Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 197
 На това му викам сладурче 

# 16
  • Мнения: 4
Цоп и ние тук  Simple Smile, благодаря за темичката   bouquet

При нас продължава да духа страшен вятър, направо ураганен, цяла седмица е така... в момента и сняг вали, не става за разходка  Sad. Хайде да минава още един месец, че да дойдем в Бг на топло за няколко месеца.

# 17
  • Мнения: 60
Здравейте, мамчета

Гледам да ви чета редовно, но нещо не мога да пиша. Малкия е на моменти има дни в който е бебе мечта но има и такива в който е цял ден в ръцете ми. Коликите ни се отразявам доста лошо но няма начин ще ги изтърпим само, че когато плаче милото и аз рева  Cry
Сега да се изкажа и аз по обсъжданите въпроси:
Цикъл-още го няма, но те  лохиите ми се точат още...........
Гладене - Аз гладя всичко, не прибирам не огладени дрехи в гардеробите
Стерилизиране Всеки ден стерилизирам шишето за вода и чай плюс бибата
Слинг или кенгуру не съм ползвала и не мога да се изкажа

май имаше и друго но не се сещам сега

# 18
  • Мнения: 426
запис от нас Боби в бобената шушулка и здравейте  HugЦял ден тичам насам натам  Tired  естествено бобчето в кенгуруто-да бе ще го оставя на свеки  hahaha Взех болничния след това до работата, след това ме пратиха до банката, после пак до работата, после на пазар за еднократни подложки за повивалника за дреб и после в къщи и хей ни на-нахранени и оцъклени, а  мама я болят краката.
Булка Марулка-сменяме Фризото, защото сме иначе на Аптамил 1 и да не бъркаме храните. Сега му давам Аптамил1 плюс Аптамил конфорт-още не е акал  Thinking от вчера. Thinking Иначе съм  доволна от ФризоВом  Peace
Аз му двам чай на ХИП, но не пише никъде препоръчителна доза  newsm78 давам си му по 7 лъжици чай във всяко мляко.

Благодаря за темата на Лолитка и прекрасното заглавие на Стани   bouquet

# 19
  • Мнения: 727
хоп и аз тук

Пийнах капучино на припек с бебо и баткото и се завърнахме,сега баткото спи а бебо си кротува  Peace  Има РАЙ Simple Smile))

# 20
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Лори, бебето ще започне да ака редовно от аптамил ар, който е срещу повръщане. Този аптамил съдържа фибри, които регулират стомаха. При нас няма пропуск.

# 21
  • Мнения: 1
Мацки от вчера забелязвам,че на Габи е започнала да му пада косичката и то доста.Някоя мама с подобни оплаквания има ли,че чак в понеделник сме при педито,а ми е притеснено малко понеже ми се вижда много рано да я сменя.

# 22
  • Мнения: 73
Запис и се връщам да чета, че не съм изчела старата тема.
Мерси за новата темичка   bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 426
Мацки от вчера забелязвам,че на Габи е започнала да му пада косичката и то доста.Някоя мама с подобни оплаквания има ли,че чак в понеделник сме при педито,а ми е притеснено малко понеже ми се вижда много рано да я сменя.
на нас ни пада, не стига, че има 5 косъма, ами и тях ги няма вече...абсолютно плеше, без шапка не  излизаме  hahaha

Испанската Марулка   bouquet, доста се чудих какво да взема вчера АР или комфорт. Ще мина да взема и АР и без това всичките ще си изпият  Hug Пък после и аз ще споделя  Joy радостните вести

# 24
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте ние ходихме да ни теглят. 3400гр. сме с дрехите и 53см.
Пратих милото за чай Хип и той взел за 2 месеца, дали пречи? Моля отговорете ми че се чудя да купувам ли нов  Thinking

# 25
  • Мнения: 426
Здравейте ние ходихме да ни теглят. 3400гр. сме с дрехите и 53см.
Пратих милото за чай Хип и той взел за 2 месеца, дали пречи? Моля отговорете ми че се чудя да купувам ли нов  Thinking
ами той е от два месеца, друг за по-малки няма. Ние си го пием от първата седмица и съм питала абсолютно всички доктори, които ни преглеждаха и отговора беше- добре правите, няма проблем и от рода  Peace Нищо ни няма за сега вече месец


хайде чао за сега от нас, че баба е пуснала прахосмукачката и беб вече спи  Grinning Mr. Green Party

# 26
  • София
  • Мнения: 8
Запис  Laughing

Стани благодарско за свежото заглавие.

# 27
  • Мнения: 29
Ева, много сладко се смее това  Grinning

Мими, той сега е във втори месец, би трябвало да става чая.

Майчета, с какво топлите млякото, когато сте на разходка?

# 28
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Чаят на хип го давам от самото начало, беше на две седмици. И няма проблем.

# 29
  • София
  • Мнения: 8

tiheri Ние сме на АМ и с един термоз си свършвам работата на момента...топлата вода е под ръка Simple Smile дозата мляко в едно контейнерче на АВЕНТ и сме готови Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт