За потенето - да похваля

  • 2 622
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Е да всяко тяло си има своите нужди и съм сигурна, че всичко, което се чете във форума се чете с едно наум ("моето тяло не е като на останалите следователно ефекта може да не е същия"). Мен ме отвращава не само миризмата на потенето, но и самата течност Sick Така, че си намерих майстора и съм хепи newsm44

# 16
  • Мнения: 1 180
Еееее, толкова се наслушах на реклами за въпросната марка, че още след обяд се втурвам и си купувам поне 3 продукта от нея - ще пробвам с изпотяването, със сланинките по коремчето и какво ли още не!!!
Добре, че открих този форум! Това е мястото, където винаги ще получа информация, колкото и идиотски въпросчета да задавам. Радвам се, че ви има и ви желая на всички мноооого хубав ден!

# 17
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък съм доволна от дезодорантите на ДЕВА, особено ми допадат синия и розовия Simple Smile Сега има някаква промоция и са много дълги дезодорантите Simple Smile Струват около 3 лв. и също имат парфюмериен ефект, помагат доста против изпотяване, оставят свеж мирис и не цапат дрехите!!! Препоръчвам Ви ги Simple Smile

# 18
  • Мнения: 472
Аз пък най доволна съм от DOVE , и засега от всичките марки той е действал най добре на моята кожа ( и на кожата на мъжо  Mr. Green) . Миризмата не е никак лоша мирише съвсем леко на сапунче , но аз предпочитам да миришя на сапун отколкото на пот . За имения ден на мъжо колегите ми подарили комплект на NIVEA мъжки , и стика за изпотяване не върши никаква работа напротив още повече се изпотявам  #Cussing out !
преди ползвах само дезодорантите на Rexona но ги развалиха нещо и нинах Dove .
Ще взема да го пимириша тоза Leocrema , та ако ми хареса може пък да го пробвам !

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
A има ли аромат или е безмирисен?
Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.
newsm10 smile3521

# 20
  • Мнения: 410
A има ли аромат или е безмирисен?
Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.
newsm10 smile3521
Абсолютно! С таткото сме за Нивеа, основно дамския, безцветен, безмирисен... и Фа стават
Дезодоранти МРАЗИМ!Фъс, фъс, особено тези с талк...и без дрех оставаш, а и "бучка" като си пръснеш.
А някои като видя да извадят дезодорант и да се скрият в облак аерозол...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 956

Аз пък най доволна съм от DOVE , и засега от всичките марки той е действал най добре на моята кожа


 newsm10   И аз съм фен на DOVE
След всички похвали във форума, взех, че си купих Леокрема - е, изобщо не ми хареса Naughty
Ще си остана с DOVE  Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.

# 23
  • Мнения: 3 569
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.

# 24
  • Мнения: 5 317
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.
А колко струва?в аптеките ли се продава?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.
Требе някой друг да те помирише...ти си се душкаш по цял ден и може и да не усещаш, пък жена ти да не иска да те обиди и да не ти казва истината (например)...

# 26
  • Мнения: 8 505
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.
А колко струва?в аптеките ли се продава?

6лв.От аптека съм го купувала.В Санита май ги зареждат.

# 27
  • Мнения: 3 569
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.
Требе някой друг да те помирише...ти си се душкаш по цял ден и може и да не усещаш, пък жена ти да не иска да те обиди и да не ти казва истината (например)...
Няма такова нещо. Души и тя и остава изумена. И краката не ми миришат.

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
да, има такива хора!
сестра ми също, обувките й миришат така, сякаш сега са купени!
интересно, това е до вегетативната нервна система Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
И аз като Биси съм доволна от Ейвънските (и то много), това са първите ролки дето ми държат сухо под мишниците и не ми оставят лигаво усещане. Преди ползвах Lady Speed Stick и бях също много доволна, но пък цапаше дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт