Отговори
# 30
  • Мнения: 38
ехее,имаме си нова теми4ка  Hug
Марини ,мн благодарим !страхотно е оформена пак!
4естит Рожден ден на Алекс на Глори !!!!
4естит Рожден Ден и на всик4и ,които са празнували в4ера и днес !
Мацки,как ви остава време да правите торти  Whistling ме4о Пух е страшна в това отношение,но 4увам 4е и зар4е и други правят  Laughing Възхищавам ви се!Аз съм толкова изморена ве4ер,преди малко я сложих да спи ,сега гледаме малко тв на спокойствие ,да се видим,да си кажем нещо и след малко в леглото  Hug А преди ина4е мн оби4ах да правя сладкиши,торти,сладки....сега нямам никакво такова време:))готвя ден през ден и това е Wink
Вивиан ,страхотна е твоята приинцеска!
Вчера при нас беше ден на майката,хубаво изкарахме ,имахме си гости,едно по-голямо моми4енце беше с нас през денят и ги водих на разходка с Ивето ,купих им балони,разхождахме се,люлях ги на люлките ,хубав ден изкарахме ,нооо доста се бях изморила хаха,не знам мамите с по две деца как се оправяте Simple Smile)

това е засега от нас,лека ве4ер на всик4и! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 151
Айде и аз в кюпа  Hug Party
Нощтна птица ! Ама само тогава имам време за себе си

Честито на Алекс
Елица торатат ви е супер

# 32
  • Мнения: 1 072
Добра нощ Mr. Green
Гледам много сладурски торти и празнуващи !! Да ви е честита първата годинка  bouquet
Аз сега изучавам следните въпроси:
1. ресторант с детски кът - тук съм до под кривата круша и
2. вкусна и красива торта - моля споделете къде ги поръчахте и ценови диапазон и какъв беше вкуса най-важното Laughing
3. май беше дискутиран, но освен триколка, какви по-големи подаръци, подходящи за момиче, се сещате?

# 33
  • Мнения: 1 020
Нашата доста грозна домашна торта я правих с бишкоти, заквасена сметана, плод от компот с праскови и банан за ураса. Въпроса беше и Коко да хапне... стана много вкусно, бишкотите ги топих в сока от компота Simple Smile Аз лично много обичам бисквитени торти и когато крема е лек и без прясно мляко и белтъци (предполагам не сте ги въвели) става и за децата  Peace
Ние плаирахме детското парти за тази събота и неделя, но го дават много дъждовно... Още ме е яд, че им се доверих миналата седмица, че ще вали, а то събота и неделя беше страхотно време  Crossing Arms Както и да е, ще го отбележим подобаващо само времето да позволи... Сигуено ще има 2 детски купона, а приятелчетата от отчетната на Алекс (там сме една партизанска група  Mr. Green ) и с децата на другите приятелки и роднини отделно, че ако трябва да ги събера заедно ще е голяма лудница  Mr. Green

Алекс в неделя претърпя инцидент Sad Удари я люлка в слепоочието Sad Аз бях на съседната люлка с Коко. Sad Тя беше при нас и като хукна настрани не можах въобще да реагирам Sad Хукнах да я гушкам, после търча обратно, че Коко не може сам на високата люлка... а всички ме гледат тъпо как снова между децата  Rolling Eyes

В резултат тези дни съм и с 2-те деца. Вчера беше прекрасно времето и Алекс много ме слуша и бяхме цял ден на терасата, на двора, после на улицата с другите деца... ама днес??? Леле ако вали ще лудна.

Честито на всички порастнали сладурчета!  Hug

# 34
  • Мнения: 1 981
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛА И КАЛОЯН! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ УСМИВКИ!
Tanya, ние празнувахме тук! На другия край на София е, но няма голям избор! Друг вариант е веригата "Добро", но детския кът там е за спокойни, улегнали деца - няма ги традиционните топки, лабиринти и всякакви други играчки, а всичко е от рециклирани материали и има малко забавления - не е типът забавачница за нашия дивчо, а и другите ни деца-гости. Тортата поръчах от "100 гр. сладки" - на нашата, с боровинков пълнеж, беше 4.20лв. парчето. На Теа й подарихме ето това и засега се задържа по 5 -10 мин пред него, защото има разни звуци.
Елица, сууупер са Марги и тортата й и почетната ви априлска гостенка! Wink
Elichka_mama, дано Алекс не се е ударила сериозно!
Данче, на Сашко триколката беше такава и геройски издържа две години сериозна употреба, но накрая пластмасовата част на дръжката се счупи непоправимо и сега стои като паметник!

# 35
  • Мнения: 5 987
Честит първи рожден ден на :Мила на  deni_1971  и Калоян на  dkavr [/color]

 Честит рожден ден на Галето!

Elichka_mama надявам се че детенце е добре Hug
колкото до белтъка аз го въведох преди две седмици с домашен козунак,тази седмица яде и баница със сирене (направена от баба ми ) така че е пак с белтъци ,аз ги отделях преди това.
Ама като знам моя позната как даваше дроб-сърма(със всички подправки и заливки ) на миналия Гергьовден на 6 м бебе аз направо съм закъсняла,ама не бързам едно по едно въвеждам все пак имаме вече годинка.
За триколката и нашата е такава старата беше друг модел,но след дълго използване по паветата в Карлово се счупиха колелетата.

# 36
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛА И КАЛОЯН!!!

Elichka_mama
Ама много загубени хора има!!! Не се притеснявай! Мен като малка ме удариха "Сенджирите" /ако се сещаш за голямата въртележката на сенджири/ ама главата ми е читава, така че Алексче ще е добре!
Леле, невероятни торти показвате, страшни красоти!
Елица Много е сладка малката принцеса! И Али, и тя!

# 37
  • Мнения: 1 020
Нио, то детето, което се люлееше какво е виновно, че моето не може да се пази Simple Smile Аз малко се ядосах да си призная на майка му, която беше до люлката ама не застана до Коко да речем. Защото аз в данданията хукнах да я гушна и зарезах Коко  Embarassed Тя люлката не се люлееше, но все пак  Rolling Eyes Абе и тя не ми е длъжна ама  Embarassed

Добре е тя иначе, с грим е... окото й е синьо-лилаво само, не казва да я боли слава богу.

# 38
  • Мнения: 1 020


Благодаря за подаръка априлчета!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 621
Еха, страхотна е новата темичка, браво за труда! Hug

Пак ви изпуснах тия дни-честито на малките рожденници от миналите дни и на днешните рожденници- желая им много здраве, да растат щастливи и усмихнати дечица. Страхотни са всички!  bouquet  bouquet  bouquet

В събота бяхме на ДК-дребен е 9 кг, 70 см-малък голям мъж. Laughing Както вика една приятелка, еха блазе ти, че можеш оше да си го носиш и не ти тежи...  Mr. Green

Иначе сме добре, скъсахме се от разходки тия няколко дни, на дребния вече хич не му пука къде спи, яде, все по-малко иска да суче, само опознава света наоколо свръхлюбопитен /ама вие си знаете, щото си ги имате същите мъници любопитни/. Даже като се прибрахме в София беше леко разочарован, че си е вече вкъщи....Хаймана си е той. Joy

Гледам торти страхотни правите-браво, за което, аз ще пропусна това майсторство, че куп работи си имам на главата, но пък ще се пробвам по-нататък и аз. За РД на Дани ще поръчам торта, страх ме е да не се изложа баш на първия му рожден ден... Wink

marini, и нашата кака на прощъпулника си избра гребен! Ама голяма ми е кокона... Crazy

didi, ти пак ни напомни след 10 май за снимчици, за такива разсеяни мами като мен... Embarassed

Elichka_mama, много неприятно, бързо да се оправя детенцето. Praynig

От утре дребен е на кухня-ще пробваме Ян Бибиян. Някой има ли отзиви?

Хайде хубав ви ден! Wink

# 40
  • Мнения: 157
Привет, нова тема, а аз пак съм много назад с маТриала  Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 122
Честит рожден ден на Мила на мама deni_1971 и на Калоян на мама dkavr !!!

Elichka_mama дано на Алекс бързо и мине, те дребчовците рядко внимават около люлките, пък си е опасно. За да не става синьо аз мажа възможно най - скоро с вода и брашно.
Ние още се сополивим, но поне поспа повече тази нощ  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 52
момичета сда ви почерпя за рожденния ден на моя малък голям Калоян! (не зная как слагате тези красиви снимки на торти и всякакви вкусотиийки ) затова - newsm38  cook

Да пожелая на всички дечица които са имали поводи и на Мила на мама deni_1971,
Да са много здрави ,много усмихнати и лъчезарни!Да радват много мама и тати и и имат едно безгрижно и незабравимо детство изпълнено с много игри и лудории!

# 43
  • Мнения: 265
Честит Рожден Ден на Алекс, Мила и Калоян. Да са живи и здрави.

# 44
  • Мнения: 1 350
Еличка мама,дано всичко да е наред с Алексчето и да няма синини скоро GrinningХората наистина са много несъобразителни понякога ,вчера  видях как 2 деца се блъснаха докато карат акомулаторни колички и едното се заклещи здраво между колелата.Ами от сигурно 40 ,50 човека в близост ,никой не отиде да му помогне на това дете #CrazyМайка му не знам къде беше ,сигурно на другия край на площада ,защото количките се карат надалеч и уж някакъв ги наблюдава.Но се възмутих от бездушието на хората ,всички цъкаха с език как така не внимават "тези хулигани",а никой не отиде да помогне на детето ,което направо си висеше настрани.Аз оставих малкия без надзор за да мога да помогна,никой друг Rolling Eyes
Аз днес съм толкова развълнувана за рождения ден ,че преливам от щастие ви казвам Crazy
Купили сме уж всичко ,само храна трябва да пазарувам и след малко майка ми поема грижата за Петето и аз се впускам в кухнята FlutterНякои гарнитури за утре мисля да ги направя днес ,че иначе няма как ...Подаръци още отсега получихме поне 5 ,6 .Аз лично много се радвам CrazyПоследна прахосмукачка пускам и започвам да му гладя дрехите за утре,то голямото гласене....за момче няма никакъв избор,ама той си ми е красив всякак Blush
Така се вълнувам,все едно ...пак ще раждам JoyВръхлитат ме едни такива мили спомени ....даже си разгледах на Петето първите снимки и съм напът да пусна някоя сълза от умиление Blush
Хайде,отивам да подготвям празника bowuu

Общи условия

Активация на акаунт