Бременост??? Може би.

  • 7 726
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Момичета, сигурно мн теми е имало по-този въпрос, за което предварително се извинявам. Искам да споделят мнения, вече минали през това мами, за което ще съм страшно благодарна.
За последно ми дойде на 02.03.11. Преди повече от седмица косата ми започна да става като на клечки, въпреки че не съм сменяла нито шампоан, нито нищо. Кожата на лицето ми като че ли се поизчисти от пъпчиците, които имах. Преди 2 дни получих зацапване по бельото и помислих, че ми идва. Да, ама не! То си беше само за тогава. Сега няма нито цикъл, нито нищо. Качих и 2 кг, а не ям повече.
Имам тест вкъщи, но честно казано ме е страх да го направя, защото мн искам бебе и не искам да се разочаровам отново.
 

# 1
  • Мнения: 1 844
Едва ли тук някой ще може да ти даде отговор. Само тест ще свърши работа. Peace
Закъснението е голямо, така че определено има шанс да си заченала. Искрено ти го пожелавам!

# 2
  • Мнения: 7 987
Въпроса не е "къде"...  Въпроса е, че само ти можеш да си дадеш отговор.
Абе вие един тест ви е страх да направите, а как ще гледате бебе...
Просто направи теста и толкова... Крайно време е.
На никой не му харесва да види една чертичка, като иска две, но пък най-малко страха ще ти помогне в случая.

# 3
  • Мнения: 1 418
стискам ти палци за двете чертички.Крайно време е да го направиш този тест Hug

# 4
  • Мнения: 3 248
Мила, направи си тест, тук наистина никой няма как да ти каже. Най-искрено ти пожелавам да ни се похвалиш с две чертички!  Hug

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз се чудя как си издържала до сега да не направиш теста  Wink
Хайде, дано се похвалиш после!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Аз на твое място щях да съм го направила до сега.

# 7
  • Мнения: 722
Направи ли си вече тест? Какъв е резултата?

# 8
  • Мнения: 21
Да,направих го. Отрицателен.  Sad

# 9
  • Мнения: 722
Съжалявам!  Hug Ако искаш отиди на преглед за всеки случай да видиш на какво се дължи това закъснение. До колкото разбрах е повече от 10 дена.

# 10
  • Мнения: 84
И при мен така се получи, но като се замислих се осъзнах - бях пътувала, смяна на климата, леко прокървяване, ама за кратко, после нищо и после изведъж... Sad
Аз обаче го приемам философски за сега и си мисля, че така е трябвало да се случи. Една приятелка ми каза, че душите на бебетата обикаляли и си търсели родители. Някъде нашето бебче ни търси и въпрос на време е да се получи!!!  Hug

# 11
  • Мнения: 21
 Hug Дано си права за душите на бебетата. Много хубаво казано.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Исках да споделя съмненията си с вас,последният ми цикъл беше на 10,03,2011,на 08,04 имах леко зацапване помислих че ще ми дойде но уви ..... няма го още....Не съм си направила тест защото цикълът ми е нередовен.....Имам силно бяло течение,тежест в гърдите,не ме болят, болки в кръста,безсъние..... Rolling Eyes BlushМного искаме бебе и ме е страх да направя тест..... Weary preggo

# 13
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте и от мен.Исках да споделя съмненията си с вас,последният ми цикъл беше на 10,03,2011,на 08,04 имах леко зацапване помислих че ще ми дойде но уви ..... няма го още....Не съм си направила тест защото цикълът ми е нередовен.....Имам силно бяло течение,тежест в гърдите,не ме болят, болки в кръста,безсъние..... Rolling Eyes BlushМного искаме бебе и ме е страх да направя тест..... Weary preggo


И аз съм в същото положение . Но поради факта че цикъла ми е нередовен , а имам само 2 дни закъснение , мисля да поизчакам поне още няколко дни и тогава да правя тест  yes  .  Силно се надявам този път да е станало  newsm17 .

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 18:44 от Joanna ツ

# 14
  • Мнения: 2
пожелавам ти късмет и след няколко дни да се похвалим и двете с положителен резултат Peace baby_neutral newsm07

Общи условия

Активация на акаунт