Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 апр. 2011, 16:06 ч.

Въпрос за играта The Sims 3.

• 12 386
  • 12
  •   1
Отговори
Не намерих подходяща тема, затова правя нова.  Wink Искам да попитам нещо феновете на зарибяващата игра The Sims 3.  Simple Smile Наскоро открих небезизвестния сайт http://www.thesimsresource.com/ , в който има различни пакети от дрехи, коли, къщи и др., които ги няма в играта. Успявам да си ги "инсталирвам" и да ги използвам. В сайта има много интересни къщи - обзаведени, необзаведени, с 5 спални, с 3 бани, изобщо да угодят и на най-малкия каприз.  Laughing Когато си инсталирам нова къща и я сложа на свободен парцел, не мога да вкарам хора в нея, защото е прекалено скъпа. Пробвах да направя много-много членно семейство, но не успях да събера 800 000 $  Grinning . Писах кода motherlode докато правя сим-а, докато правя връзките помежду им, докато съм в града....не става и не става. Как мога да увелича парите на домакинството, без да ги слагам в парцел или къща? Пробвах да сложа семейството в парцел, да напиша кода и да го върна в града и да го сложа в къщата, но не става. Пробввах да сложа къщата "върху" парцел със семейство, но и така не става.  Sad Трябва да има начин, защото в сайта, който сложих по-горе къщите са сваляни десетки хиляди пъти...

Благодаря предварително, ако ми отговорите!  Simple Smile

# 1
Единствения начин е да ги преместиш на друг парцел, и да въведеш кода, колкото пъти е нужно. След това ги местиш чрез опцията на мобилния телефон на един от членовете на семейството. И избираш къщтата. Ако не става значи трябват още пари, или има проблем с къщата или играта.

# 2
  • София
няма ли други, които да играят SIMS 3 в този форум?
аз немога да намеря от къде да я сваля така, че всичко да и е наред. Последната неможе да се слагат никакви add on-и и много ме е яд.
Май ще взема да си я купя оргИнална най-накрая Simple Smile
Ако все пак помогнете със съвет съм благодарна:)
лек ден

# 3
Малко късно, но аз я играя, ако някой има питания, ще опитам да помогна

# 4
искам да попитам когато симовете си изпълнят Life Wish-а какво да правя мога ли да го сменя примерно?

# 5
искам да попитам когато симовете си изпълнят Life Wish-а какво да правя мога ли да го сменя примерно?

Никога не съм го изпълнявала , нямам представа  ooooh! твоя сим изпълнили го и как стана?

# 6
Към авторката на темата:
Как ги "инсталира" в играта, защото съм си изтеглила много, а не знам как да ги сложа...  Embarassed

# 7

Никога не съм го изпълнявала , нямам представа  ooooh! твоя сим изпълнили го и как стана?

Можеш да си сменяш wish-а докато не го изпълниш(май ставаше с кодове, не съм сигурна), след като го изпълниш вече не става.Можеш да им изпълняваш желанията само Wink
Add on -ите се слагат в папка download на играта и готово.
Иначе можете да я изтеглите от замунда - върви си перфектно Peace

# 8
Аз също играя играта но имам проблем.
Когото играя с едно семейство и изляза от него и вляза за да играя в друго семейство когато се върна в старото те са остарели или ако жената  ми е била бременна тя е родила и играта сама е избрала техните имена( на децата). Някой друг има ли този проблем?
Или просто моята игра не е както трябва?

# 9
Една от главните идеи на Симс 3 е, че светът ти се развива паралелно докато ти играеш, нормално е и може да се спре от настройките. Нещо като stop aging in neighborhood беше.

Ако държите да изпълните life wish, най - лесното е да изберете living in the lap of luxury и след това 4-5 пъти да въведете motherlode.

# 10
Инсталирах една къща от сайта и влязох в играта за да играя, но когато се опитах да поставя къщата в играта каквото и да правя тя не иска да се постави на терена натискам  Accept  и нищо не се получава.

# 11
Значи...Има различни кодове.За да вземеш безплатин парцел натисни CTRL Shift и C и когато ти се отвори в горната част на екрана бял правоъгълник напиши в него freerealestate.Но преди това трябва да си избрала семейството което искаш да поставиш! Успех.

# 12
здравейте!Въпросът ми е как да свалям предмети в играта.Като свалям дрехи,коси,аксесоари всичко ми си е в играта но като сваля мебел го няма Sad моля ако някой знае как да ги сваля да пише ще съм му много благодарна.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт