МАРТенчета

  • 65 454
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 986
Mira_p, бяхме без клоун, но докато децата се преоблекат и побеснеят малко с роклите не им остава време да скучаят. Миналата година имахме клоун вкъщи и не останах много доволна, така че тази година реших да не усложняваме нещата. Много хубава рожденичка имаш, а и тортата с котарака е много интересна. Къде я поръча?





# 721
  • Мнения: 79
ПРИВЕТ и от мен мили приятелки и сладки наши дечица!

Първо започвам с една ГОЛЯМА ЧЕСТИТКА за вече порасналите мартенчета!
Да са ни живи и здрави, умни и чаровни, усмихнати и лъчезарни!
Пращам целувки на всяко едно от тях и се извинявам, че дълго отсъствам от форума и не можах да честитя на деня на всяко едно!
Поздрави и на прекрасните им майки  bouquet Бъдете и вие живи и здрави!

Сега е ред да почерпя и за моя петгодишен палавник  Laughing



Аз съм една седмица отпуска и сега ще имам повечко време. Дочаках я най-сетне.
Мити миналата седмица беше болен и бая ме беше страх, че ще се разминем с празника, но слава Богу вече е добре. Партито с децата ще е утре, а днес с мама, тати, бати, баба и дядо вкъщи.
Днес се замислих, че вече сме по-близо до момента, когато ще ги изпращаме първокласници, отколкото до раждането....Тече си времето.
Иначе съм много горда с него  Mr. Green Може да си пише името и смята до 6. Проявява повече интерес към тези неща от Петьо на неговата възраст.
Засега толкова от мен  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 8 275
Честито порастване на вече порасналите матенчета
Да са усмихнати, добрички, да радват много мама и тати.


Гале, много е пораснала. Вече си мама на две големи момичета!

Мини, като съм виждала снимките ти, направо ме е срам да кача мои (всъщност още са на апарата).

Иглика, страхотна е тортата на Ивето.

Имахме инфарктна минала седмица
Започнахме понеделника с тичане за торта рано сутрин. В ДГ сестрата ме посрещна с "Нали знаете, че не може с торта?", което аз приех за шега, оказа се истина. Казали на РС, но ние нямахме възможност да отидем. Приеха почерпката въпреки правилото. Казаха, че няма да развалят настроението на детето.
Вечерта бяхме с баткото на РС до 19:40 ч., тичахме после да й купим цветя - той искаше да й подари.
Приготвяхме вечеря - бърза пица, тъй като тати не се бе справил с електроуредите в наше отсъствие (с другото предвидено за вечеря) Simple Smile. В крайна сметка рожденичката отказа пицата, заяви: "Аз ще вечерям торта!", която след това само набоде с виличката.
Сутринта ревна, че я боли коремчето от глад Mr. Green
Срядата забравихме, че баткото трябва да се вземе по-рано от занималня. Не стига притеснението и гузната ми съвест, но съответно четвъртък (8ми) понесох и мъмрене и поучения от страна на госпожата.
Покрай разни задачки и притеснения бях забравила да доорганизирах РДто в клубчето и последните два дни преди датата се обаждах да каня  Embarassed
В клубчето децата се забавляваха добре - ядене никакво, но пък не се спряха. 
Трябваше да предложа в анкетата, ако може да организират РД без храна Simple Smile
Събота след обед тъкмо реших, че ще по дремна докато те дивеят около мен (отказаха да спят след РД), решиха, че трябва да правим гердани от мъниста, след това имахме и приятелчета на гости да си доиграят и след клубчето.
Седмицата ми завърши в неделя с писане на домашни до 22:30 след като в 21 ч. взех да подпиша тетрадките и се оказа, че е все пак е имало какво още да правим през почивните дни.

И да "похваля" "Гаврош"/Ради Стамболов
За тях "Малкото пони" са някакви кончета, а японската торта - тънки блатове с много сметанов крем далеч от представата ми за мус и нищо общо за хрупкави блатове според описанието.
... добре, че тортата беше изненада за рожденичката, но всъщност "изненадана" бях аз, оказа се, че Лагуна/Неделя/Романс/Папая са по-добри на вкус и вид. 

# 723
  • Мнения: 1 196
dakra ,Честит Рожден Ден на порастналото ти момче Мити  Hug
Да ти е жив и здрав,все така умничко,много усмихнато и щастливо детенце!



И аз често си мисля къде ще сме ученици.Наблизо имаме училище,което мисля,че е добро.Понеже ни е в квартала,мисля там да сме.Но има още време,ще видим.
Desem ,вярно си е било тежка седмица при вас  Whistling
И при нас нещо такова,но не ми се разказва,че незнам откъде да започна.И ние като Кари сме с болно ухо,само едното,и РД се отлага за края на седмицата Confused Но подаръците вече започнаха да се отварят,понеже тя си ги избра... Mr. Green

# 724
  • Мнения: 1 196
Заповядайте в новата тема  Grinning
Не съм съкращавала имена,за да не се разсърди някой Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647004.new#new

# 725
  • Мнения: 2 980
Вава, питах за клоуна, защото миналата година не посмях да ангажирам, тъй като се притеснявах да не се уплаши, тя не искаше особено, а чух от различни посоки, че специално този там бил много добър, та за отзиви.
Тортата ни е от един щанд в Халите, мисля, че се води на Папая, но не съм сигурна. В интерес на истината трябва да представлява Том и Джери, който се е качил на главата на Том, удряйки го с чукче, но не беше толкова красива, като тази, която една позната на Амели от ФС беше направила.
Мери, благодаря за новата тема, ще се пренеса и там, но да отговоря на Вава.
Честит рожден ден и тук на принцеса Бети, много здраве, късмет и усмивки и весело изкарване на празника!
Десем, тежка програма, но важното е, че сте се справили!
Дакра, честито на патерица за РД на твоя сладур, да е здрав и много щастлив, да те слушат и двамата сина и мъжа ти, много късмет на цялото семейство!

# 726
  • Мнения: 750
Ние утре ще имаме рожден ден  и сме болни , класика . Само да се оплача  Sad

Общи условия

Активация на акаунт