нагревател Chicco за шишета и бурканчета

  • 6 124
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте мами,
имам нужда от помощ от мами, които са ползвали нагревател на Чико.
Започнах да захранвам моята бебка и купихме такъв нагревател, като си мислех, че ще затопля бурканчето до нормална температура - 37 градуса например. За съжаление обаче съдържанието става супер горещо и има нужда от стабилно охлаждане. Моля ви мами, ако някоя използва такъв нагревател, кажете ми нормално ли е това или уреда е дефектен???
Благодаря ви

# 1
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз имам един супер стар такъв нагревател. Ако системата не се е променила, някъде трябва да има копче за регулиране на температурата (при мен е на дъното)   Peace

# 2
  • Мнения: 5
Моят е такъв http://mal4o.com/product_info.php/products_id/118  и няма такова копче  Sad

# 3
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Цък, моят май е прекалено стар, за да давам съвети  Grinning

В упътването не пише ли нещо?  newsm78

# 4
  • Мнения: 5
Взехме го втора употреба и май се прецакахме (за първи и последен път)  Sunglasses Няма нито упътване нито инструкции. Аз затова пиша тук.
Благодаря ти за отговорите Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 922
Аз ползвам такъв нагревател. Нагрява ми до точна температура, никога не е било горещо. Много е странно това..

# 6
  • Мнения: 2 926
Аз ползвам нагревател Чико, но явно ми е по-нов модел.
Има степени, но въпреки това дори най-високана степен не прави храната супер гореща.
 newsm78

# 7
  • Мнения: 5
Благодаря ви много момичета - това ми трябваше, за да си направя извода, че за съжаление уреда е дефектен.

# 8
  • Мнения: 176
Аз имам на Авент, но принципа на работа им е еднакъв. На уреда има копче с 3 степени, 1-2-3, аъответно може да пробваш да го пуснеш на 1вата степен и да вадиш бурканчето по-често, за да проверяваш температурата. Имай предвид, че дори и бурканчето да пари, пюрето вътре може да не е горещо.  Peace

# 9
  • Мнения: 5
И пюрето е горещо, като сложа термолъжичката вътре става супер бяла. А и щом на мен ми е горещо какво остава за детето - май ще го връщам - на там отиват нещата Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте мами и аз си купих такъв нагревател ,но нещо не иска да нагрява?Не знам ,трябва ли да сложа вода в него и колко или без вода?

# 11
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Разбира се, че трябва да се сложи вода, що за въпрос  Rolling Eyes
Иванова, и аз имам нагревател - немски, нов струваше около 10евро, но дори и той има степени. Нощем го ползвам за да ми поддържа определена Т на водата, от която права млякото на беб  Peace

# 12
  • Мнения: 3 114
Ако храната се нагрее до гореща, значи сте убили витамините.

# 13
  • Мнения: 2 922
Ако храната се нагрее до гореща, значи сте убили витамините.

В нагревателя точно няма как да се нагрее до гореща. Като се стопли достатъчно, уредът изключва.

# 14
  • Мнения: 3 114
s_ivanova, пише, че има нагревател, който загрява храната до гореща. По този повод писах.

Общи условия

Активация на акаунт