си ги на репетициите,само дето много го било срам и въртял очи във всички посоки.
Но нищо.Да е здрав,пък догодина може да имаме по-голям късмет с градината.
За тази година май приключихме.
Приятен ден на всички.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 373
Дивена, честит рожден ден на малката принцеса!
Болничките дечица бързо да оздравяват.
Аз пък съм в отбора на мамите с болежки. От началото на месеца много ме боли гърба много и ходих вчера на лекар и каза, че от постоянното седеме на стол в работата се получавало това и ми предписа куп хапчета и каза че трябвало и масажи и физиотерапия да се прави. Абе старост-нерадост направо, то ЕГН-то почна да си казва думата явно.  Mr. Green Оплаках се.
Нашето тържество ще бъде на 13 април - пролетно-великденско. Нали градината ни се казва "Великденче". На децата са им дали едни къси стихчета по три реда, ама те чак сега се сетиха и сигурно са решили да наблегнат на песните и танците. Ще видим какво ще се получи. Коледното беше много хубаво, дано и сега да бъдем приятно изненадани.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 825
Дивена, да ти е жива и здрава малката принцеса!

На болните бързо оздравяване Praynig.
Моя калпазан 3 дни пие АБ, почувства се добре и днес се пазари с мен утре да ходи на градина Mr. Green. То вярно, че вкъщи му е скучно сам, но просто няма начин как да го пусна на градина. В петък сме на контролен преглед и ако всичко е наред във вторник ще ходи. Малкото диване пък тази сутрин с рев тръгна за градината, не за друго, а защото не може само тя да ходи, трябвало и Дани. Обясних й, че той е болен и затова си е вкъщи, а тя да не остане по назад ми вика: "И аз съм много болна и трябва да пия и аз АБ." ooooh!. Вчера отиде без никакви проблеми, но днес си прояви магарешкия инат Twisted Evil.
Приятен ден   bouquet.

# 29
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДИ!

Всички болнички да оздравяват, какво стана пак всички в темата само за Т говорите, уж идва пролет, много неприятно, да се оправят дечица и да излизате по разходки  Heart Eyes.

Айде и аз да се оплача  Flutter Tired. Днес ме стегнаха, да съм стискала до 1 май. Аз стискам, ама много стискам този път... Confused. Пък аз правих едни грешни планове по Великден да му отпускам края, моя като чу и той, било му рано  newsm78, не бил подготвен  hahaha. Оф никак не ми е смешно  Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт