въпрос4е

  • 660
  • 6
  •   1
Отговори
здравеите момичета скоро ми правиха хистеросалпиногография още незнам за резултатите сега в четвъртък ще разбера правим бебе от 4г скоро и мъжът ми си направи спермограма казаха че на него му няма нищо аз се съмнявам за запушени тръби някои имали с тъкъв проблем да ми каже какво се прави ако има проблем с тръбите благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 114
 GrinningЗдрасти,Лорето

 Много неща могат да се направят,но всичко зависи от резултата от цветната снимка.
 Моят съвет е да изчакаш четвъртък без да се притесняваш излишно и след това сигурно много момичета ще ти отговорят.
 Стискам палци да няма проблем при теб. Praynig

# 2
  • Мнения: 7 716
И защо резултатът чак в четвъртък! Rolling Eyes
Не се ли съобщава веднага?

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Може в Испания да иамт друга система, гледам момичето пише, че е там

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лорето а защо се съмняват...Все пак стискам палци за добри резултати де. И се обади като се върнеш в БГ за Коледа.

# 5
благодаря ви момичета тук не казват веднага резултатите вече чакам месец много ми е притеснено но да си кажа чесно аз предпочитам да ми кажат че ми има нещо защото не ми се иска резултатите да са отлични и да си правим бебе още 10г не издържам вече ще ви кажа в четвъртък какво са ми казали благодаря ви   а искам да ви споделя че срашно ме боля при хистеросалпиногографията някои казват че боли когато има запушени тръби така ли е  моля някои да ми каже ако е минал през това благодаря

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мен ме боля адски, но нямам сраствания.

Общи условия

Активация на акаунт