Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 99

  • 30 669
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 875
Момичета,сега ви оставям с пожелание за лека и спокойна newsm78 newsm78 newsm78нощ!Остава ни цяла седмица да си мислим за сериала и да се забавляваме с хубава музика и клипчета!

# 46
  • Мнения: 2 116
Лийче, ти от разочарованите ли си newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 30 139
Цитат
Мен лично най ме изнервя ПР-ът и неизвесността.


май за всички е така. И туркините затова негодуват. Няма да умрем без серия, въпросът е в неуважението, което проявяват. Цяла седмица програмата си върви без значение от рейтингите на сериалите и изведнъж идва ч-к следобяд и хоп кой ще преместим, ПС разбира се.

ето какво пише една туркиня:
Цитат
Бях в шок когато днес официално видях новината , ден преди излъчването на серията. Как може да направят такова нещо .. най-малкото е неуважително към нас, които въпреки лошият сценарий в последно време, въпреки неколкократната промяна на часа, стояхме до късно през нощта да гледаме, да коментираме, да подкрепяме сериала.......

# 48
  • Мнения: 2
Лийче, ти от разочарованите ли си newsm78

Не бих казала, но много добре разбирам ядосаните. Моите очаквания вече са малки и не знам какво да коментирам още. Peace  Втори сезон е интересен, оригинален, харесва ми, но протакаха отношенията на Хасрет и Мурат и както вече казах, не знам как ще се оправяме.

Мисе, в събота ставам рано и се чувствам като парцал, защото съм стояла до късно. И това, ако не е подкрепа, здраве му кажи. Wink

# 49
  • Мнения: 2 116
Лийче, ти от разочарованите ли си newsm78

Не бих казала, но много добре разбирам ядосаните. Моите очаквания вече са малки и не знам какво да коментирам още. Peace  Втори сезон е интересен, оригинален, харесва ми, но протакаха отношенията на Хасрет и Мурат и както вече казах, не знам как ще се оправяме.

Лийче, моите очаквания пък са от А до Я т.е. ужасно големи и може би затова успявам да понеса всичко, което ми се предлага.
Виж за темата, нещата стоят по друг начин , ама се опитвам и тук да увелича очакванията си или може би търпимостта си  newsm78 Joy

# 50
  • Мнения: 14 492
 newsm51  Рини newsm51Този път ще кажа само-много ти благодаря  за тема № 99
Едва ви догоних ,но бях се загледала във   филма "Казабланка"след клипа който ни пусна Баги.
Ами...тъжна история. А нашият Мурат /Джани толкова прилича на Хъмфри Богарт и физически и като герой,че започнах да се притеснявам дали наистина  филма   не е замислен  да не завършва както
на нас ни се иска-  със сватба.
   За такова развитие не им трябват много серии.Дано да не съм права .Няма да е честно спрямо нас
Ние исаме романтика  , не драми и тъга която ни засипва ежедневно..
   А до вторник ще намерим за каво да коментираме , а и тези дни може да ни зарадват с превод на 44 еп. Пак ще пишем..
   Лека нощ  smile3524

# 51
  • София
  • Мнения: 30 139
Цитат
моите очаквания пък са от А до Я

това означава, че очакваш нова композиция, сдобряване, сватба????
За 10 еп. ще е яко претупване и някакси няма да усетим нищо в бързината. Според мен да се спират само на вариант композиция (или на което и да е друго, но едно), че поне удоволствието да е пълно като за финал. Иначе от претупването няма смисъл, някакси 28еп нищо в тази насока и сега като бързата работа ще стане...

# 52
  • Мнения: 2 116
Ето нещо хубаво все пак и въпреки всичко Naughty

Няма да ни се наложи да чакаме цяла седмица, до следващия петък newsm78
Вторник е по-близо и с 2 дни преди петък! Joy


Мише,  Hug вариантите отдавна съм ги оставила на екипа, струват ми се по-интересни от моите и тези в темата Naughty
А и ролята само на запленена зрителка ми допада повече...

# 53
  • София
  • Мнения: 30 139
Ето нещо хубаво все пак и въпреки всичко Naughty

Няма да ни се наложи да чакаме цяла седмица, до следващия петък newsm78
Вторник е по-близо и с 2 дни преди петък! Joy


Мише,  Hug вариантите отдавна съм ги оставила на екипа, струват ми се по-интересни от моите и тези в темата Naughty
А и ролята само на запленена зрителка ми допада повече...

добре, че има хора като теб в темата  Peace
За мен решенията на сценаристите отдавна не са оригинални и супер интересни, а за непредвидими- да не говорим  Rolling Eyes Просто аз търся винаги нещо нестандартно, което да се отличава от болшинството и ме е яд, че с втори сезон си влязохме в кюпа на клишираните турски сериали и не можем да измислим нищо ново и непредвидимо, а си караме по отъпкания път. Видях нестандартното в сезон 1 и си помислих, че така ще е до финала, но уви  Rolling Eyes

Последните 4-5 серии пък няма никакъв момент на изненада. Пуснат трей, колкото да не е без хич, дори репликите не са разбъркани и чудесно "отгатваме" на кого и в каква ситуация са казани. Все едно някой го е домързяло да си поиграе с монтажа, а бяха времена, когато не можехме да разберем кой на кого какво казва. И колкото и да предполагахме, винаги бяхме изненадвани. Това беше супер чувство Ехххх.... Wink Не помня от кога не съм се изненадвала обаче.

# 54
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 55
  • Мнения: 2 116
Мише, аз нямам твоите усещания и настроения за сериала, обаче наистина е много тягостно само като го чета, след като си ми го написала и си представям как се чувстваш наистина  Hug
Предполагам, че е голямо мъчение това Thinking
Съжалявам, че така стоят нещата за теб, ако мога да помогна, на драго сърце Peace

# 56
  • Мнения: 2 116
Вече е 25 март...БЛАГОВЕЩЕНИЕ!
Според народните вярвания на този „благ ден“ по-леко и бързо зарастват всички рани. През деня всяка отрова губи силата си...

Ще дочакаме и ние благата вест за сериала си  Naughty
Но, за това трябва да я очакваме с надежда и вяра...


# 57
  • Разград
  • Мнения: 8 243
В 1.10 се регистрирах  и съм номер 287.

# 58
  • София
  • Мнения: 30 139
хайде преди да легна да споделя и нещо хубаво с вас:

На този ден (Благовещение) се сгодих. Ден свързан със страхотни емоции и спомени за мен  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 02:17 от missence

# 59
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро Hug
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv
Е погледнете в дясно това е ATV  в реално време Joy Joy Joy Joy

Хайде и на кафето Hug


Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 06:49 от Shatzi

Общи условия

Активация на акаунт