лятни занимални 2011

  • 23 907
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте мили майки,

Моля ви, да ми препоръчате хубава лятна занималня в районна на центъра.
Дъщеря ми ще бъди тази година първи клас и искам нещо добро за летния период

# 1
  • Мнения: 4 204
Всяка година Лъвчетата провеждат страхотна лятна академия на басейна Спартак. С плуване, тенис/футбол/ и много спортни игри. Гледам, че още не са качили информация на сайта. сигурно чакат да мине пролетния лагер.
Аз следя сайта им, защото разбрах, че тази година ще има два лагера на море и искам да се запишем от рано.
Ето, и ти можеш да го следиш заради спортната академия на Спартак или да се обадиш на организатора.
http://www.dfclavchetata-bg.com/index.php

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
Ето ви една тема от миналата година Градско лято 2010
Предлагам, че може да се продължи.

# 3
  • Мнения: 7 375
            За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.

# 4
  • София
  • Мнения: 403
Занималня "Ян Бибиян" до Орлов мост. Няколко години я ползвахме и сме много доволни от грижата за децата.

# 5
  • Мнения: 8
А някой може ли да препоръча езикова занималня за дете 4 клас в Бургас? Търся занималня или частно лице, което да помага на детето ми за уроците по английски език,че аз изобщо не мога! Пробвах на няколко места, но не съм доволна...
Ако някой има опит да препоръча
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 734
И аз се интересувам от лятна занималня. За сега нямам никакви предложения, но активно търся и ако открия нещо ще споделя. С радост ще следя темата

# 7
  • Мнения: 8
Sia за Бургас ли търсиш занималня или за София?

# 8
  • Мнения: 1 734
За София, защо изпуснала ли съм нещо  newsm78

# 9
  • Мнения: 8
Аз търся за Бургас и никъде не намирам форумче на бургаски майки по въпроса..някой ако знае, ще му бъда благодарна...

# 10
  • Мнения: 2
За лятна детска занималня в Бургас чух от приятелка, която е записала сина си там от 1 юни. Децата ни са в предучилищна и няма как да ги оставяме сами през лятото.  Занималнята е към учебен детски център "6 от 6", намирал се в "Изгрев", до парка. Освен разходки и игри, предвиждали подготовка на децата по основните предмети,  което е добре. За обяд имали организация да се хранят в бирария "Океан" до Пикадили, а следобедната закуска - в занималнята. Не на последното място - преподавателките били действащи учителки, а не пенсионерки. Аз резервих място в групата по телефона за моето момче, но повече подробности  ще подам, след като отида до офиса им тези дни. Между другото видях, че имат и сайт - www.6ot6.hit.bg

Моля пишете и за други занимални, ако имате инфо.

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте,мами!
Аз намерих една езикова школа в Бургас. Казва се "Аз зная"..записах детето и съм много доволна. Едно младо момиче е преподавател и детето много я обича и виждам голям напредък по английски. 15лв е на астрономически час, но детето е с написано домашно по английски език и вече вкъщи взе да казва по някоя английска думичка. Говорих с момичето за лятото, защото не искам да преживея същия ужас от миналата година..цяло лято не можах да накарам детето да седне нещо да си припомни по английски...така и забрави всичко и в началото на учебната година беше някакъв кошмар. Та тази школа дава възможност през лятото по 3 астрономически часа сутрин или следобед по избор срещу 20 - 22лв за тези три часа ... ще учат 2 часа английски и 1 час общи занимания - рисуват, пеят, пишат, четат, говорят си...
Много съм доволна..момичето изглежда много свястно, а и уроците се провеждат в един апартамент в Славейков, което ми е много удобно!
Така че препоръчвам горещо тази школа..Ако искате ще ви дам и сайта им...записах го някъде на компютъра..ако ви интересува ще го дам!
Хубав ден на всички мами!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз търся място през лятото, където мога да съм спокойна за детето си и да съм сигурна, че се забавлява и чувства добре.

Някой има ли представа дали в района на Красна поляна, Западен парк има някакъв вариант на Лятна занималня? Може и Люлин 10 евентуално.

Много ме притеснява неизвестността какво ще правя с детето след 20 май.
За Двореца на децата разбрах, че не ги извеждат навън, тъй като нямали някакви разрешителни от Общината за това, и реално по цял ден децата се занимават с различни дейности в стаите.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 884
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.


Дай линк и сподели какви са цените, защото за много майки тук това има голямо значение, включително и за мен. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 161
http://planiniihora.com/тренелариум/детски-и-младежки-програми/ Горско училище на Витоша.

Общи условия

Активация на акаунт