Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2011, 17:28 ч.

Добър гинеколог-Варна

• 29 652
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, моля споделете мнение за добри гинеколози във Варна.

# 1
# 2
Blagodarq za infoto:) A nqkakvo lichno mnenie da spodelite... Simple Smile

# 3
Здравей, ако искаш коректно отношение, цени съобразени със здравната каса и добър специалист ти препоръчвам д-р Барбаянев.Много съм доволна от Д-р Барбаянев,невероятен професионалист и човек.Аз правих аборт стана за 15 мин.от влизането до напускането на клиниката.Не усетих нищо,даже мислих че тепърва ще започва манипулацията,а всичко бе свършило.Преди мен имаше жена с др. проблеми. Д-р Барбаянев работи в МЦ"ЕВА' ул.Ив.Вазов 16 тел.0888809760. Дава консултации и по телефона,смисъл, че можещ да обсъдите какво би ти предстояло преди да отидеш при него , а после можеш да му се обаждаш, ако мислиш, че нещо не е наред. Безотказен е! Успех!
Ето и др. мнения "  д-р Петър Барбаянев
« Пон., 26 Февр. , 13:22 »  

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте, много се радвам, че вече съм част от вашия форум. Искам да помоля за мнението на всички от гр.Варна,които са посещавали Клиника Ева в града.От известно време имам проблем с брадавички, които ми излязоха.Посетих д-р Барбаянев в клиниката и той ми каза, че имам брадавичка и на шийката на матката и трябва да се махне с изгаряне.Обясни ми, че там ще е безболезнено и няма да усетя, но за тези отвън ще трябва да се слага упойка и ще е болезнено.Това много ме притесни.Искам някой, който е ходил при него да сподели мнението си или направо да ми препоръчате друг лекар,защото сега сам много объркана и притеснена.Благодаря Ви предварително!

Местожителство:
Варна

Re: д-р Петър Барбаянев
« #1 Пон., 26 Февр. 2007, 16:38 »  

--------------------------------------------------------------------------------

Ами щом това ти е казал, вероятно това е видял. Аз съм ходила няколко пъти при него, доволна съм много и не съм търсила второ мнение тогава. Ти си реши

# 4
Ето ти още мнения само се порови и ще разбереш. Бил е в АГ и негови пациенти го издирват за да продължат да ходят при него. ти с прави изводите. "Лекувал ми е раничка, след което забременях и той установи първата ми бременност. Мислех там да ходя на консултации, но пък не ми се даваха пари за прегледи и изследвания. Ако за теб не е проблем, или вече работят със ЗК, д-р БАрбаянов е много добър избор. ЗА ражданията, прави връзка с лекар/и от АГ, тъй като е работил там, срещу известна сума разбира се (инфото ми еот преди 4г)."
А моето е от днес - работи със ЗК. Цените са съобразени с нея.

# 5
Много ти благодаря tannia! Simple Smile

# 6
Искам да попитам някой има ли впечатления от доктор Йорданова?

# 7
 не знам за д-р йорданова, но познавам много добри гинеколози в АГ гр.Варна като д-р Мичев, д-р Александров, д-р Ковачев. Ако имате ппроблеми обърнете се към тях. Невероятни специалисти.

# 8
Ето ти още мнения само се порови и ще разбереш. Бил е в АГ и негови пациенти го издирват за да продължат да ходят при него. ти с прави изводите. "Лекувал ми е раничка, след което забременях и той установи първата ми бременност. Мислех там да ходя на консултации, но пък не ми се даваха пари за прегледи и изследвания. Ако за теб не е проблем, или вече работят със ЗК, д-р БАрбаянов е много добър избор. ЗА ражданията, прави връзка с лекар/и от АГ, тъй като е работил там, срещу известна сума разбира се (инфото ми еот преди 4г)."
А моето е от днес - работи със ЗК. Цените са съобразени с нея.
Вече работи и в АГ болница Варна и води раждания.

# 9
Здравейте, бъдещи или настоящи майки Simple Smile Живея във Варна и съм на 30 год. Родих наскоро в АГ болница при д-р Кирил Георгиев. Думите ми не стигат, за да ви изкажа колко съм доволна от него. Свърши си работата компетентно и професионално. Докторът е сериозен и отличен специалист. Препоръча ми го моя позната, на която беше правил операция за премахване на тумор - също успешно. Сега жената е жива и здрава  вече 2 години след операцията. Ако докторът чете този форум, нека да приеме моите поздрави и благопожелания, макар че едва ли ще се сети за мен. Желая успех на д-р Кирил Георгиев и нека да е жив и здрав и все така всеотдаен!

# 10
Здравейте бих искала да попитам какво ви е мнението за д-р Росица Мурад.Имам проблеми с гъбички, които се повтарят и вече смяням 2-ма доктори и сега ми препоръчаха нея и съм малко отчаяна, благодаря Ви.

# 11
Здравейте, моля споделете мнение за добри гинеколози във Варна.
Здравейте бих искала да попитам какво ви е мнението за д-р Росица Мурад.Имам проблеми с гъбички, които се повтарят и вече смяням 2-ма доктори и сега ми препоръчаха нея и съм малко отчаяна, благодаря Ви.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт