Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 45 260
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Добър вечер! Crazy
Няма сънчо в наша къща, освен наяденко МишО Crazy. Маги и баща й играят на топка, а сутринта и двама дружно успиват за градина....

Да не пропусна да честитя всички мартенски рожденици и именици! Да са живи и здрави пораснали дечица, много търпение и любов на щастливите им родители!!!


Ние сме добре, Маги пак на градина, танци и басейн, почивка няма това дете, но ,смятам, че така е по-добре за нея. Мишенка и тя умира за танци, но ако я доведа в залата няма да мога да работя. Затова държа някои костюмчета и полички в къщи, а баща й удържа фронта като танцуват в тандем.

Бибата като и Вики на Вери обичаме я с всеки ден все повече и повече Sad А предните зъбки вече малко се изкривиха напред. През деня някой път забравя за нея, но тогава дъвче нещо непрекъснато. А вечер заспива поне с три биби наведнъж.

С памперс същата история, макар че знае и разбира за гърне, и ме предупреждава че има "ПУФ", но за гърне отговаря "НЕ ИКАМ!"

За рождения ден, и ние сме в къщи. Много добре спомням, как празнувах ме 2-я рожден ден на Маги в макдоналдс, и как едно момче я захапа за пръста още в началото, и до края на празника ревааааа...
Миша казва че ще стане на две гОдинки (от руски "два гОдика и бълг. две годИнки)  Simple Smile , а торта ще има на "ДЖЕРИ", много го обичаме... Heart Eyes

Олче, много хубава и нежна темичка   bouquet  ,и много ми е срам, затова ето и отчета:
Клеопатрите
и пак
Горските феички
сутрешен мързел
3 март,Маги с темп.40

Засега това е ,че много ми зависва компа... Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 3 211
Нямам време да пиша, но не мога да пропусна да коментирам колко са сладки 2-те "М"-Маги и Миша, като клонинги са, прекрасни и красиви Heart Eyes

Габи от днес е във ваканция и е при мен в офиса, че мъжът ми има работа до обяд в апартамента, иначе е в отпуска да я гледа. Много е трудно с тези работещи баби.

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 09:53 от very nice

# 17
  • Мнения: 847
Честито на днешните рожденници-да са йиви, здрави и вечно усмихнати!

Нас започва да ни тресе рожденденната треска. Най-вече мен де, все ми се струва, че нещо ще се обърка-като начало времето  Blush Бях си подготвила една хубава, но почти лятна рокля, а то ще вали  ooooh! Решихме да е сутринта, за да са свежи мъниците и да могат да поиграят повече от стандартните 2 часа  Laughing

Бяхме започнали да го водим в Gymboree на музика, но те пък прекъснаха заниманията за сега. Някой знае ли места в София, където могат да се водят мъниците на някакви смислени занимания?

Мамочка, просто са прекрасни!!!   bouquet

# 18
  • Мнения: 494
Честит Рожден Ден мили априлчета! Да сте живи,здрави и все така най прекрасни! Да не спирате да ни радвате всеки ден,много да слушкате и непрестанно да ни  гушкате!

Поздрав от нас със София  за всички дечица  Heart Eyes http://www.123greetings.com/birthday/happy_birthday/birthday141.html

Айде и ние да направим един отчет,че не сме се вясвали сумати му време Embarassed Дребната расте и дивее и си е все оше дребна.Вчера бяхме на годишния преглед,стои си 10 700 гр. Не ше да я яде и това си е !Като изключим това,чисто физически си е екстра,скача,тича,кляка. ДоФторът беше доволен от нея,само дето простата и майка си призна,че понякога  тя гледа повече от половин час тв. Ейййй хора,няма да ви казвам в чие дупе ме навряха ooooh! А бе и аз се опитвам да я избягвам,ама  понякога не мога и Хасан е хора все пак Crossing Arms Вашите дечица гледат ли и по колко?

Относно гърнето,Фия си сяда без проблем и на него и на седалката. Върши вътре всичко,но не си казва. Но иначе откакто разбра,че да ака там е много по- лесно отколко прав, в памперс не ше да ака повече. Ама аз не винаги я усешам,zа да я сложа. По тоя повод да ви разкажа случка. Вчера я пуснах да се разхожда само по памперс.Аз си имах малко работа. По едно време идва тя без памперс ,хваша ме за ръката и ме води до пързалката. Кога поглеждам,отгоре една огромна следа Sick Сочи тя супер гордо,ама аз голямото не виждам. Кога отивам в спалнята,тя го снесла в ъгъла Mr. Green Направо да се чуди човек,да се смее или да плаче hahaha

И ние вече сме в рожденна треска. Има вероятност баба и дядо и да дойдат за празника Heart Eyes Засега партито ше бъде вкъши. Мисля подаръците,тортата,роклите... Особено  тортата много ми е легнала на сърце.Аз ше си я правя сама и ако ми се получи ше се похваля  chef

Мамочка,дечицата са ти разкошни Heart Eyes
Жабче,честито и на твоите госпожици Страшно са пораснали и са много сладки С повечето момичета нали се засичаме във фейса и тях ги виждам от време на време,но с вас не и определено липсваха Heart Eyes

Оф,аз пак се отнесох Embarassed Май ше трябва да се вясвам по редовно Blush

# 19
  • Мнения: 169
Деси   bouquet за темата !
Мамочка, направо ти завидях благородно за двете красоти ухххххх.Аз само да се надявам на една такава снахичка  Wink.
 Честито на всички рожденици днес  Hug
 Гърнето и при нас е мноогоооо неприятната част- все едно жар има върху него, но откакто обещах ако намалим разходите за памперси, че ще има колело  Mr. Green момчето сяда  Peace.
Биберон не ползваме, но млякото вечер и сутрин си го търсим- /вечер е кисело мляко, я за сутрин купувам Нестле Джуниър с мед  Peace/ и естествени се пие с биберон  Embarassed.
 За рожденият ден подготвяме парти в яслата с децата и после у дома. За подаръци идея си нямам, защото после някак трябва да си ги носим с нас в Алжир.

# 20
  • Мнения: 75
Сори, Деси, не знам защо реших,че темичката е от Олче Embarassed
 Hug  bouquet Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 44
Io Io ето едно място с интересни занимания- "Бебешка музика", "Група за игра", "забавна математика"...
Мамочка- много хубави, царствени Клеопатри  Heart Eyes (сигурно объркването ти идва от там, че Олчето е кръстница на темата  Wink)

# 22
  • Мнения: 3 211
Къде сте хора?
Стягате празненствата ли?
Хайде едно капучино за събиране на народа!


# 23
  • Мнения: 847
Вери, преласти ме  Laughing

Ние наистина се готвим за рождения ден. Исках да купя някакви подаръчета за гостенчетата. Рони ми даде добра идея за шоколадови яйца, някакви други идеи?

# 24
  • Мнения: 172
 Здравейте момичета  Hug
 Първо да честита всички РД на мартенските ни априлчета сладки   bouquet Да са живи и здрави и много да радват  мамите и татковците си   bouquet
 Десс, страхотна темичка   bouquet Прекрасна е! А стихотворението е невероятно! Благодаря за положения труд   bouquet
 И при нас ината е на почит, но изненадващо за мен успявам да наборя овчия инат  Crazy Сърди се, тропа с крак, повтаря Не не не, но в крайна сметка изпълнява каквото му е поставено за мисия  Mr. Green Новата мода е да пръхти като конче докато си прибира разпиляните играчки и сърдито да повтаря Бери , бери, амо бери /прибери прибери само прибери /  hahaha едвам се сдържам да не се разсмея. Всичко се върши в пампата, като за това съм чинно уведомена, но не прояввява желания да ходи в тоалета. питам го къде пишаш ти- сочи памперса, а къде трябва- сочи в тоалета- наясно е кое къде и как, но не ще и това е за сега, но и аз не съм най - настоятелна  Blush
 От понеделник сме болни и на АБ  ooooh! Пазете мъничите чи гаден вирус се разхожда явно  Confused
 За РД-то съм в голяма чуденка. по финансови причини май ще е в тесен семеен кръг, а така ми се искаше да има и детско парти....но май май няма да е тази година  Tired Очертава се и таткото ни да го няма за РД-то, та поне да съм спокойна че нищо няма да е така както трябва  Crazy За подарък все още умувам а като си видя пари в джоба може и да действам. Замислила съм нещо гарфилдско , че сме му големи фенове.
 Мара подробната, с глас се смях на историята с пързалката...няма такава друга  hahaha По темата с ТВ...ами гледа си зверилника. Научил се е да си пуска тв-то и без дистанционно и да си намира детските от самият цифров приемник...та ми е трудно да ограничавам гледането. Но у нас по скоро се ползва за фон отколкото да се гледа старателно. 
 И самчи ми е дребничък, обаче как яде това човече  #Crazy Ума не ми гопобира къде събира толкова храна  newsm78 пу пу пу аз не мога да изям толкова храна като него.
 
