Искрени ли сте във форума?

  • 4 499
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Колко от това,което пишете и това,което показвате във форума е вашето истинско аз?Искрени ли сте в темите,в които пишете или сте дошли за сеира както се казва? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 420
Искрена съм. Моето истинско Аз обаче, няма как да покажа изцяло във форума, а и нямам никакво намерение.
Колкото до сеира- защо не. Има теми, които ме интересуват и пиша в тях, има теми, които ме забавляват и ги чета/понякога пиша. Много неща научих от тук и продължавам да научавам.

# 2
  • Мнения: 326
 Да, искрена съм, и пиша точно каквото мисля, без да се преправям, и да се правя на добра и състрадателна, както мнозинството от потребителките във форума.

# 3
  • Мнения: 2 448
Това, което показвам във форума е една много много малка част от моето истинско аз.Не лъжа за нещата, които съм споменала за себе си, но пък и не се чувствам длъжна да се обяснявам на любопитковците, които видиш ли нещо не им се връзвало. Сеир? Никакъв кой знае какъв сеир не съм видяла, имаше по едно време по забавни личности и теми за разпускане, сега почти само едни и същи простотии.Чета, чета и дори нямам желание да се запиша да следя.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, но съм несериозна и често си противореча ... освен това, е трудно на живо да опознаеш добре някой човек, пък камо ли от форум някакъв ... всеки показва различни части от своето аз, ту тук, ту там ...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 582
Само понякога.

# 6
  • Мнения: 46 508
Абсолютно съм искрена. С доста хора от форума имам отношения и в реалния живот, така че и да искам, няма как да лъжа  Laughing

# 7
  • Мнения: 984
Форумното общуване си е някак едностранчиво.
В крайна сметка у всеки има по нещо добро, но е възможно думите му да не му достигат да го покаже....
Искрена съм до рамките на чувството ми за самосъхранение. Имам горчив опит.
Една патица навремето ми беше проверила името в НАП дали съм си платила данъците и дали съм пуснала данъчна декларация, чрез нейна близка приятелка. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 46 508
...
Една патица навремето ми беше проверила името в НАП дали съм си платила данъците и дали съм пуснала данъчна декларация, чрез нейна близка приятелка. Simple Smile

 Shocked Shocked Shocked
Без думи.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 458
    Пиша както си го мисля, но леко омекотено!Защото иначе може да получа бан  Joy! Много обичам да провокирам, като видя много хора на едно мнение, ей така, провокативно пробвам какво ще стане, ако напиша обратното.В темите за Бигбрадър, много обичах да заставам на страната на тризначките,въпреки,че адски ме дразнеха.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 323
...
Една патица навремето ми беше проверила името в НАП дали съм си платила данъците и дали съм пуснала данъчна декларация, чрез нейна близка приятелка. Simple Smile

 Shocked Shocked Shocked
Без думи.
Сваляла те е.  Whistling

Искрена съм, доколкото ми е възможно. Това не означава, че не бих си сменила след време мнението - подкупна съм.  bowuu

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Дори повече, отколкото ми се иска.

# 12
  • Мнения: 3 715
Това е една от любимите ми теми. Периодична проверка Simple Smile

Определено съм искрена, когато се забавлявам.

# 13
  • Мнения: 4 292
Искрена съм, но далеч не се разкривам изцяло. В живота също.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Чакам някой да признае, че не е искрен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт