странни симптоми

  • 1 704
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
здравйте, момичета по принцип с мъжа ми планираме бебче но след около година /не пия противозачатъчни и не ползваме презервативи/-оба4е от известно време имам някакви странни симптоми/в последно време бях подложена на доста стрес/ и отдавах симптомите на стреса и нервното напрежение.значи имам киселини,понякога ми те4е кръв от носа и се ми се спи-правих си днеска Sure Check теста -показва една черта.може ли да съм бременна? newsm78

# 1
  • Мнения: 9 077
Като цяло, при всяка жена си има индивидуални симптоми. Има разбира се и някои общи. Но това не е важното. Не бива да си търсиш симптоми. По-важното е какво показва тестът и особено е важен моментът, когато си го правила, т.е. имаш ли закъснение?

# 2
  • Мнения: 2 123
колко дни ти е цикъла и кога трябва да ти дойде менструацията Литъл Сузи?Имало ли е дни, в които мъжът ти не те е пазил?
Ако все още нямаш закъснение, значи е възможно да си бременна /независимо от теста, защото той отчита при закъснение/...
От друга страна наистина може да е от стрес и напрежение. Хормоните се повлияват от какво ли не...

# 3
  • Мнения: 236
мъжа ми ме пази доколкото е възможно /без презервативи обаче-не ги обичаме/,цикъла трябва да ми доиде след 10 дни-нямам закъснение,но имам симптоми.наи странното ми беше като получих киселини-никога досега не бях имала през живота си такова чудо?много са неприятни и затова се усъмних понеже една моя приятелка през цялата си бременност се оплакваше от киселини,а преди това никога не е имала!!!аз също никога преди не съм имала-и изведнъж през 2 дни киселини?не знам може вси4ко да е от нерви и стрес,след 10 дни ще видя цикъла дали ще се появи.не ме притеснява това 4е може да съм бременна,а просто че сега не е момента имам си сумати неприатности,а това е лошо ако съм бременна за бебето. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 123
Щом цикълът ти предстои да дойде след около десет дни, значи тестът не би могъл да отчете обективен резултат. Освен това обикновено овулацията /дните, в които е възможно да забременееш/ е около 14 дни преди края на месечния ти цикъл, т.е. ак оима евентуална бременност, то тя е настъпила прекалено скоро, за да имаш симптоми и резултати.
При бременните киселините се появяват обикновено в третия триместър /но еднакви бременности няма.../
Най-добре е наистина да се опиташ да бъдеш по-спокойна и търпелива и да изчакаш да ти дойде след 10 дни!Успех! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 360
освен това е необходимо да се пообразоваш малко за това как стават бебетата...
какво представлява месечният цикъл на жената, кога може да се забременее, кога може да се отчете бременност с тест (то си го пише и на опаковката) и други подобни елементарни неща, които една жена трябва да знае.

# 6
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
По време на бременността,в следствие на "хормона на бременността",който се отделя в тялото на жената се отпуска гладката мускулатура.Това с цел износването на нарастващия плод.
Обаче не само тия гладки мускули,които искаме, се отпускат.
Така става възможно да ти се дигат киселини.Обикновено това е по-към края,8-9 месец примерно.
Това ми го е обяснила на народен език една акушерка.Е,след сблъсъка ми с някои нейни колежки да ти кажа не вярвам на всяка тяхна дума,но има резон си мисля.
Верно,че има различни случаи,но:
1.Ако ти се ходи често до тоалетна - по-вероятно си настинала или имаш цистит
2.Ако имаш киселини - кой знае кво си яла,прекалила си с яденето поне или си яла нещо течно със запръжка или отде да знам кво си яла...
и т.н.....
освен това е необходимо да се пообразоваш малко за това как стават бебетата...
какво представлява месечният цикъл на жената, кога може да се забременее, кога може да се отчете бременност с тест (то си го пише и на опаковката) и други подобни елементарни неща, които една жена трябва да знае.

# 7
  • Мнения: 375
малко нахалничко е ,но искам и аз да попитам не6то-възможно ли е да сам бременна и да имам симптоми една седмица преди да ми доиде лелката на гости.Имам една неуспе6на бременност преди 6месеца ,но тогава имах симтоми 4ак след 20 дневно закъснение.Между другото днес си направих тест и е отрицателен newsm78

