ПОЧИВНИ БАЗИ НА МВР НА ПЛАНИНА

  • 25 870
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Здравейте! Искам да попитам къде има почивни бази на МВР на планина.Аз знам за Костенец,Долна баня,Стрелча,Велинград.Знаете ли и ходили ли сте някъде другаде.От местата ,където сме ходили най ми хареса Долна баня,защото е най-удобно място за децата но вече ми омръзна .Искам някъде другаде но незнам къде.

# 1
  • Мнения: 6 031
Аз знам, че имат и на Боровец.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ако не се лъжа, има и на Рибарица.

# 3
  • Мнения: 5 622
Ако не се лъжа, има и на Рибарица.

Няма.

Аз знам, че имат и на Боровец.

Но работи само зимата.

# 4
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Тази на Боровец работи и през лятото.

# 5
  • Мнения: 2 908
А дори да има в Америка,ако нямаш карта как ще отидеш? Питам,защото мъж ми е в системата,а до нас никога не са стигали карти за Боровец и където още там...

# 6
  • Мнения: 1 208
А дори да има в Америка,ако нямаш карта как ще отидеш? Питам,защото мъж ми е в системата,а до нас никога не са стигали карти за Боровец и където още там...

Съпруга ми е служител  на МВР и винаги сме си вземали карта като искаме.Още първият ден се записваме и няма проблем за карта.На Боровец може и има но не е удобно за малки деца .На Долна Баня е супер но ми омръзна.Това в Рибарица страшно ми хареса но сега видях,че е само за МО  Sad Някой има ли отзиви за Стрелча?

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Това в Рибарица страшно ми хареса но сега видях,че е само за МО 

Почивната станция на МО в Рибарица е затворена от октомври миналата година.
Предстои продажба.

# 8
  • Мнения: 179
А може ли малко повече подробности за станцията на Долна Баня. И ако може някоя и друга снимчица, моля!

# 9
  • София
  • Мнения: 374
Мен също ме интересуват почивните бази на планина, досега сме ходили само в морските  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 208
Базата на Долна Баня е страхотна.Не е лукс -все пак е на МВР Laughing Две години ходихме- пускам снимки и от двете години....не ми се отделят   http://administrativen.snimka.bg/family/pochivka-v-dolna-banya.516751
http://administrativen.snimka.bg/travel/pochivka-v-dolna-banya.379277

Някъде из вътре има и снимки на базата.
Има огромна градина ..то си е направо като парк.Има параклис,кафенце,столова.Базата е на няколко къщички.Персонала е страхотен.Има беседки и място за скара  Grinning На мен лично там най ми хареса ,че има място за децата.Пускаш ги и не ги търсиш  Laughing...няма начин да се загубят.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Ехоооо,
някой с летни впечатления от планинските бази на МВР?   Nature Sun With Face 

# 12
  • Мнения: 9
Здравейте, аз съм ходила в базата на МВР на Предела. Последните ми впечатления са от преди 2 години. Базата беше доста стара и занемарена. Бяха почнали някакво обновяване (дограма и матраци, доколкото си спомням), но докъде са я докарали не зная. Банята беше в покъртително състояние, освен, че беше стара и изпочупена, беше и доста мръсна. Има обзаведена кухня на разположение на всички посетители, където се грижиш сам за изхранването си. Има място за барбекю. Иначе местността ми е любима- има къде да се разхождаш и в Рила и в Пирин.  Peace

# 13
  • Мнения: 25
zdraveite,iskam da popitam nqkoi xodil li e na nqkoq po4ivna baza V Elenskiq balkan kam MVR?

Общи условия

Активация на акаунт