Отговори
  • Мнения: 753
Моля споделете отзиви за прочетени книги по темата или за книга, която ви е повлияла положително  това отношение.

Благодаря!

На първо време се сещам за тази книга:
 
А въобще за светоусещането - втората.

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 21:44 от ayas

# 1
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
Аз да споделя, че за мен Капучиното не е върха, но българката си го харесва. Сред моите любими са следните две НОВИ ЗДРАВОСЛОВнИ предложение от ИК Кръгозор:

1. Уелнес - http://www.kragozor.com/?viewID=1&bd_id=281. Какво е уелнес? Уелнесът е състояние на физическо, емоционално и духовно здраве, постигнато чрез хранене, движение, общуване, секс, медитация. Уелнесът е превенция на болести и удължаване на живота.


2. Изкуството да си жена -http://www.kragozor.com/?viewID=1&bd_id=279 Заредете живота си със спокойствие, блясък и щипка ексцентричност! Станете транквилиста!„Транквилиста е жена, която приема и реализира всичките си страни – стреми се към мир и душевен покой, има свой собствен стил и сама взема решенията си. Тя обича модата и филантропията. Купоните и молитвите. Забавленията и просветлението. Златната среда и пластовете стара дантела. Тя е вие и тя съм аз. О, да – тя също така блести. В буквалния смисъл на думата.” авторката Кимбърли Уилсън


Ayas, благодаря ти за темата! Hug Hug Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11
"Храната - чудодейно лекарство" на Джийн Карпър - страхотна книга.

# 3
  • Мнения: 753
Magi, благодаря Hug

# 4
  • Мнения: 106
1."Да отслабнем по лесния начин" и "Не пуша вече"Алън Кар
2."Чудото на овесените трици" Дюкян
3.Всички книги от поредицата"Нахрани ме правилно.Как?"-според мен това е идеален подарък за всяка майка за всеки повод.Изчела съм цялата поредица и съм погълната от интересните факти и как лесно са изложени в книжките.
4.Всички книги за разделното хранене и по-точно вегетарианство.
5.Започвам да се интересувам от йога,така,че скоро и тези книги ще ми бъдат любими.
6.Книжки от рода на "Тайната" и книгите на Луиз Хей.
Въобще всяко четиво,кото ни кара да осъзнаваме,че природата е нещо уникално,както и ние като част от нея и колко е важно да кислим само добро,добро и добро!

# 5
  • Мнения: 106
Здравейте, момичета!
Аз да споделя, че за мен Капучиното не е върха, но българката си го харесва. Сред моите любими са следните две НОВИ ЗДРАВОСЛОВнИ предложение от ИК Кръгозор:

1. Уелнес - http://www.kragozor.com/?viewID=1&bd_id=281. Какво е уелнес? Уелнесът е състояние на физическо, емоционално и духовно здраве, постигнато чрез хранене, движение, общуване, секс, медитация. Уелнесът е превенция на болести и удължаване на живота.


2. Изкуството да си жена -http://www.kragozor.com/?viewID=1&bd_id=279 Заредете живота си със спокойствие, блясък и щипка ексцентричност! Станете транквилиста!„Транквилиста е жена, която приема и реализира всичките си страни – стреми се към мир и душевен покой, има свой собствен стил и сама взема решенията си. Тя обича модата и филантропията. Купоните и молитвите. Забавленията и просветлението. Златната среда и пластовете стара дантела. Тя е вие и тя съм аз. О, да – тя също така блести. В буквалния смисъл на думата.” авторката Кимбърли Уилсън


Ayas, благодаря ти за темата! Hug Hug Hug
Благодаря за чудесните предложения!Ще се четат!

# 6
  • Мнения: 753
Изабела, благодаря! Полезни насоки ми даваш.

# 7
  • Мнения: 3
И аз давам своя глас за Уелнеса. Още я чета, защото ми е леко сложна, но доста смислена. Наръчник си е. newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 0


Хора, радвам се, че има такава тема, понеже от доста време чета всякаква популярна психология, която се издава. Наскоро попаднах на тази книжка. Не се лъжете по името, не става въпрос за свръхамбизиозни хора, което показват всичко пред себе си.
Много е надъхваща и положителна, дава много идеи и насоки за живота, както и за здравето, понеже то сие неизменно свързано с щастието!!!
Hug
А и ако сме доволни от работата си, постиженията си и сме духовно балансирани, то значи ще сме здрави...

# 9
  • Мнения: 753
Inarritu, заинтригува ме...

# 10
  • Мнения: 0
Радвам се, ayas   bouquet

# 11
  • Мнения: 2
Зоната от Бари Сиърс Simple Smile

# 12
  • Мнения: 382

"Тялото ви говори" Деби Шапиро

# 13
  • Мнения: 106
Опитах да препрочитам Луиз Хей,не знам защо преди време ми се получаваше да я чета,а сега ми се видя много повърхностна,може би защото сега има супер много литература и се появха по-прозорливи автори...не мога да си го обясня..Simple Smile....

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858

Отдавна й се чудя, но не се решавам да я купя. Имам чувството, че е много сложно да спазваш този режим на хранене  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт