Антицелулитен масаж в Пловдив?

  • 781
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Моля да ми препоръчате някой който е наистина добър. Благодаря ви предварително за отговорите!

# 1
  • Мнения: 206
Моля да ми препоръчате някой който е наистина добър. Благодаря ви предварително за отговорите!

И аз се присъединявам към молбата. Веднъж отправих подобно питане, но никой не откликна. Може би сега ще има информирани...Simple Smile
Направи ми впечатление и комбинацията "масажи+целутрон", която ползва Слънчева мама, а и нейната цена е чудесна.
Ще съм ви благодарна и аз, момичета, ако дадете препоръки - и за двата варианта, или поне за масажите... Hug

Последна редакция: ср, 30 ное 2005, 11:34 от dare

# 2
  • Мнения: 903
Ей, момичета, никой ли не може да ми каже нищо за този масаж? Е добре, аз ще се разтърся и ще открия нещо. После ще ви уведомя!

# 3
  • Мнения: 206
Благодаря... Hug
Още тази вечер, след работа, ще отскоча до там, за да видя "ситуацията".
А ти няма ли да споделиш резултатите от твоята комбинирана терапия?...Simple Smile

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Слънчева, пропуснала съм ти темата - колко струва?
Аз съм ходила на целутрон в Дома на красотата преди време, но не бях очарована, а в уличката срещу съда преди няколко месеца имаше промоция - 35 лв за 10 процедури май, или 11.

# 5
  • Мнения: 206
Хей... съжалявам... Tired... Дано си вече добре... Heart Eyes
Просто ме впечатли твоята комбинация - и като идея, и като цена. За съжаление малко далечко ще ми дойде да посетя твоя салон...Simple Smile
Оправяй си и после разкажи за успехите си!

# 6
  • Мнения: 903
Слънчева мама, благодаря ти за координати. Аз се интересувах само за масажа, тъй като нямам още целулит, а искам профилактично .Какво можеш да ми кажеш за цените?

Общи условия

Активация на акаунт