Бебешки крем срещу лоши атмосферни условия!Защита от слънце!

  • 8 361
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Какъв крем срещу лоши атмосферни условия ползвахте???Бузките на дъщеря ми станаха леко напукани и искам да я мажа с нещо.
От разходките се сдобихме с тен.Каква марка слунцезащитна козметика ползвахте и кой фактор?

# 1
  • Мнения: 299
Ползвам слънцезащитен крем на Нивеа -фактор 30 . Доволна съм , защото освен че го предпазва добре ,не е особено скъп.  Peace
За изпръхнали бузки ползвам кремче на Бюбхен - за студено и ветровито време , с невен. От него има и с малинка ,но не го взех заради риска от алергия.   bouquet

# 2
  • Несебър
  • Мнения: 195
И аз се записвам да следя темата,че много ме вълнува и мен  Peace.

# 3
  • Мнения: 9 481
За студено и ветровито време ползвам колд крема на Mustela;
за слънце-50-и фактор на Vichy  Peace

# 4
  • Несебър
  • Мнения: 195
Аз съм чела специално за слънцезащитните кремове,че трябвало да е с най-малко 15фактор,а най-много 30,защото при по-голям фактор само се поемали повече химикали.

# 5
  • Мнения: 40
За вятър и студено време ползвам на Бюбхен кремчето и съм много доволна. А за слънце в момента мажа на Бочко кремчето за всички сезони, защото това имах под ръка и защото още се чудя какво да й купя. В началото си мислех, че трябва фактова да е поне 50, но все повече мнения (вкл. и на аптекарката) получавам за фактор 30. Пък много ме е страх от това слънце - много е силно и дори да избягваме най-опасните часове между 12 и 16, пак си е опасно. Чух добри отзиви за крема на Дейлонг, но ще се радвам да чуя и други мнения тук.   bouquet

# 6
  • Мнения: 8 999
Ползвах слънцезащитен на Бюбхен, 20ти фактор.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
За студено време съм използвала крем на Нивеа.
1вият слънцезащитен крем на дребния беше Бюбхен 30. Миналото лято обаче имаше проблеми и затова минах на Vichy 50.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
то малко или едното или другото...

слънцезащитен ползвам а-дерма 50+
за лошо време  си мажа с линола фет.

# 9
  • Мнения: 914
За студено време ползвах за кака та Нивея,за беба не се наложи.
Слънцезащитен за каката също ползвах Нивея,като те имат и крем за лице.
Беба ми се наложи през зимата да я мажа няколко пъти със слънцезащитен 30 фактор на Гарниер,защото и се зачервяваха бузките.

# 10
  • Мнения: 1 796
Слънцезащитен използвам А-дерма 50+
А за студено време на Бюбхен.
И от двата съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 2 216
Скоро питах в аптека и ми препоръчаха Себа мед 50ти фактор. Обясниха ми, че в ЕС е прието деца до 4 год да не се излагат на слънце, затова на всички кремове пише, че са за деца, а не за бебета.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
на мустела пише, че е за над 6 месеца...на а-дерма, че е за бебета и деца... дейлонг също имат бейби вариант.... сигурно и други има...

# 13
  • Мнения: 1 001
Аз съм за СебаМед. Не че ги ползвам, но ако трябваше да ги ползвам щях да избера тях.
Имат специално крем за лице (мазала съм го един два пъти - много мекичка му ставаше кожата) и отделно имат кремове с фактор.
Всичко, което съм ползвала на СебаМед е било много добро. Скъпа козметика е, но според мен си заслужава.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Използвах Себамед доста време като се роди малкия. Не мисля обаче, че е най-добрата козметика на българския пазар.

Общи условия

Активация на акаунт