Хайде на среща

  • 2 612
  • 50
  •   1
Отговори

Анкета

Хайде- гласувайте !

Опции:

  • Мнения: 4 970
Хайде на галсуването! PartyПуснах само дати.В момента съм блокирала,така че давайте идеи и за място и ще ги прибавя.

# 1
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Гласувах за 8. Дано да ви устройва и вас! Ще помисля малко за заведения и ще дам идея!

# 2
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Гот е Бравото. То даже звучи някакси по-гот да си имаме едно заведенийце за срещите. Като моми англичанки традиционалистки!  Добре дошли в клуб по интереси - Бъдещи мамчета! Joy Joy Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 1 329
И аз съм за 7~8.12.
Абе мацки, нали 8.12 е студентския празник, може да е пълна лудница по заведенията.
Ако искате по-добре на 09.12?

# 4
  • Мнения: 3 376
И аз съм за 7~8.12.
Абе мацки, нали 8.12 е студентския празник, може да е пълна лудница по заведенията.
Ако искате по-добре на 09.12?

Подкрепям! На 7ми и 8ми сигурно ще бъде лудница по заведенията, а и цените сигурно ще са  #Shocked

# 5
  • Мнения: 4 970
да кажа и аз LaughingЗа 8-ми - съгласна съм.Голяма лудница ще бъде.Но защо си мислите че на 9-ти няма да е ? newsm78Разни клатушкащи се и неизтрезнели купонджии.... CrazyА и друго съображение имам- 9-ти се пада петък,и най-вероятно ще има и такива,които от тогава ще започнат празнуването за да хванат и уикенда.Затова- предлагам 7-ми Grinning

# 6
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Гриз, аз не смятам, че ще има проблем с цените. Това все пак не е кой знае какъв празник. Освен това ние ще имаме среща в 18,30, а не в някакъв късен час и няма да сме в дискотека все пак, за да се притесняваме от навалицата. И най-накрая, нали все пак става дума за резервация.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 067
А къде се намира БРАВО?  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 320
аз няма да гласувам, защото и трите дни ме устройват, но като цяло осми декември не е добра идея.
дайте да избираме между 7-ми и 9-ти.

И къде наистина е това Браво? Че има един много скъп ресторант с това име.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 067
аз съм ОК и за трите дни, ама за 7ми мога да дойда по-късно просто, щото съм до по-късно на работа.

# 10
  • Мнения: 3 376
Ами всъщност може би сте прави newsm78 Може и за 8ми

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен на 8.12.2005  ще е пълна лудница. Дайте по-добре в друг ден за  да не висиме на студенсткия празник  като коне на празни ясли часове наред, чакайки да ни обслужат! По принцип, за мен е без значение кога.

# 12
  • Мнения: 4 970
и отново- предлагам 7-ми LaughingХайде- гласувайте деееее.......

# 13
  • София
  • Мнения: 1 067
а на мен пък никой не ми каза къде е БРАВО... Cry

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Спокойно Фъстъчке  Stop, няма да останем неразбрали къде ще е срещичката. Всичко ще се уговори, повтори и потрети и след като всяка на 100% е разбрала къде да отиде, тогава се слага край на уговорката!

Общи условия

Активация на акаунт