Почистване на пералня?

  • 142 474
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Мерси, Гес! И аз така ще правя.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На колко време трябва да се почиства пералня?

не си чистя пералнята  Grinning
Нито миялната...  Grinning

# 32
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Аз също не съм я чистила досега, но идеята ми харесва и смятам да отскоча до ДМ да си купя онова препаратче.

# 33
  • Мнения: 0
kak слагате доместоса ?
няма ли да пожреди пералнята
?Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 207
Като се събира тиня, как няма да я чистя? Изобщо нищо не ми коства да я пускам празна, пък и не е чак такъв разход - два пъти годишно по около 5 лева за препарат.

Няма да я „пожреди“, защото не слагаме Доместос. Който слага Доместос, го прави на своя отговорност. И да не обвинява после нас тук, защото мисля, че само аз сто пъти съм писала, че белина в пералнята не е хубаво да се слага, а и колко други са го писали...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 259
Много се извинявам за невежеството, какво е обяснението да се избягва белина в пералнята. Защо в упътването на пералнята не се забранява?
За почистване на пералнята използвам препарат на "Сано" , предназначен за целта. Използва се с най-кратката програма.(дано е верен превода)

# 36
  • Мнения: 5 676
Много се извинявам за невежеството, какво е обяснението да се избягва белина в пералнята. Защо в упътването на пералнята не се забранява?
За почистване на пералнята използвам препарат на "Сано" , предназначен за целта. Използва се с най-кратката програма.(дано е верен превода)
Тук говорим за Доместос ,който е много по-силен от белина.

# 37
  • Мнения: 260
Справихте ли се с почистването на пералните и по кой начин,бързо давайте отчет Laughing !

# 38
  • Мнения: 781
Аз скоро си купих препарат за почистване на миялната машина, но се слага половината от него и другата половина използвах за пералнята . Не е имало миризма или друг проблем, а по-скоро направих профилактика  Simple Smile
Препарата е този   и екологичен  Peace

# 39
  • Мнения: 260
От къде го купуваш този препарат?

# 40
  • Мнения: 781
От къде го купуваш този препарат?
От Карфур  Peace
Има и други препарати на същата марка, разгледай , може да си харесаш нещо  Wink

# 41
  • Варна
  • Мнения: 103
Пуснах пералнята празна с препарата на ДМ за почистване. Избрах програма с продължителност 2 ч. 45 мин. на 60 градуса, която се изписва на дисплея. Няколко минути след стартирането, времето беше намаляло с около час- от 2 часа и 40мин. на 1 час и 40 мин. Възможно ли е пералнята сама да преценява, че вътре няма пране и автоматично да се намалява и продължителността на програмата? Направи ми също впечатление, че и водата, която напълни е по-малко. Само веднъж пълни в началото , а  нормално когато има пране пълни по няколко пъти. Доста пяна пуска този препарат- така ли е по принцип? Нали не било много добре да има много пяна в пералнята.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 328
Колко трябва да са мръсни дрехите за програма 2 ч. 45 мин.  newsm78 Аз съм ощетена, моята бабичка няма такваз програма  Grinning

# 43
  • Варна
  • Мнения: 103
Колко трябва да са мръсни дрехите за програма 2 ч. 45 мин.  newsm78 Аз съм ощетена, моята бабичка няма такваз програма  Grinning
Ами нали за почистване трябваше на най-дългата програма и високи градуси. Това е най-дългата програма, даже на 90 градуса е с още няколко минути по- продължителна. За памучни тъкани е и максимално зареждане на барабана до 7 кг.

# 44
  • Мнения: 5 207
Пуснах пералнята празна с препарата на ДМ за почистване. Избрах програма с продължителност 2 ч. 45 мин. на 60 градуса, която се изписва на дисплея. Няколко минути след стартирането, времето беше намаляло с около час- от 2 часа и 40мин. на 1 час и 40 мин. Възможно ли е пералнята сама да преценява, че вътре няма пране и автоматично да се намалява и продължителността на програмата? Направи ми също впечатление, че и водата, която напълни е по-малко. Само веднъж пълни в началото , а  нормално когато има пране пълни по няколко пъти. Доста пяна пуска този препарат- така ли е по принцип? Нали не било много добре да има много пяна в пералнята.
Всичко, което описваш, е абсолютно нормално.

Общи условия

Активация на акаунт