# 8
  • Мнения: 236
освен това е необходимо да се пообразоваш малко за това как стават бебетата...
какво представлява месечният цикъл на жената, кога може да се забременее, кога може да се отчете бременност с тест (то си го пише и на опаковката) и други подобни елементарни неща, които една жена трябва да знае.
dostatu4no sum obrazowana po vuprosa za bebetata i mese4nia cikul na zenata pove4e otkolkoto bi mogla da si predstavi6:))oburnah se kum foruma za6toto pove4eto momi4eta tuka imat ve4e deca i mislqa 4e ot li4en opit biha mi dali po kompeteneten suvet otkolkoto da se rovqa po razni u4ebnici po AG ;-)NE6TATA SA EDNI NA TEORIA NA PRAKTIKA SA MALKO PO RAZLI4NI-na teoria zenata mnogo trudno bi mogla da zabremenee dokato e v menzis no na praktika se slu4va mai 4esti4ko su6to da zabremenee den predi ili den sled cikula e po4ti nevuzmozno ,no se slu4va.kogato si bremenna ne bi trqabvalo da ima6 cikul no vsu6nost moze da ti idva 3 meseca redovno i da se okaze cvetna bremennost.anatomiata na 4oveka e ne6to strogo individualno kakto znae6 i tova koeto pi6e v edin u4ebnik po AG ne zna4i 4e pri vsi4ki e taka.osven tova sme v tozi forum da si pomagame poneze vsqaka edna ot nas ima nqakakuv  ziteiski opit a ne da se napadame.a kogato nqakoi pita za ne6to konkretno da mu kaze6''obrazovai se po vuprosa za bebetata" mislqa 4e e glupavo-taka ne mu pomaga6 osven tova tuka ima dosta maiki koito ve4e sa bili bremenni i mislqa 4e biha mi dali po dostoverna informacqa otkolkoto da se rovqa iz neta za informacqa.za6toto e edno kogato go 4ete6 drugo e kogato ti go kaze nqakoi koito e preminal ve4e prez tova. Hug

# 9
  • Мнения: 9 077
Сузи, в този форум специално, никоя от нас ( със малки изключения, 2 или 3 ) досега не е имала бебе, не сме били майки. За майките има отделен форум. Но мисля че там никой няма да ти помогне, както и тук- защото на въпросите ти може да отговори само времето. Имай търпение, докато дойде момент за тест. Изчакай си закъснението. Не си търси симптоми. Ако е станало- станало е.
На Jam не обръщай внимание- тя е малко по-радикална и пряма в отговорите си, не го прави от лошо. не се сърди, Сузи Wink А от нея много можеш да научиш Wink

# 10
  • Мнения: 236
малко нахалничко е ,но искам и аз да попитам не6то-възможно ли е да сам бременна и да имам симптоми една седмица преди да ми доиде лелката на гости.Имам една неуспе6на бременност преди 6месеца ,но тогава имах симтоми 4ак след 20 дневно закъснение.Между другото днес си направих тест и е отрицателен newsm78
Здравеи,аз също си правих тест в4ера които е отрицателен ,но също си имам разни странни симптоми /като тебе и то като пред цикъл/ , така 4е сега 4акам да ми доиде цикъла след 8 до 10 дена ако закъснее мисля пак да пробвам с тест.може да е цветна бременност знам ли #Crazy

# 11
  • Мнения: 236
Сузи, в този форум специално, никоя от нас ( със малки изключения, 2 или 3 ) досега не е имала бебе, не сме били майки. За майките има отделен форум. Но мисля че там никой няма да ти помогне, както и тук- защото на въпросите ти може да отговори само времето. Имай търпение, докато дойде момент за тест. Изчакай си закъснението. Не си търси симптоми. Ако е станало- станало е.
На Jam не обръщай внимание- тя е малко по-радикална и пряма в отговорите си, не го прави от лошо. не се сърди, Сузи Wink А от нея много можеш да научиш Wink
newsm10  love001  bouquetако е станало супер,това което ме притеснява е 4е наскоро пих едно прах4е Аулин Shocked

# 12
  • Мнения: 1 029
Сузи, в този форум специално, никоя от нас ( със малки изключения, 2 или 3 ) досега не е имала бебе, не сме били майки. За майките има отделен форум. Но мисля че там никой няма да ти помогне, както и тук- защото на въпросите ти може да отговори само времето. Имай търпение, докато дойде момент за тест. Изчакай си закъснението. Не си търси симптоми. Ако е станало- станало е.
На Jam не обръщай внимание- тя е малко по-радикална и пряма в отговорите си, не го прави от лошо. не се сърди, Сузи Wink А от нея много можеш да научиш Wink
Права е,...а за аулина-няма шанс да ти навреди.Споко,чакай датата на цикъла и успех!

# 13
  • Мнения: 402
Смятам, че колкото и глупав да е въпроса на някой нов, включвам и себе си, никой няма право да го квалифицира по какъвто и да било начин! Или отговаряш, или отминаваш по-нататък! Не става дума и за някакви сълзливи и успокоителни мнения и т. н, но ако можеш да помогнеш и имаш какво да кажеш по темата, пиши, ако не просто не коментирай! И това не е научен форум и не е задължително всички да имат академичните познания на jam Да не говорим за менторския тон, нищо, че не го прави с лоши намерения! Аз съм за добрия тон просто! Това е! Айде със здраве   bouquet

# 14
  • Мнения: 236
Смятам, че колкото и глупав да е въпроса на някой нов, включвам и себе си, никой няма право да го квалифицира по какъвто и да било начин! Или отговаряш, или отминаваш по-нататък! Не става дума и за някакви сълзливи и успокоителни мнения и т. н, но ако можеш да помогнеш и имаш какво да кажеш по темата, пиши, ако не просто не коментирай! И това не е научен форум и не е задължително всички да имат академичните познания на jam Да не говорим за менторския тон, нищо, че не го прави с лоши намерения! Аз съм за добрия тон просто! Това е! Айде със здраве   bouquet
  newsm10. точно така!!!

Общи условия

Активация на акаунт