Re: Интимен дезодорант?

  • 8 862
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Не знам какво й е станало на темата ми...но я пиша отново!

Вчера, докато си пазарувах в Римедиума, видях интимни дезодоранти, същите като обикновените, но за отдолу!
Имаше няколко марки, следователно не е някакъв нов продукт, просто не съм виждала такива досега!

Някой ползвал ли е и какво мислите...кои са по-добрите, по-качествените и т.н.?


Мерси в аванс! Hug

# 1
  • Мнения: 4 546
да , ползвала съм на орифлейм. носех си го в чантата, а предназначението - като на мокрите кърпички.  един вид за дезинфекция и освежаване. не е лошо, но мокрите кърпички ми се струват по практични - по-малко място заемат  Wink

# 2
  • Мнения: 10 758
И аз съм ползвала на Орифлейм.Но отдавна не съм им гледала каталога и незная има ли го още.

# 3
  • Мнения: 4 546
И аз съм ползвала на Орифлейм.Но отдавна не съм им гледала каталога и незная има ли го още.
няма вече. вместо него сложиха кремът.

# 4
  • Мнения: 4 371
Звучи ми странно-дезодорант за там Tired
Вода и сапун му е майката Crazy

# 5
  • Мнения: 1 629
Тъй си е Дуци, ама човек като го свари...хм, меракът да кажем, не пита къде е и има ли наблизо течаща вода, че и топла, че и сапун  Grinning По-добре обърсана с кърпичка, отколкото натюр Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 371
За кърпичка иди дойди.
Ама тоя дезодорант-мижи да те лажем.

# 7
  • Мнения: 3 569
Вчера, докато си пазарувах в Римедиума, видях интимни дезодоранти, същите като обикновените, но за отдолу!
Мани ги тия дезодоранти. Кой знае как люти  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 6 791
Дежа, човек, не мога да ти се наситя !  Mr. Green
Страшен си!
да не се обидиш,чисто по форумски!

# 9
  • Мнения: 978
А за какво са ви дезодоранти? На лошо ли миришете? Wink

# 10
  • Мнения: 3 569
А за какво са ви дезодоранти? На лошо ли миришете? Wink
Еми сигурно. Дезодорантът се използва за убиване на лоша миризма или за подтискането й при евентуалната й поява Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 647
А за какво са ви дезодоранти? На лошо ли миришете? Wink
Еми сигурно. Дезодорантът се използва за убиване на лоша миризма или за подтискането й при евентуалната й поява Mr. Green

Абе то дезодорант не се използва само за убиване на лошата миризма. А и принципно се слага на чисто  Joy

# 12
  • Мнения: 3 569
Абе не знам....
Аз не ползвам  Laughing

# 13
  • Мнения: 5 647
Абе не знам....
Аз не ползвам  Laughing


Ама никакъв ли?  newsm78 Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 569
Е само анален.

Общи условия

Активация на акаунт