Идват празници за нашите цветя - СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ деца

  • 24 813
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 413
Ей, не пишете, не пишете, че като се наемете... Grinning ...нямате изчитане.
Как хубаво се раздвижи темата, а и добрия тон е запазен. Peace
Аз рядко се разписвам, но за това пък постоянно ви чета и въпреки, че вече съм гледала едно дете много често намирам полезни за мен неща.Докато се наканя да питам нещо и вие вече сте го изкоментирали. Hug

Теди няколко вечери подред заспива много трудно, с рев.Не се беше случвало от бебе, все си мисля, че не от зъбки, защото пък през нощта спи спокойно.Ама кой знае.Има ли и други бебчета без зъби?

Честити месечинки!  bouquet
Честита рожденичка на Antonia!  bouquet

# 751
  • Мнения: 104
Хм, лошото време се отрази на присъствието тук Simple Smile И като няма какво ново, ще дъвчем старите теми, ама то с деца е така...нали за това се чувстваме затъпели...моля, никой да не се обижда, повечето сме го споделяло това чувство за това го казвам  Peace
Добре, че си прегледах поста преди да го пратя, имаше около 5 правописни грешки, то тъпо, тъпо, ама чак пък толкова  Mr. Green Mr. Green

# 752
  • София
  • Мнения: 1 193
Сега ще ви разкажа за Париж.Ето и малко снимки ,за да подкрепя разказа си със визуален материал  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1810137531235.2102777.1 … &l=77b99b51b4
 
Париж е един прекрасен съвременен град.Съчетал в себе си модерното и старото.История и настояще се преплитат по един много чудесен и ненатрапчив начин.Определено го харесвам и още докато излитахме ,казах че трябва скоро да се върнем.
Парижани изглеждат готини хора.Но май не са много по-различни от нас  Grinning изпреварват се отдясно паркират където им падне ,хвърлят фасове по улицата,постоянно пресичат на червено и други такива.Но заразлика от тук ,там е много чисто.Дори когато вали ,не се образуват локви по улиците.Французойките са доста финни ,мен дори ме хвана леко срам,а в повечето магазини нямаше моят размер рокли ,а толкова много исках да си взема тоалета от там Sad .Мъжете им също са стегнати.Мъж с корем почти не видях.Кухнята им е хубава.Там с яденето ти сервират горчица и пармезан ,вместо оцета и олиото тук.Със всяко ядене дават хляб ,дори и със пастата.Да си призная харесах кухнята на малките брасерита повече ,отколкото менюто на гала вечерята.С десерта там направо щях да се натровя ,по сладко нещо не бях хапвала ,но си го изядох цялото сладкишче Mr. Green .На гала вечерята ни забавляваха с акробати - беше приказно.Другото шоу бяха сервитьорите.Всяко поднасяне на блюдо беше със хореография.Организацията беше на ниво.Докато тук в Бг се получава хаус на подобни големи мероприятия ,там и за момент не се случи.Всичко се контролираше много стриктно ,във всеки един момент от организаторите.
Да ви кажа честно Лувъра ме впечатли много повече от вън ,отколкото отвътре.А от експозициите най-много апартамента на Наполеон Трети ,може би защото имаше най-малък наплив от туристи.Повечто световно известни експозиции ,бяха направо накацани от китайци.Дори върху свинкса се бяха накачулили и подбутваха Венера Милоска ,а да не говорим ,че пипаха картините.Никой не може да ме убеди че това бяха оригиналите.Много ми е странно как се оставят творби за милиони да бъдат пипани от всички.Другото ,което не ми хареса е,че всичо беше написано на френски.Нито един експонат нямаше обяснение на английски.Много ни се искаше да посетим музея Орсей ,но засъжаление не ни остана време за там.Не можахме да видим и Нотр Дам отвътре,но това ще остане за следващия път ,както и Версай  Mr. Green .Айфеловата кула е забележитена!А изкачването на нея беше невероятно преживяване.Случихме хубаво време и Париж се виждаше като на длан.Бяхме много впечатлени и от парковете и градините им.повечето от тях са правени преди стотици години и така добре са запланувани ,че и до днес изумляват с простотата и красотата си.Знаете ли че най известните им булеварди са запланувани с цел да могат да се потушават бунтовете по-лесно и въпреки тоова са много красивиТам няма нито едно дъърво или тревичка ,които да се оставят да израстват самоцелно ,всичко е част от обща картина.Малко е смешно ,но ме впечатли факта ,че няма улични кучета и котки.
Определено много ни хареса и ще се върнем пак  Grinning .

П.П.Друго което ми стана интересно ,че пюретата навсякъде бяха на Бледина ,тук ги продават в Карфур и във всички от тях има пълномаслено мляко и чисто масло ,дори и в тези за 4 м.

# 753
  • Мнения: 50
nat003, и Любов спи с чорапи.Но като се замисля и синът ми,който е на 4 г. спи с чорапи все още.Защото много се отвива и ме е страх да е бос,лятото пък пускаме климатика и пак ме е страх да е бос,че  то от краката най-бързо се изстива.

