САМО за фенове на Стивън Кинг! - 6 част

  • 38 326
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравей Natali_ , добре дошла при нас   bouquet

Романът на Лизи е малко "по-лежерен", ако мога така да се изразя, но не е лош като цяло. Аз лично харесвам книгата, но може би защото я прочетох бързо (имам този "недъг" -  когато чета бавно някоя книга, по-малко ми харесва. Странно е, но факт).
Така ... отплеснах се, но исках просто да ти кажа, че книгата не е лоша, просто е по-бавна и отнесена, за разлика от другите.

Като я прочетеш пиши дали ти е харесала  Heart Eyes Heart Eyes

Тук си говорим за всякакви книжки, кой какво чете, независимо дали е на Кинг или не, така че не се притеснявай да споделяш всичко, свързано с книги!

# 751
  • Мнения: 29 229
Вивиан, благодаря ти  Hug  bouquet

като я завърша, ще споделя. Иначе преди нея четох Неизживени спомени и много ми хареса, типично в стила на Стивън Кинг. Единствената негова книга, която често казано не ми хареса, е Пътна мрежа. Прочела съм доста негови книги (и доста други  Wink ), така че мога да се включвам по темите тук. Не мога да изчета всичко назад, но занапред ще се постарая... Laughing

# 752
  • Мнения: 2 805
Natali, добре дошла и от мен в нашата прекрасна темичка!

Вчера, мили мои, се сдобих със "Светкавица" на Кунц и "Портеретът на Дориaн Грей" на Уайлд за по 5 лв. всяка, I'm so Happy  Heart Eyes Някой чел ли ги е?

Между другото загуби се някъде venush  Thinking ?

Кифличка, честит ти нов аватар - много е свеж и летен...но момичето с ябълката е много твой  според мен Simple Smile



# 753
  • София
  • Мнения: 10 858
Сам, супер удар, браво!
Чела съм Дориан - хубава е. Не е върха, но е хубава  (като сюжет имам предвид). Особено ако обичаш книги за стари времена, както ги наричам аз  Laughing Обаче като стил на писане - О. Уайлд е прекрасен ...

Светкавица я имам, обаче не съм я чела. Сподели когато я почнеш как е, какво що.

# 754
  • Мнения: 29 229
Светкавица съм я чела. Много добра книга! Прочетете я и кажете дали и на вас ви допада!

# 755
  • Мнения: 2 310
Кифличка, честит ти нов аватар - много е свеж и летен...но момичето с ябълката е много твой  според мен Simple Smile
Heart Eyes Благодаря ,момичето с ябълката не мога да го намеря по - малък размер,все ми изписва ,че надвишавам пикселите ,а нещо смаляването не ми се отдаде Embarassed Затова го смених..

Натали ,добре дошла !

# 756
  • София
  • Мнения: 193
Киф, дай го насам, ако искаш, мога да го оправя.  Hug

Natali_ , добре дошла сред нас!  Hug

Аз започнах втора част от "Песен за огън и лед", ама нещо сякаш първата беше по-интересна.  ooooh! Няма значение, де, моите хора са живи все още, та мотивация за четене - бол. Имам си нов любимец иначе - Тирион. Много ме радва това същество, не мога да определя точно защо, обаче е един такъв симпатяга, особено след сериала, съвсем го заобичах.  Hug

# 757
  • Мнения: 301

Аз започнах втора част от "Песен за огън и лед", ама нещо сякаш първата беше по-интересна.  ooooh! Няма значение, де, моите хора са живи все още, та мотивация за четене - бол. Имам си нов любимец иначе - Тирион. Много ме радва това същество, не мога да определя точно защо, обаче е един такъв симпатяга, особено след сериала, съвсем го заобичах.  Hug

Аз чета 5тата част. И част от моите хоре са живи все още.  Laughing Както пишеше в края на главата, която прочетох снощи - "Само зимата е сигурна." С това може да се обощи цялата книга.  hahaha Тирион става все по интересен образ след 1вата част, но аз като отявлен Старк фен, към някой Ланистър мога да допусна само някакви дребни симпатии, евентуално.  Mr. Green

Иначе да се похваля - сдобих се най-после с "Черния дом".
И чакам deadface да каже кои са тези три книги.  Whistling

# 758
  • Мнения: 2 310
Киф, дай го насам, ако искаш, мога да го оправя.  Hug

  bouquet мерси, вече ми го изпратиха оправен

# 759
  • Мнения: 107
Киф, дай го насам, ако искаш, мога да го оправя.  Hug

Natali_ , добре дошла сред нас!  Hug

Аз започнах втора част от "Песен за огън и лед", ама нещо сякаш първата беше по-интересна.  ooooh! Няма значение, де, моите хора са живи все още, та мотивация за четене - бол. Имам си нов любимец иначе - Тирион. Много ме радва това същество, не мога да определя точно защо, обаче е един такъв симпатяга, особено след сериала, съвсем го заобичах.  Hug

С втората сякаш малко е така, ама третата е убиец... А Тирион лесно става любимец...

# 760
  • Мнения: 301

С втората сякаш малко е така, ама третата е убиец... А Тирион лесно става любимец...

Добър...избор на думи.  Joy
Тъкмо гледах следната снимка:

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/382963_2142796253 … _1573054010_n.jpg

Сори за спама,ама не се въздържах.  Mr. Green

# 761
  • София
  • Мнения: 4 897
Извинения за забавянето! Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 762
  • Мнения: 0
Какво мислите за "Вампирът " или "Тъмната половина".

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Това е тема от миналата година, чета и се чудя какво става  Laughing Има друга текуща тема за Кинг, заповядай там  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=667175.330

# 764
  • Мнения: 0
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
http://www.bibliotekata.eu/index.php?action=view&item_id=30723
МИСТЪР УБИЙСТВО
5.50лв.
 МИСТЪР УБИЙСТВО
   
Автор: ДИЙН КУНЦ
Състояние: Отлично
Реф. номер: 018452
Наличност: 1
Издателство: Плеяда
Страници: 480
Размери: 20/13
Тегло: 320
Год. на издаване: 1994
Характеристики: С меки корици

Общи условия

Активация на акаунт