Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 7

  • 60 215
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Днес получих тези.Поръчах чрез KDSHOPPINGUK/много съм доволна от комуникацията с тях/
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003GVEKFQ/ref=s9_simh_gw_p30 … mp;pf_rd_i=468294
http://www.amazon.co.uk/Goody-Shoes-Girls-Synthetic-School/dp/B0 … 867197&sr=1-5 Двата чифта обувки бяха опаковани отделно, с отделен адрес, може би това зависи от доставчците. Peace

# 31
  • Мнения: 359
Някои превозвачи таксуват обаче всеки отделен пакет и тогава е по-скъпо,защото всеки пакет пос 1 кг се таксува като един кг.Следователно за същото ще платиш върху 5-6 кг .
Да, точно така ги таксуват в Емпреса - няма значение, че ми е една поръчката в сайта - колкото пакетчета получа за толкова пратки плащам  Wink daskal77, така ли е и при KDSHOPPINGUK

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Лъки, за двата пакета общо платих 2.65лв.Това според мен е цена за тегло, а не за отделен пакет Peace

# 33
  • Мнения: 166
Използвала съм KDSHOPPINGUK,таксуват на кг,а не на брой пратки.

# 34
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз ползвам гивтранспорт, нещата ми са разделени на 2, часовника една пратка, бижутата друга, но най вероятно ще пътуват с един курс. Ако ми таксуват 2 пратки по 3 паунда, защото нали до 1кг е толкова, то по добре да си ги бях пуснала с дост. до моя си адрес да си ги взема от пощата, ама от къде да знам че така правят. Мислех че като са само от amazon всичко е една пратка.
Тепърва прохождам в сайта, за другия път ще знам

# 35
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз ползвам гивтранспорт, нещата ми са разделени на 2, часовника една пратка, бижутата друга, но най вероятно ще пътуват с един курс. Ако ми таксуват 2 пратки по 3 паунда, защото нали до 1кг е толкова, то по добре да си ги бях пуснала с дост. до моя си адрес да си ги взема от пощата, ама от къде да знам че така правят. Мислех че като са само от amazon всичко е една пратка.
Тепърва прохождам в сайта, за другия път ще знам

Точно по тази причина спрях да използвам този доставчик....

Сега отивам да наместя и аз кодчето, че ми е съвестно да го оставя неупотребено  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 047
  Здравейте!

  Имам въпрос - какво означава, че до БГ доставят, но само ако продавача е Амазон. Напр. маратонки от Спортс директ, означава, че няма да дойдат директно дотук, защото продавача не е Амазон? Правилно ли съм го разбрала?

# 37
  • sofia
  • Мнения: 1 426
  Здравейте!

  Имам въпрос - какво означава, че до БГ доставят, но само ако продавача е Амазон. Напр. маратонки от Спортс директ, означава, че няма да дойдат директно дотук, защото продавача не е Амазон? Правилно ли съм го разбрала?

Те ще дойдат, но ако си платиш доставката, която е 30 паунда. Ако е за едни маратонки по добре използвай фирма превозвач.

# 38
  • Мнения: 4 388
Спортс директ доставя до тук но доставката е 30 паунда,за това някои се комбинират,а други ползват посредник до който доставката е 4 паунда при поръчка на стойност  под 60паунда и безплатно при по-голяма поръчка.На посредника се плаща на килограм.
Предполагам се коментират неща продавани само от амазон заради кода от 10 паунда отстъпка,който не действа ако в кошницата са продукти предлагани от други доставчици.

# 39
  • София
  • Мнения: 813
От тук още не съм поръчвала, ама да следя, да не изпусна  Party.

# 40
# 41
  • Мнения: 49
Мацки, имам "случай"
Поръчахме за едно "предбебешко парти" това:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002AQDKIQ/ref=oss_product + стойка
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0013NB30O/ref=oss_product

От Амазон директно до БГ. Уж беше "изчислена доставка" до 11.04.
Стойката пристигна на 07.04. Партито мина, а кошчето още го няма. По едно време можех да проследя пратките в dhl-usa, но вече ми давам, че тези номера на пратки са невалидни. По последни данни, кошчето беше влязло в БГ на 07.04!! От него ни вест, ни кост!  Cry Голяма излагация, бебенцето ще се роди всеки момент, а ние сме 10 жени. Не искаме да ни връщат пари, какво ще я прави само тая стойка?! Какво ще ме посъветвате да направя? Дали има шанс да пристигне все пак? Има ли и други такива случаи? Мерси.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 175
Мацки, имам "случай"...
По едно време можех да проследя пратките в dhl-usa, но вече ми давам, че тези номера на пратки са невалидни. По последни данни, кошчето беше влязло в БГ на 07.04!! От него ни вест, ни кост!  Cry Голяма излагация, бебенцето ще се роди всеки момент, а ние сме 10 жени. Не искаме да ни връщат пари, какво ще я прави само тая стойка?! Какво ще ме посъветвате да направя? Дали има шанс да пристигне все пак? Има ли и други такива случаи? Мерси.
Имах подобен случай с една сокоизтисквачка, по проследяването излизаше, че е влязла в БГ, в пощата ходих всеки ден в продължение на седмица и ми казваха, че няма нищо пристигнало за мен. Точно тук в темата се оплаках и аз и благодарение на съветите на едно момиче си открих пратката. Обади се на тел 02/8922612- Международни пратки и помоли по тракинг номера да проверят къде е, да не би да е пратена в друг пощенски клон. В моя случай жената дори се обади в нашата поща, за да съдейства за намирането на кашончето. Оказа се, че си е било там още преди седмица, измисляха се някакви оправдания, но важното е, че в крайна сметка си го получих  Simple Smile
Успех и пиши за развитието на нещата  Hug

# 43
  • Мнения: 3 638
някой ме пита за робота на Филипс 7775 дали реже картофи на пръчици като тези бланшираните.
Отговорът е НЕ, което мен лично много ме разочарова. Има такава приставка, но тя е с много ситни зъби и ги прави по-скоро на лентички, а като се пържат залепват и стават на каша, ужасно е  Sad
До тук съм доволна единствено от сокоизтисквачката (правих сок от моркови, домати, ябълки, белен портокал), цитруспресата (портокали, лимони, грейпфурти пробвах) и универсалния нож за рязане на ситно на лук и моркови.
Все още има приставки, които не съм ползвала и се надявам от тях поне да остана доволна.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз ползвам гивтранспорт, нещата ми са разделени на 2, часовника една пратка, бижутата друга, но най вероятно ще пътуват с един курс. Ако ми таксуват 2 пратки по 3 паунда, защото нали до 1кг е толкова, то по добре да си ги бях пуснала с дост. до моя си адрес да си ги взема от пощата, ама от къде да знам че така правят. Мислех че като са само от amazon всичко е една пратка.
Тепърва прохождам в сайта, за другия път ще знам

Кажи им, че са от 1 поръчка. Сайта може да раздроби 1 поръчка на 10 пакетчета. Не съм  ползвала гивтранспорт отдавна, но преди ми ги таксуваха на куп. От аргос бяха пратили всичко на отделни пакетчета и ми сметнаха общото тегло.


Общи условия

Активация на акаунт