Връзка с турчин?

  • 50 899
  • 219
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Привлечена съм от мъж, който е турчин. По-млад е от мен, но не това е поводът за темата, а отношението му към мен. Имала съм доста връзки, не мога да се оплача от отношението на мъжете в живота ми - попадала съм все на свестни, но това, което ми се случва с този мъж е уникално  Crazy Невероятно внимание, невероятно сладък начин на общуване - сякаш живее заради мен, сякаш ме е издигнал на пиедестал, дал ми е крила... Crazy
Не сме консумирали връзката си все още, съвсем в начален етап сме на общуване.
Интересно ми е дали е такова по принцип отношението на турските мъже към жените, които харесват или просто е до човек. Ако сте имали подобен опит или наблюдения, моля да споделите  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 809
Нямам личен опит,но имам наблюдения...Царе са на шекер лафовете  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
"Истински" турчин или нашенски?

Нямам личен опита,но имам наблюдения...Царе са на шекер лафовете  Grinning

+1

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Joy Joy Joy Аз като пълен невежа да питам ква е разликата?  Mr. Green
Иначе нямам опит, ама и аз съм чувала, че си падат по захаросаните приказки ...

# 4
  • Мнения: 51
Joy Joy Joy Аз като пълен невежа да питам ква е разликата?  Mr. Green
Иначе нямам опит, ама и аз съм чувала, че си падат по захаросаните приказки ...
Има огромна разлика. Бих си паднала по турчин, ама истински, по нашенски няма начин просто. Разликата е голяма, и възпитанието и обноските са на съвсем различно ниво, и обстановката в Турция е много по-цивилизована от тук, а и не на последно място стандарта на живот е много по-добър в Турция.

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 11:24 от Beni_82

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Е, нашенският турчин, роден и израсъл тук едва ли има нещо общо с анадолския такъв Simple Smile

Аз лично не бих вярвала на приказки сладки и думи нежни. Преди да съм хлътнала окончателно, ще го тествам по няколко параграфа:
- ревност
- щедрост
- семейни ценности

# 6
  • Мнения: 229
Аз не съм имала връзка с турчин, но най добрата ми приятелка преди около месец приключи своята връзка с един турчин. Същият галантен, интелигентен, възпитан мъж......... Тя заради него обяви всички българи за простаци...... И те в началото дълго време не консумираха връзката си..... А бе май същата история. И  в един прекрасен ден той и написа имейл, в който и обясни, че видетели изведнъж променил мирогледа си, плановете за живота си и дър-дър една камара мили обяснения и до тук беше историята. Не казвам, че и при теб така ще стане, но имаи едно на ум.......  Сестрата на приятелката ми работи в хотел "Дедеман" и от нея също знам, че са много галантни, ама после изведнъж спират да са такива.........
Успех!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 49
Има огромна разлика. Разликата е голяма, и възпитанието и обноските са на съвсем различно ниво

 Peace

Истински турчин е. Живее в България от известно време - учи тук и си говорим на български. Знае невероятно добре български.
Точно това е, което усещам - огромна разлика с нашенските мъже. Може да е само първоначално, както казвате, може да си е такъв, но наистина съм поразена  Crazy
Аз връзка не искам на този етап от живота си, даже и нямаше да се запозная и заговоря с него, ако не беше толкова настоятелен, но постепенно общуването с него ме увлече.
Не бях тук няколко дни и си писахме в скайп през това време и той не беше излизал 3 дни, за да си пише с мен  Shocked Казвам му - излез малко, а той отговаря" как да изляза като не мога да си пиша с теб през това време..." Сега като пиша това обаче, осъзнавам че може и да му давам фалшиви надежди, а той да хлътва  Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Щом не искаш да имаш сериозни отношения и толкова го харесваш, вземи и консумирай връзката ви. Интересни неща ще се случат след това  Whistling Аз бих си правила изводите след "консумацията"  Whistling

# 9
  • Мнения: 49
Интересни неща ще се случат след това  Whistling Аз бих си правила изводите след "консумацията"  Whistling

На чужд гръб и сто тояги са малко  Wink Интересни неща, като това да ми увисне на врата и да не мога да се отърва от него  Wink Четох в нета една подобна тема и там са писали много жени, имащи или имали връзки с турци. Някои от тях са доста обсебващи, макар и не по груб начин, но все пак...
Иначе признавам, че съм изкушена по отношение на консумацията... Crazy

# 10
  • Мнения: 5 080
...
Иначе признавам, че съм изкушена по отношение на консумацията... Crazy
Whistling Whistling Whistling

# 11
  • bulgaria
  • Мнения: 309
На мен са ми лигави, досадни, фалшиви. По тази причина не понасям турски сериали. #2gunfire

# 12
  • Мнения: 327
Ще те носи докато не станеш негова и не се усети сигурен или не му омръзнеш, ако евентуално се ожениш- всякакво носене ще престане моменталически   Laughing

# 13
  • Мнения: 4 569
Ти нали няма да се жениш за него?
Какъв ти е проблема?Ще е поредната бройка, а ти ще си видяла какъв е в леглото.

# 14
  • Мнения: 62
Аз не разбирам защо питаш непознати за нещо толкова елементарно.
Или го харесваш, или не. Или се занимаваш с него, или не. Кой може да ти каже как се чувстваш??

Чак и на щедрост тествали  ooooh!
Ужас, ужас.

И не го мисли момъкът толкова, че видиш ли, ще обезумее от любов по теб  Laughing
Ако те привлича, какво чакаш?? Друго си е да анализираш хипотетично развитие на несъществуваша връзка с мега компетентни богини и майки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт