Хайде на среща

  • 2 613
  • 50
  •   1
Отговори

Анкета

Хайде- гласувайте !

Опции:

# 15
  • Мнения: 4 970
Дори и аз не знам къде е ,но-ще разберем WinkХайде сега да решим за деня.Нека и другите момичета от форумчето,дори и да няма голяма вероятност да дойдат или са възпрепярствани- да пишат-може да измислим нещо.Виждам че само 3-4 обсъждаме бъдещата среща.Хайде- много съм нетърпелива. Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 471
След много умуване, решиш, че няма да пропусна и тази срещичка. Гласувах за 7-ми. Да си кажа и аз, че предпочитам да е в центъра. Вие изберете къде точно. До скоро, скъпи момичета.

# 17
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Simple Smile Гласувах за 7-ми, но по принцип ме устройват и трите дни Grinning

# 18
  • Мнения: 1 320
Оказва се, че аз няма да мога на 7-ми, остават другите два дни. Ще гласувам за 9-ти.

# 19
  • София
  • Мнения: 293
Гласувах за девети, на 7-ми не бих могла да дойда.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз не мога за 7-ми. С Боби ще сме сами вкъщи и трябва да го мъкна и него Sad Гласувах за 9-ти.

# 21
  • Мнения: 1 320
Говорихме с Вермар да сменим тотално дните на срещата, защото след умуване и разговори в чата се оказа, че и трите дни не са особено подходящи. Та давайте сега предложения, ако искате, разбира се, за началото на другата седмица.
Аз и на девети няма да мога-забравих, че имам имен ден Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 273
Момиче, разконспирирана си! Досега не знаех, че си Ана, но няма да пропуснеш виртуално да ни черпиш, нали Wink А пък от нас ще получиш много честитки, естествено.
Ако ще се уговаряме за другата седмица, предлагам 2 дати - 14/сряда/ и 16/ПЕТЪК/. Нека всеки гласува в зависимост дали иска да се видим  в средата или края на седмицата.

# 23
  • Мнения: 4 970
Момиче, разконспирирана си! Досега не знаех, че си Ана, но няма да пропуснеш виртуално да ни черпиш, нали Wink .
Абе- вие добре ме подсетихте и мен ooooh!Щях да си пропусна празника

# 24
  • Мнения: 471
На мен за тази седмица ми е удобно само на 7-ми. Но май наистина тази седмица не е много подходяща за срещи, затова ще си кажа, че в седмицата от 12-16.12 съм свободна всеки ден за сега. Какво ще кажете да отложим срещата за някой от дните в тази седмица?

# 25
  • Мнения: 3 376
На мен също ми се вижда добра идеята да го отложим за 14ти, 15ти или 16ти.

# 26
  • Мнения: 1 320
Леа, хахаха, не съм разконспирирана. Не се казвам Ана, ако беше така, нямаше да забравя, че е Свети Ана. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 273
Леа, хахаха, не съм разконспирирана. Не се казвам Ана, ако беше така, нямаше да забравя, че е Свети Ана. Simple Smile
Ха сега, де newsm78 Хвърли ме в размисъл....Да не се окажеш някоя Анабела Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 970
Кажете сега какво правим последно.Ще има ли среща тази седмица или не?!?! Rolling EyesАко искате пък да направим нещо като минисреща "полуофициална' Winkза тези които могат.Все пак не сме толкова малко.А за следващата седмица ще пуснем нова темичка.И така- накойто когато му е удобно Grinning

# 29
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ми да,то явно не може да се съберем всички накуп,който иска за 7-ми,а после пак - това не пречи!

Общи условия

Активация на акаунт