 момичета, стискайте ни палци тези дни , за да мога да ви се похваля най- накрая с добра новина, че вече  нерви не ми останаха...и чакаме ли чакаме  Tired потънала съм в дълбока депресия и ми се иска да повярвам , че най- накрая ще се случи плануваното и ще се наредят нещата
 Хубав ден желая на всички и весело посрещане на предстоящите празници на нашите априлчета  Hug

# 25
  • Мнения: 2 090
И аз тук, на кафенцето и тортичката. Laughing Mr. Green Вери, Hug

Мамочка, Миша и Маги са наследили красотата и артистичността на мама! Много са сладкиии! Heart Eyes Heart Eyes
А с Олчето си делим заслугите за темата наполовина, така че си си права. Grinning Hug

Радвам се, че на всички ви харесва стихчето. Blush   bouquet

Нашето парти ще е скромно и малко, вкъщи. Намислила съм направя маски на децата, който не иска, и ми се даде  Mr. Green  - ще се опитам да ги нарисувам като котета, мишлета. Харесах едни боички за рисуване в/у лице. Ще тренирам и един Спайдърмен. Crazy Украсата е ясна - балони, малони, надписи, обичайните неща. Сандвичи животинки, домашни сладки на баба, соленки на мама, и така. Joy Торта още не съм избирала, но тя Анелията няма специални предпочитания, така че не е проблем. Grinning

poem, Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover




Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 14:33 от Desirée

# 26
  • Мнения: 9
Ех, много е хубава новата ни тема. Деси,   bouquet за теб.

Явно всички са в предрожденническа треска. Ние също все още само умуваме кое как да бъде, а то времето си лети.
И да споделя, че и ние сме все още с памперс, а и с биберон в устата и аз вече се чувствам гузна, че не съм успяла да се преборя с Калина за тези неща.

Поем, имаш силно стиснати палци от нас.

Мамачка, страхотни са ти и двете госпожици. Приказни.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Здравейте, хайде да се разапиша и аз в новата ни празнична тема, докато не сме я изписали.
Деси стихчето е страхотно, идва ти от вътре  Grinning и  благодарности и на Олчето за празничното заглавие bouquet
Да поздравя всички досега празнували априлчета! Да са живи и здрави, много весели и щастливи!
Виждам всички ни тресе предпразнична треска. И при нас така Crazy Нашто парти и таз година ще е вкъщи -  около обедно - майките с деца, вечерно му - с баби, дядовци и лели Laughing Цял ден яли пили и се веселили. Нещо такова замисляме. За подарък - много отдавна сме си избрали това, което показа Рони - масичка със столче - там ще пишем, ще се храним, въобще очаквм много да си ги ползваме.
Мара Подробната отдавна не си писала, но се отчете подобаващо. Много изобретателна Фия.
Мамочка не мога да не споделя и аз възхищението си от твойте хубавици - разкошни са.
За биберона - ние никога не сме ползвали, но поради причина че сме пристрастени към други такива , но майчини атрибути.  Crazy Как ще отвикваме не ми е ясно, но ще го мислим като му дойде времето.
За гърнето - все още не си казва. Въпреки че може и знае, но аз си я слагам периодично на гърне и така си се отглеждаме. При фал - сменям дрехи. / в последните Памперс - само навън и то ако ще се бавим повече от час и нощен въпреки че понякога са сухи. дена фал сме нямали/. Но докато не почне да си казва памперса не мога да го махна.
poem представих си Сами как пръхти като конче и събира играчки hahaha
Моето диване не може да го накарам по никакъв начин да подрежда - ти ги подреждай мамо и това е.  Crazy

Ох, ние от два месеца сме без фотоапарат, прецака се нещо и май не може да го оправят  #Cussing out  #2gunfire - така че нямам никакъв нов фотоматериал  Sad Но за рождения ден ще измислим нещо ooooh! newsm78

С нетърпение очаквам нови снимки от тържествата. Crazy Hug

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Добро утро майчета и АПРИЛчета! Hug Hug Hug



Мамочка, цАлЮф на сладкишките ти. Искам и наживо, на срещата. Hug Heart Eyes Blush

ma_lolo , чак пък гузна да се чувстваш... newsm78 Здрави да са, и да се развиват нормално, какво значение има кога какво отказват или учат? Всяко дете си е Личност, не можем да ги приравним под общ знаменател, просто няма как. Всяко овне с темповете и особеностите си, както казах, здрави да са, другото са подробности. Hug
Снимки ОБЕЩА!!! Crossing Arms

Аз тези дни под огромна пара, краят на тримесечието, гонихме цел на фирма, на отдел, някакви планове, които в крайна сметка изпълнихме, което е супер, понеже значи още допълнителни парички, като бонуси, което пък значи Mr. Green, че сме на линия за срещата. Grinning Здрави да са циганетата само. Praynig

Рождения ден и за мен е тема №1 в момента, и нашето парти ще е вкъщи, все още броят на повечето присъстващи виси като неизвестна, но който дойде, добре дошъл. Тоалетът е отдавно поръчан, купен и готов Blush, тортата рожденичката си избра сама Laughing, умувам за часа... Дали да е сутринта, както първоначално планирахме, и както бе миналата година, или няма да смогна с приготовленията и да го оставя за следобяд... Thinking

Желая ви слънчев и усмихнат 1-воаприлски петъчен ден, и мнооого настроение и усмивки! Hug

П.С. Иве, голям бонбон Сашко. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт