Къде в София продават манекени?

  • 4 428
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте.
Първо искам да се извиня, ако съм нарушила някое от правилата във форума с тази тема, но се нуждая от вашата помощ.
Дъщеря ми, както всяка тийнейджърка има ново увлечение. Този път реши, че ще шие. Вече в продължение на месец всеки ден ми показва нови графики на сътворените й тоалети. Онзи ден си говорехме и тя сподели, че това наистина й харесва и мисли с това да се занимава като порасне. Тя много иска манекен на който да може да шие и изобретява тоалети. Днес си говорехме и ми показа какъв иска от ebay. Проблема е, че от този сайт са ми загубвали пратка и се отказах да поръчвам повече от чужбина. Та, идеята ми е - Някой знае ли къде се продават манекени, които да са от ханша нагоре, платнени ? Може и от сайтове, макар че аз се поразрових, но не намерих, но задължително да се български (на приемливи цени, разбира се).
Благодаря Ви предварително.

Тя иска нещо подобно. : )

# 1
  • Мнения: 1 265
За София.
Заставаш на спирката на автобусите на Лъвов мост/за Люлин/ /309,310/ в посока Люлин и тръгваш нагоре в посока Хр.Ботев.След около 20 м има специален магазин за цели манекени, може там да намериш и само такива половинки.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 060
И аз се сетих за този магазин, но там май са само пластмасови... А ако питаш някъде, където ползват такива манекени, може би ще могат да ти кажат откъде се снабдяват?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако ти трябва профес. шивашки манекен - в магазина на Тойота на Янко Сакъзов ще намериш, струва 300 лв.
Виж в сайта им, имат снимки Peace

# 4
  • Мнения: 511
Доста магазини за манекени има на Илиенци.
http://www.ofaya.com/gallery51.html  може да погледнеш и тук, че не мога да преценя тези дали са точно шивашки.

Общи условия

Активация на акаунт