# 754
  • Мнения: 2 677
Ember, моето чудо е без зъби още.
Чорапи не търпи и си ги сваля сама. Снощи и ританката успя да свали  Laughing
geryaleksandrova , благородничко завид...  Flutter

# 755
  • Мнения: 4
Привет и от нас със Сияна Hug

Ние сме добре тези дни е много неприятно времето тук мрачно вали, студ аманннн вече Close Онзи ден ходихме да пускаме изследвания на Сиска, че нали беше болничка и закъсняхме с тях, та излязаха след 20 мин и ходихме на контролен при педи вече е здравичка и бихме ваксината, и излседванията са ОК всичко си е в норма.
Виждам заформили сте спорове, но слава Богу вече сте се укротили, аз се въздържам по темата както съм го правила винаги до сега!
Гери- хубав разказ , радвам се че сте си изкарали добре и ви е харесало Hug
nat003- и аз слагам все още чорапки ама не стоят дълго на крачетата и тя ги изритва набързо и спи босичка, а ако е сританки си е обута цяла вечер.
Ember- и ние нямаме зъби все още когато тогава.

Сиска вече яде и месни пюрета сега ще мятаме кашите да видим ще и харесат ли или пак ще има борба за да се нахрани. Да ви се похваля онзи ден намерих едно магазинче където бодитата са по 2,90лв и се оказа че е на един познат и са много хубави той ги внася от Англия и материя и картинки абе супер са. Понапазарих на Сисито и малко дрешки за лятото нали другия месец заминаваме на почивка да е барната взех и две ризки много сладурски и бял ленен панталон ама тези дни пак ще излизаме на шопинг.

 Честити Месечинковци! Да са ви живи и здрави момичета!
Честито и на всички, които имат повод да празнуват!

# 756
  • София
  • Мнения: 16
И Ема няма зъбче още.

# 757
  • София
  • Мнения: 1 193
някой заел ли се е с новата тема  Blush ?

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 1 558
Явно Даниелка и Мъничето не са се навъртали скоро тук!
Опитах се да вляза в профила на Септемврийки 2010, за да копирам темичката в нова, докато се появат, но ми дава че паролата е грешна  newsm78 Последно знаех, че е като на албумчето ни, но не става  Confused Ако някой я знае, да ми я прати и ще пусна нова темичка Simple Smile
И Алекс няма още зъбче.А спим с цели пижамки, които от долу са затворени, така че може да се каже, че и ние спим с чорапки  Wink

# 759
  • Мнения: 413
И аз това щях да попитам, че прехвърлихме 50-те.

Geryaleksandrova, хубав разказ, да му се прииска на човек да стяга багажа. Simple Smile И снимките са чудесни. Peace

Значи има и други беззъбчовци, ще чакаме, когато-тогава. Simple Smile

Ilik123, ако не стане така, да я пуснеш от твоя профил?Да не ни заключат? Thinking

# 760
  • Мнения: 287
Такааааааааааааа и аз да се разпиша  Mr. Green
От цялата работа аз намазах  Laughing Четейки ми мина половиният ден ( с прекъсване за хранене, игра и приспиване на Ади), така че моля продължавайте с дебатите  Laughing
Нат и ние спим с чорапки 3/4, защото само тях събува най-трудно  Crazy Под "ние" имам предвид цялото семейство.Аз лично боса никога не спя(дори и през лятото) имам си слаби места  Rolling Eyes
Ember все още сме в отбора на "беззъбите"

Иии......сега най-важното. Като прочетох разказа на Гери, а и на всички за пътуванията извън БГ, еми...депресирах се again.Да обясня преди да сте ме разбрали погрешно  Crazy
Дано сега аз не създам място за пререкания и не ме упрекнете за това, което ще напиша  Naughty
Не искам да живея в БГ и това си е  Crossing Arms
От ден на ден все повече ми се заминава, но докато Ади не поотрасне няма мърдане. Всичко в смотаната ни държава е сбъркано(поне според мен). Не съм родолюбец  и си признавам с ръка на сърцето. Намразих малкия град от който съм и избягах оттам. Е, и в големия е същото  Crossing Arms
Живяла съм в Италия и мога да направя сравнение, ми то няма място за такова  Mr. Green
Винаги съм се чудила, но все не смея да попитам Яничка(дано не се засегнеш), защо живееш в БГ  newsm78 Въпросът ми е към теб, защото знам че си прекарала доста време навън(и то на различни места) а и родителите ти живеят там. Не намирам нищо хубаво, което да ме накара да се замисля. Единствено си признавам, че без семейството си (мъж+дете) не отивам никъде  Naughty
Та... накратко ето тема за дискутиране  hahaha

П.С. И за диетите ми е интересно, но не успявам да ги спазвам много  Joy Все не разрешават да се яде сладко  Grinning По случая отивам да си хапна щоколада, който ми намига от сутринта  Flutter

# 761
  • Мнения: 4
Пртивет и от мен!
Бебка от както мина на спален чувал я слагам без чорапи,но и с него успява да се обърне по корем и така да спи Confused
Искам да ви попитам,някой знае ли нещо за стимулитане на апетита,че виждам мн.зор напоследък  #Crazy

# 762
  • Мнения: 214
Вани да ти кажа честно и аз все повече се замислям за емигриране.
спира ме само работата ми която обожавам и факта че си обичам държавата, но става все по-зле и по-зле
и живот и здраве да мине лятото и ще говоря с мъжа ми сериозно на тази тема

# 763
  • Мнения: 287
Вани да ти кажа честно и аз все повече се замислям за емигриране.
спира ме само работата ми която обожавам и факта че си обичам държавата, но става все по-зле и по-зле
и живот и здраве да мине лятото и ще говоря с мъжа ми сериозно на тази тема



Какво работиш  Rolling Eyes

# 764

Общи условия

Активация на акаунт