Подсъзнанието може всичко 39 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 70 256
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 240
Честит празник, Съчкей bouquet

# 646
  • Мнения: 23
Клонка, Честит Рожден ден!!!  bouquet
Да си жива и здрава, устремена и позитивна и все така даряваща доброта и вяра!!!!  Hug

На сина ти - да направи най-хубавия подарък на мама, като оздравее бързо!!!! Simple Smile

# 647
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Има едни такива моменти, в които някой ме подсеща какво е най-хубавото нещо в живота ми, колко радост имам и колко малко ми е нужно, за да съм щастлива. И се смирявам...

 



Dear Mother,

I'm sorry

Please forgive me

Thank you

I Love you!


ЧРД,КЛОНКА -  бодри и щастливи седмици - хубави и много!

# 648
  • Мнения: 3 118
КЛОНКА!
Много щастлива да се чувстваш и обичана!
Бъди здрава и много успешна! Нека всеки ден ти носи удовлетворение и радост!  
 bouquet Hug
Нека сина ти се оправи ей така! с едно щракане на пръсти!  Praynig

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 17:31 от Пит

# 649
  • София
  • Мнения: 1 724
момичета, благодаря за подкрепата  bouquet
Клонка , честито!  bouquet Дано да се опрвяте бързо!

# 650
  • София
  • Мнения: 6 794
КЛОНКА, честит празник!
Пожелавам ти много здраве и много късмет!

Сигурна съм, че не е нищо сериозно, такова внезапно надуване на лимфен възел е някаква инфекция, а не нещо страшно.  Hug

# 651
  • Мнения: 958
Клонка, честит рожден ден!
Дребната ми беше с много подут лимфен възел, преди месеци, имаме познат мозъчен хирург, и се изстрелях направо при него. Прегледа ни детски такъв, и ми каза, че подуването на лимфен възел е много хубаво нещо, така организма се бори, с някакво възпаление в тялото, даже е проблем ако не се подуе възела. Та така оказа се че детенцето има бактерия, и възелът беше един от знаците. След излекуване на бактерията възелът спадна. Всичко ще е наред  Peace

Момичета дайте идея, какво бихте ми препоръчали, искам да разбера какво искам в професионален план. Имам три идеи, коренно различни, как да разбера коя ще бъде най-успешна за мен, всички ми изглеждат еднакви и прекрасни.  newsm78

# 652
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
ЧРД Клонка. Пожелавам ти всичките ти мечти да се сбъднат.

# 653
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Клонка, честит рожден ден    bouquet
Всичко ще е наред и детенце ще се оправи  Hug

Мили вълшебници, ужасно ми се иска да споделя с вас колко приятно нещо изживях току що, знам, че само тук мога да го споделя  Hug
Днес на прозореца срещу моя гледах как дреме едно гълъбче и внезапно ми се прииска да получа знак, че аз мога, просто мога с мислите си - гледах го около десетина минути и с отворени очи си представях, че долита до моя прозорец(което не се случва обикновено, гълъби не кацат тук)...за момент затворих очи и му изпратих светлина...стана ми едно такова топло, много ги обичам тези създания. После забравих. И преди няколко минути получих знака, за който копнеех - кацнаха три гълъбчета точно на моя прозорец  Heart Eyes Едното ме загледа любопитно и се разгука  Heart Eyes
Чувствам се невероятно, в хармония...
Изпращам ви топли чувства и ви благодаря за всичко, написано тук  Hug

# 654
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, благодаря ви от сърце! Heart Eyes Hug

# 655
  • Мнения: 4
КЛОНКА,   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ !

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 17:49 от sis8

# 656
  • Мнения: 1 422
Момичета дайте идея, какво бихте ми препоръчали, искам да разбера какво искам в професионален план. Имам три идеи, коренно различни, как да разбера коя ще бъде най-успешна за мен, всички ми изглеждат еднакви и прекрасни.  newsm78

Отпусни се, затвори очи, представи си, че си пред три врати и зад всяко от тях има по една идея. Задай въпроса си съвсем конкретно и влез през всяка врата и после слушай и чувствай. Излез и влез във следващата. после в третата. И всеки път благодари за отговора. Ще усетиш много ясно разликата.

Аз тази техника я прочетох тук някъде из темата и я приложих преди известно време, когато бях в голяма дилема. Просто аз чувствах нещо различно от това, което ми се твърдеше. И се оказах напълно права. Просто истината е многостранна и понякога има странични събития, които влияят на хода на историята, но вътрешното ти усещане винаги е правилно. Сега съм много щастлива, че послушах отговора на вратите.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 648
Клонка, честит празник!

# 658
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета, пак съм зле, пак не ми се получават опитите за събиране с бившия, на мен не ми се получават, не на него, защото немога да се откъсна от сегашната си връзка. Незнам какво да направя ,незнам кой е верния път. Незнам как да го разбера, все чакам някакъв ясен, недвусмислен знак и никой не ми се струва такъв. Понякога сякаш виждам нещо, което вземам за знак, но после...решавам, че не бил.

Ако се питате защо пък трябва да се събираме - заради децата, заради миналото, което беше чудесно и останалото усещане, че пак може да бъде, защото все ме дърпа назад, защото собствените ми родители все дуднат да си гледам сметката и децата трябвало да са с баща си.

# 659
  • София
  • Мнения: 2 840
Кой от двамата е по-едър, Вени? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт