Искам мнение за Николай Генов от Панацея!!!

  • 90 486
  • 228
  •   1
Отговори
Предварително се извинявам, че подхващам нова тема за конкретен лекар. Видях че има черен списък, видях и няколко негативни мнения и все пак ми се ще повече майки да кажат дали според тях е добър специалист. Че е надменен, груб и алчен сама го установих но разбира ли си от работата? Помогнал ли е на някоя от вас? Предварително благодаря!

# 1
Здрасти, е все още не съм станала маминка но пък надежда не съм изгубила,а доколкото става въпрос за Генов титлата Доктор за мен му е в повече. Ще приведа пример 40 бр. хидротубации в бившия му кабинет на ул.Тунджа без нито една цветна снимка и спермограма хормонално лечение и всичко това в продължение на 6 г. Ама то "не е луд този който яде баницата а този които я прави " - май така беше. Глупоста и наивността си е изцяло моя, но за всеки пациент си има лекар и за всеки лекар пациент.Определено това не беше моят доктор макър и много да му вярвах. Всеки път когато съм ходила в кабинета започваще с историйки от Банско, Пампорово, смена на аудито - тешкарлък в последствие с предложението му към съпругата за липосукции за поддържане на перфектната фигура след раждането, финансирането във Френска клиника ценовата листа после видеозонче, хапченца я и 4-5 хидрутобацийки, е-еее браво ама ти си героиня единствената която ми се усмихва по време на процедурата какво ще кажеш да ми станеш рекламно лице и да влезе следващата - а това че съм лежала на столчетата пред кабинета в скута на съпруга ми премираща от болка пред съжалителните погледи на присъстващите е това може би е напълно нормално, и хей така си живяхме двамката.
Това мога да споделя за него, е вероятно ще има и добри отзиви за него така че ти сама трябва да прецениш пък може и да се е попроменил  Thinking то знаели човек. Хей не се стряскай от разказчето ми в крайна сметка жива съм пък и за мен е минало. Ако все пак решиш да го посетиш от сърце ти желая успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 718
Имаш впредвид 40бр инсеминации?!?!? А не хидротубации!??!

# 3
Не, не, инсеминации не сме и правили той дори не е споменалвал за изследвания на съпругът ми за спермограми и т.н а камо ли за инсеминации, правилно се изразих хидротубации - шокира те бройката нали  Tired

# 4
  • Мнения: 7 718
40 бр. хидротубации Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Просто не мога да повярвам Shocked Shocked Shocked
Ама ти защо се съгласи?
И каква беше целта?
Още на първата се вижда дали пропускат тръбите.
Ако пропускат - защо ще правиш повече?
Ако не пропускат се прави лапароскопия.

# 5
Мече, благодаря за отговора!
Аз съм едва в началото на мъките си и още не ми е назначено лечение. Диагнозата е поликистозни яйчници, хормоните не са наред (имам в повече мъжки хормон и пролактин, въпреки че нямам окосмяване). За първи път стъпих в кабинета на доктора вчера. Каза да забравя за забременяване в близките две години. Да направя изследване на други хормони и да го посетя пак. Прегледа беше 15 мин. и понеже беше 7 часа беше видимо раздразнен. Разбира се това не попречи да ми вземе 50 лв. Определено беше самовлюбен и смята че е номер едно в областта си. Говореше компетентно, друго не мога да кажа. Въпросът е дали наистина е така. Ще си направя изследванията и ще отида при друг лекар. Можете ли да ми препоръчате някой който не е машина за пари и се интересува от пациентите си? Има ли изобщо такива лекари вече. Аз не съм омъжена но искам дете и не мога да приема факта че няма да успея да забременея.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Мече направо ме втрещи с тези 40бр Shocked

# 7
Ама ти защо се съгласи? Защо, защо, защото съм гъска затова и за да тренира човека.
И каква беше целта? Бебе.
Още на първата се вижда дали пропускат тръбите. Да пропускат, ама за всеки случай за да не се запушат - профилактично
Ако пропускат - защо ще правиш повече? Ами за да си взима парички - предполагам.
Ако не пропускат се прави лапароскопия. Да така е, ама той явно тогава небеше чувал за такова нещо.
Цитат

# 8
  • Мнения: 1 029
Мече направо ме втрещи с тези 40бр Shocked
Мен също...боже,не е истина.И аз съм правила грешки със лекари,но 40бр. Shocked Shocked Shocked
Надявам се,че си намерила добър лекар вече!Успех!
single,виж във Зачатие.Има много информация за добри лекари.
Успех и на теб!

# 9
Здравейте!Нова съм, но темата за този "д-р" Генов особено ме вълнува. На 25г. съм, до преди 3г. му бях една от най- редовните пациентки. Но когато последният път ми каза, че имам миоматозен възел и ако не забременея до една година няма да забременея никога, направо повече не съм стъпвала в кабинета му. А бях най- редовната му пациентка-всеки месец по два пъти.Общо взето философ и нищо повече, прочел е малко повечко книжки и се смята за великия доктор. Откривал ми е хиляди неща-поликистозни яйчници, киста, ранички (при това ги гореше,а не е трябвало, тъй като не съм раждала),полип,хормонален дисбаланс,гъбички(правеше ми някакви смешни промивки и ме ожулваше с по 10лв. на процедура, а те бяха задължително по 10),обърната матка,липса на овулация....Последният път ме шокира с този миоматозен възел и аз разплакана та при друг лекар. После на друг, сега даже един лекар каза, че нямало такова нещо и че явно този Генов е попреувеличил. Големият шок беше когато един път ми каза, че прегледа ми е 150лв. ooooh!, питайте ме как ги събрах. Все ми  изследваше хормони, все поликистозни яйчници...все хормони не в нормата, а даже не следеше правилно в кой ден след цикъл съм та да ги изследва както трябва. Е ми то и новата му клиника  етолкова добре оборудвана, че естествено е да ни обира парите. Момичета, зарежете го тоя. Намерих в Интернет сайт на клиниката му  и видях, че единствения му предишен опит е като обикновен лекар в някаква районна поликлиника и то само 2 години стаж. Не си заслужава, повярвайте ми, по- добрпе отидете при някой по-възрастен и с повече опит. Желая ви успех и пишете.

# 10
Tzutzka , ти направо ме разби. Не знам как толкова време си го издържала. Да, говори начетено, както казваш чел е по темата но това не го прави специалист. Съвсем случайно миналата седмица се запознах с момиче, което е лекувал една година, плашел я е с какво ли не, взимал и е по 60-70 лв. на преглед и накрая се е оказало проблем с бъбръците:) Как обаче пациента да знае кога го лъжат? Смятаме, че когато даваме повече пари ни обръщат и повече внимание, а се оказва че колкото повече плащаме, толкова по-малко получаваме защото те са станали машина за пари и много слабо ги вълнува нашето здраве.
Успех на всички момичета, весели празници и една по-хубава Нова година!
Силвия

# 11
Single, аз също го препоръчах на моя позната, която беше толкова разочарована от него, че повече никога не се видяхме с нея. Взел й 70лв., казал й някакви страхотии, то дори момичето нямало толкова пари в себе си, но и доколкото разбрах никога повече не го потърсило та да му ги върне. А на мен, както споменах, все ми откриваше по нещичко, казваше ми след седмица на контролен преглед, а след месец на профилактичен. Когато отивах на профилактичен преглед след месец, той естествено ми откриваше нещо друго, после пак след седмица, след месец, нещо друго... и така до момента, в който се отказах от него като лекар. На всеки преглед ми правеше промивка без причина и към всичко останало ми слагаше 10лв. отгоре за нея. Накрая си напарвих груба сметка и за 2 години съм му дала 1300лв. Веднъж му се бях оплакала от косопад ей така помеждудругото и той каза, че ми е вследствие на хормонален дисбаланс вследствие на поликистозата и има голяма вероятност косата ми значително да ореднее. Майка ми хиляди пъти го е търсила по телефона да разговаря с него, тъй като не е имала възможност да идва с мен на прегледите, а той витнаги се държеше с нея пренебрежително и грубо и разговора им приключваше за няколко секунди.Сега се радвам, че се отървах от него. Някакси ми се иска това да стигне  идо другите момичета и жени, които го посещават, да се осъзнаят ии да се откажат от него навреме.

# 12
Tzutzka, понякога направо се вбесявам от факта, че сами им позволяваме да ни правят на маймуни. Аз от два месеца като тръгнах по лекари и край няма: хормонални изследвания, мамолог, цитонамазки, скенер заради пролактина, изследвания за диабет. Просто ме разбиха. Май само на един нормален доктор попаднах. Всички останали бяха комерсиални изроди, които им пука само с колко ще се приберат вечерта у дома. Понякога си мисля че всичко е божа работа и колкото по-малко се занимаваме с лекари толкова по-добре. При мен крайните резултати не са особено оптимистични. предракова фаза на шийката на матката - атипични клетки 3а степен, с инсулина нещо също не е наред. Ако не внимавам ще развия диабет. Не се знае кога може да се развият въпреки мерките , които взимам. Е защо ми трябваше да знам тогава ? Сега чакам едно последно изследване и преминавам към лечението. Мисля да почета и малко книжки за алтернативната медицина, водорасли и т.н. Може и да е наивно но искам да пробвам всички варианти преди да мина на хормони и химия. Относно Генов едва ли може да го спрем. Смятам, че всеки интелигентен човек не би го посетил отново след подобно отношение. Като спомена за майка ми напомни, че когато бях при него майка ми ме чакаше. Беше ме помолила след прегледа да я извикам за да чуе мнението му, тъй като и тя е медицинско лице и разбира повече от мен. Той за три минути ме стресна максимално, на всеки опит да го прекъсна приключваше с "не ме прекъсвай, аз говоря". Изслушах го и накрая казах "мога ли да извикам майка ми да чуе диагнозата ви". той побесня " не можахте ли да се сетите по-рано, че да ви обяснявам едновременно и на двете!" Както споменах повече не го посетих но това не му тежи много. Често минавам през панацея и виждам че свети до 9 вечерта, т.е. човека си има клиентела. Може и да е помогнал на някого но в действителност е едно алчно, самодоволно копеле.
На теб ти пожелавам да се оправяш и много много да не ходиш по лекари щото съвсем ще те стреснат. Нека новата година ти носи само хубави неща или както казва едни познат "хубавите мигове да са повече от китайците"

# 13
  • Мнения: 143
Н.Генов най-алчния и най-отвратителния лекар който съм виждала. Мошенник на дребно и нищо повече.
 Взимаше ми по 80лв на преглед, но това е нищо ако знаех че поне върши някаква работа.Прегледа му трае точно 15мин.,отношението му е повече от отвратително.Измисляше си разни проблеми че имам,само и само пак да идвам при него.кажете ми за 15 минути какво може да направи?Нищо! А аз съм от провинцията и трябваше всеки ден да идвам за 15минути преглед и евентуални манипулации!Оръсваше ме всеки път по 80лв+манипулацията която ми правеше, което означава че не ми излизаше по евтино от 130-150лв!За капак на всичко ми прави хидротубация, на което 1час се взира в монитора и ме питаше дали съм усетила контр.вещество,защото той май нищо не виждал.След това със значително кървене и болки си дойдох но никога повече не стъпах в кабинета му!Възползва се от чуждото нещастие и уязвимост за да печели пари.МНОГО ДОЛНО!

# 14
Разбирам разочарованието ти! Съжалявам, че ти е трябвало толкова време да прозреш че е мошенник. Аз го разбрах от първия път и повече не стъпих при него. Търсих да намеря негов имейл за да му пратя мнението на жените от форума но много предвидливо такъв няма на страницата на Панацея. Млад, арогантен, самовлюбен и невероятно алчен. Дано господ го накаже, защото и без нас продължава да печели. Жалкото е че се гаври с нещо толкова свято като майчинството........

Общи условия

Активация на акаунт